Page 12 of 20 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 232 to 252 of 401

Thread: Olteni vs Moldoveni

  1. #232
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    serios?
    lasa dexul si da-i drumul la zapada ca nu esti in stare sa intelegi nimic fara desene
    hai sa ma obosesc sa te ajut un pic: ce se mai calareste in afara de cai?
    raspuns: o moldoveanca ce nu sta in genunchi
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  2. #233
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nr.zece ai intrat si la pocire de nume

    Cra10veanu americanii erau mai isteti pana sa ajungi tu pe acolo,ai fugit cu virusul din Romania
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #234
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    serios?
    lasa dexul si da-i drumul la zapada ca nu esti in stare sa intelegi nimic fara desene
    hai sa ma obosesc sa te ajut un pic: ce se mai calareste in afara de cai?
    raspuns: o moldoveanca ce nu sta in genunchi
    alt banc genial...alta provocare inutila...no sa-ti rasp la ea...
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  4. #235
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    nr.zece ai intrat si la pocire de nume

    Cra10veanu americanii erau mai isteti pana sa ajungi tu pe acolo,ai fugit cu virusul din Romania
    pai nici nu mai conteaza acum
    il aveti pe starsteel care baneaza orice e oltean (probabil si din complex de inferioritate) si pana incepe votul noi nu o sa mai fim pe forum
    asa o sa puteti si voi castiga
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  5. #236
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    pai nici nu mai conteaza acum
    il aveti pe starsteel care baneaza orice e oltean (probabil si din complex de inferioritate) si pana incepe votul noi nu o sa mai fim pe forum
    asa o sa puteti si voi castiga
    tot o dai cu SS ti-am explicat mai sus cum sta treaba...delaparis face eliminarile nu SS si toate au fost acoperite regulamentar...postari consecutive,postari pe topicul de comentarii,si jigniri deci...termino odata
    Last edited by hamsterutz; 23rd January 2007 at 00:45.
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  6. #237
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    care consecutive hamstere? care jigniri?
    au fost lucrurile astea de ambele parti numai ca noi am luat galbene si rosii iar voi nu
    coco a fost provocat si a luat ban
    daca asa intelegeti voi o confruntare......... nu degeaba sunteti moldoveni
    nu trebuia sa apelati la trucul asta mizer, aveam si noi cativa moderatori care ne puteau oferii rahaturile la care ati apelat voi, dar noi preferam lupta
    in momentul de fata ss nu mai reprezinta nimic pentru nimeni, s-a compromis
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  7. #238
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    care consecutive hamstere? care jigniri?
    au fost lucrurile astea de ambele parti numai ca noi am luat galbene si rosii iar voi nu
    coco a fost provocat si a luat ban
    daca asa intelegeti voi o confruntare......... nu degeaba sunteti moldoveni
    nu trebuia sa apelati la trucul asta mizer, aveam si noi cativa moderatori care ne puteau oferii rahaturile la care ati apelat voi, dar noi preferam lupta
    in momentul de fata ss nu mai reprezinta nimic pentru nimeni, s-a compromis
    daca tu nu ai fost atent nu e vina mea...coco a luat si ban daca am vazut bene...si voi ne-ati provocat si nu v-am raspuns...nu e asta o scuza...si pe langa asta avem si noi 2 eliminati daca imi aduc bine aminte ....nu te mai plange ca plangi degeaba ... serios acuma
    si ca sa nu mai zic...maj dintre eliminari au fost cerute de voi....si acum le contestati?
    la noi nu s-a postat consecutiv...urmareste si ai sa vezi (consecutiv acelasi user nu aceiasi echipa fa diferenta)
    jigniri: coco si just si altii
    postari pe topicul de comentarii...nu mai zic...deci...stai cool
    Last edited by hamsterutz; 23rd January 2007 at 00:52.
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  8. #239
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    si pentru postarile de pe alte topicuri ne avertizati acum bravo, parca ai fi molovean
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  9. #240
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    si pentru postarile de pe alte topicuri ne avertizati acum bravo, parca ai fi molovean
    asa e regula...nu am facut-o noi , urmareste si steaua dinamo si alte dueluri sa vezi ca s-au luat galbene pt astea

    si cum ziceam...multe dintre eliminari au fost cerute de voi...acum le contestati?aaa ca sa nu mai zic ca balaci a fost iertat odata de la eliminare
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  10. #241
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    hamstere, eu am luat galben de la moldoveanul vostru ca am postat consecutiv si nu era asa. ce ma tot freci cu tampenii?
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  11. #242
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    si totusi aici este Arena ...iar parerea mea ca echipa oltenilor este varza....
    balaci,cel care a vrut sa arate lumii cat de inferiori sunt oltenii,s-a plictisit repede de arena asta si s-a apucat sa deschida alta...,asta inainte de a citi macar o data regulamentul concursului...
    cat despre capitanul vostru drag... parca il vad spunand "I`ll be back" pe ritm de Jean de la Craiova...pana atunci Cra10vene te invit sa tragi o fuga prin Micro 16 cu fular oltenesc la gat
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  12. #243
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    balaci cand a deschis lupta aia nu mai era implicat aici, deci esti moldovean
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  13. #244
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    balaci nu a citit regulametul,si observ ca nici tu...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  14. #245
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    balaci cand a deschis lupta aia nu mai era implicat aici, deci esti moldovean
    ai postat tu...apoi unul de la tine si iarasi tu...trebuia sa posteze un moldovean intre tine si olteanul tau ...
    ps si mie mi s-a sters un msg care nu continea decat ce a zis unul de-al tau si no comment si am primit avertizare pt jignire si nu zic nimik
    si inca ceva ...daca arbitrii erau asa rai iti luai de 4 ori rosu pana acum motive : postari repetate (acum nu ai de ce sa zici ca n-ai facut ca ai facut) + comentarii la adresa deciziilor arbitrilor
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  15. #246
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    erau intercalate nu consecutive, aoleu mama, cine m-o fi pus sa bag in seama moldoveni, eu care ii dau afara cum ii gasesc prin firma
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  16. #247
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    cand a fost vorba de organizare,moldovenii au stat 2 zile,au pus la cale planul de atac,oltenii ce au facut?cum a postat robyyy ceva,cum cra10veanu l-a cerut afara din echipa
    tipic garcea si oltenii sa mor eu :ras-plans:
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  17. #248
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    erau intercalate nu consecutive, aoleu mama, cine m-o fi pus sa bag in seama moldoveni, eu care ii dau afara cum ii gasesc prin firma
    bine ma cum zici tu...n-ai inteles nimik din ce am zis eu ...asa bv da-i pe toti afara ca ti-o iei pe forum de la ei....auleo....asa da mentalitate europeana :ras-plans:
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  18. #249
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    balaci daca eram greu de cap,comentam in tribuna acum ce prostii debiteaza oltenii pe aici...
    mai au oltenii cu ce sa se laude ?
    eu nu mai am nimic de spus in aceasta competitie slaba...oltenii au rascolit rahatul degeaba...
    ps:merit un galben asa de final pt ca am postat consecutiv (asta ca sa inteleaga si nr.zece)
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #250
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Hardliner pentru consecutive
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #251
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    erau intercalate nu consecutive, aoleu mama, cine m-o fi pus sa bag in seama moldoveni, eu care ii dau afara cum ii gasesc prin firma
    uite ...... intercalatule :ras-plans:

    Hardliner pentru consecutive
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  21. #252
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    hopa, ti-o luasi
    naspa a cand vine unu si v-o da cu aceiasi moneda si voua
    tu acum ce faci? vorbesti cu balaci aici?
    ti-e frica sa nu-ti raspunda? de ce nu te apuci sa le raspunzi la toti care nu iti convin si care te-au deranjat pe undeva pe forum ca tot nu au voie sa iti raspunda aici.
    ma pana una alta nu ati reusit sa va ridicati deasupra noastra cu nimic, personalitati culturale si istorice avem mai de valoare decat voi, sportive nu mai zic, performante la fel
    imi aratati un mall in 10 judete ale voastre, si noi il avem pe cel din valcea momentan, care cu siguranta este cel mai frumos din tara, plus ca anul acesta se anunta construirea mai multor centre comerciale in craiova

    ii dau afara pentru ca sunt prosti si lenesi, ei incep ziua de munca printr-o pauza de masa si sfarsesc prin a fi injurati de toti colegii din cauza ca reprezinta o frana pentru echipa, asa cum reprezinta moldova pentru romania in drumul catre civilizatie

    sa inteleg ca te retragi moldovene?
    ma asteptam, delasator ca orice moldovean
    Last edited by nr.zece; 23rd January 2007 at 01:31.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •