Prietene Val vezi sa nu-ti ramana acadeaua in gat atunci cand ridica iar trofeul... Ce intrebari ai pus tu?Sau poate n-ai inteles cum ti-am raspuns la ele... E treaba ta sa intelegi ce vrei sau ce poti... Eu nu mai vreau sa polemizez cu tine pentru ca este inutil...Ti-am zis si-ti mai repet: tu te cramponezi de sezonul trecut de zgura pentru ca doar asta ai ca argument altfel esti zero la fel ca si Nadal in orice discutie... E normal ca Fedex sa nu fie simpatizat...Eu inteleg asta romanii nu au cultul marilor campioni(n-am sa-ti explic faza asta pentru ca probabil iar ne certam)pentru mine e ok...Ceea ce ma deranjeaza este ca toti de pe acest forum nutresc speranta la orice minge data-n banda sau in aut de Fedex...Se agata de aceasta speranta si daca ea prinde viata atunci sa te astepti la potop: hai ca e varza ca nu mai poate...Daca joaca perfect si spectaculos nu e suficient...Ce rahat e asta?Parca ar fi robot...Nu-mi place...Revenind la singurul tau argument: asteapta sa vina sezonul de zgura si mai discutam dupa...Deocamdata ciocul mic si joc de glezne pentru tine... Suntem la AO si Federeru` a castigat ultimele 2 editii...Anul asta se fac 3... Eu iti explic cat mai pe intelesul tau niste lucruri iar tu vii la mine si-mi spui ca ma atac? :ras-plans: Fugi si trage o privire in oglinda ca ai nevoie mare... Si acum pentru nivelul tau de intelegere ca vad ca tu procesezi mai greu informatia: a-l ironiza pe un individ inseamna a-l jigni si daca te uiti la primul tau post de pe acest thread ai fi vazut ca taman asta ai facut l-ai ironizat pe Fedex deci l-ai jignit... Nu-i nicio problema el te va pedepsi... Ai sa vezi duminica viitoare...