Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Vor confirma noile achizitii facute de Farul ?

  1. #22
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    nu i-a adus Panduru.. el spunea ca o sa ii incerce ca daca cei care i-au monitorizat, inseamna ca e ceva de capul lor si ca o sa le dea o sansa

  2. #23
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    În jocurile de până acum, dintre cele două achiziții, Otvoș a ieșit puțin în evidență, printr-o prestație bună și luciditate în fața porții. A dat două goluri frumoase astăzi (n.n. - vineri), a punctat și contra lui Ovidiu, dar mai are până să fie un jucător de bază. Însă, dacă continuă așa, are mari șanse să fie titular. Este un băiat care-și vede de treaba lui și care muncește. De fapt, amândoi își văd de antrenamente. Nu am probleme cu ei“

    Basarab Panduru

  3. #24
    junior sk8t3rool's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    tomis nord
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    dupa parerea mea..otvoș va confirma la Farul....e un jucator destul de bun..dar mult pana sa ajunga un jucator valoros..al Farului
    tu farul pt mine esti unica iubire te voi sustine oriunde vei juca!! [FONT="Impact"][SIZE="5"][COLOR="Blue"][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  4. #25
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    e nu-l mai ridicati atata ca si noi dadeam gol contra lui ovidiu sau mangalia ..sa nu i se urce la cap. mie sa-mi confirme cand trebuie,nu sa joace bine in amicale si in meciurile importante sa astepti sa nimereasca o pasa si sa zici "e bun dar are emotii" .. e devreme pt un verdict in cazul lui.a,si sa speram ca nu se va accidenta ca i-ar taia serios din elan.
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  5. #26
    sport legend georgebz's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Romania
    Posts
    5,223
    Reputatie
    1
    Gheorghita a decis sa revina la Gloria unde era nevoie de el pentru ca in multe din meciurile amicale din intersezon apararea a avut de suferit . ( se pare ca urma sa fie trimis la echipa a 2-a a Farului , si la varsta lui asta cu nsiguranta era un pas pe care nu si-l putea perimte )

    Despre Otvos ce sa spun ... a facut in tur cateva jocuri foarte bune pentru Gloria , nu e de mirare ca a facut pasul spre Diviza A , iar Farul este o alegere buna ... este genul de jucator ce poate decide meciul de unul singur .
    [url]www.warriors.ro[/url]

  6. #27
    sport legend trotica's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    Tchibos, se pare c-ai închis prea repede thread-ul "Tilincă la Farul" Site-ul PSP-ului de azi zice că totuși vine
    Panduru, always on my heart!

  7. #28
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    pai chiar Tilinca a declarat ca varianta Farul a picat, de asta l-am inchis. Il redeschid acum

  8. #29
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Cea mai mare incredere o am in Otvos. La el m-a astept s-a confirme.

  9. #30
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Eu sper ca vor confirma toti 3.Otvos,Tilinca si liberianul.Dar pana acum cele mai mari sperante le avem cu Otvos.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •