Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 106 to 126 of 139

Thread: Anti-Federer

  1. #106
    sport legend
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by The_Player View Post
    Nu am nimic cu el, imi place jocul lui chiar daca nu e spectaculos dar nu il agreez.
    ady lui meseriasul asta da-i un premiu ca este tare de tot.asta ori are tupeu ori nu stie nimic de tenis.
    chiar daca nu este spectaculos.ba ce pastile iei.doamne cita prostie la pustanii astia.

  2. #107
    7 iunie 2009 newcobra007's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    747
    Reputatie
    1
    Ce fatza avea Connors in semifinala de la Australian Open, dupa game-urile alea beton din setul doi. Si acum ma mai prapadesc de ras
    [B]FEDERER[/B] - [I][B]The lion king[/B][/I]

  3. 13th February 2007, 11:24

  4. #108
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    eu nu sunt deloc anti-federer, chiar daca nu-mi place cand imi bate favoritii.
    dar este un talent si-mi place sa-l privesc cand joaca.

  5. #109
    :))) dianac's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    1,291
    Reputatie
    1
    nu inteleg de ce sa fi anti- un jucator,toti muncesc din greu si merita toata admiratia
    eu nu sunt fan federer dar imi place sa-l vad jucand

  6. #110
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Dati close la topic , ca in ziua de azi nimeni numai este Anti-Federer ( ca si inainte de altfel) , numai cei care nu stiu ce e ala tenis !

  7. #111
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    ^ ai dreptate. aia care sunt impotriva lui federer nu stiu sa aprecieze adevarata valoare ori habar n-au de tenis.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  8. #112
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Este un jucator exceptional, acest thread a fost creat din invidie si reacredinta

  9. #113
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Cand vine vorba de look-ul lui Federer,pot spune k are fata de cretin imbecil,insa cand vorbesti de valoare - unul dintre ''cei mai'' colosali sportivi de pe planeta

  10. #114
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    exagerezi cu look-ul. nu e nici prea frumos, dar nu e nici urat. e potrivit. are nasul ala cam mare, dar in rest...e frumusel.
    dar cand avea parul mare nu-mi placea cum ii statea. acum e ok.
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  11. #115
    sport legend Mynsc's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    658
    Reputatie
    1
    Are un ras mai ciudat care nu-i face bine, dar astea sunt detalii nesemnficative. Infatisarea nu ai cum sa ti-o schimbi si nici nu e vina ta daca arati intr-un fel sau altul, dar daca devii un asa campion atunci meritele sunt ale tale 100%.
    Everything I say is a lie. Except that. And that. And that. And that. And that.

  12. #116
    incepator Maria's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Un invingator ii respecta pe cei ce stiu mai mult decat ei si incearca sa invete ceva de la ei .
    Un invins se impotriveste celor ce stiu mai mult decat el si tine seama doar de defectele lor...

  13. #117
    RapidPerSempre Angel66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Teatrul Viselor Giulesti
    Posts
    645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciprianned View Post
    Dati close la topic , ca in ziua de azi nimeni numai este Anti-Federer ( ca si inainte de altfel) , numai cei care nu stiu ce e ala tenis !
    aha...deci cine nu este fan federer "nu stie ce e ala tenis"! fie cum zici tu! atunci eu nu stiu nimic despre tenis! cu mare placere!

    PS vezi ce faci cu gramatica aia!
    Last edited by Angel66; 22nd July 2007 at 19:42.
    [SIZE="2"][FONT="Arial Black"][COLOR="DarkRed"]"Mă îndoiesc, deci cuget. Cuget, deci exist. Exist, deci sunt rapidist!"[/COLOR][/FONT][/SIZE]

  14. #118
    sport legend Mynsc's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    658
    Reputatie
    1
    Nu ai interpretat bine Angel66...

    Ai uitat ca poti sa fii si neutru, mai exact sa-l repsecti pe Federer pt maiestria sa insa in timpul partidelor sale sa tii cu adversarul.

    Si sincer ii dau si eu dreptate lui ciprianned, in ziua de azi daca esti anti-Federer ori nu ai vazut prea multe meciuri de tenis ori esti doar un fan frustrat (poate de-a lui nadal, poate de-a lui rodick etc etc ).
    Everything I say is a lie. Except that. And that. And that. And that. And that.

  15. #119
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    ^ ai dreptate. aia care sunt impotriva lui federer nu stiu sa aprecieze adevarata valoare ori habar n-au de tenis.
    Si ce ai vrea, ca toata lumea sa fie cu Federer? Tenisul nu a inceput cu el si nu se va termina cu el.
    You'll never walk alone

  16. #120
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Val View Post
    Si ce ai vrea, ca toata lumea sa fie cu Federer? Tenisul nu a inceput cu el si nu se va termina cu el.
    EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE si u Val ... cam asa e , dar totusi Fed in momentul de fata dupa parerea mea este cel mai bun jucator din istorie ... daca apuca sa ia si RG de 1 ,2 ori cu siguranta va ramane cel mai mare din toate timpurile , pt ca la celelalte 3 turnee de Grand Slam e clar ...

  17. #121
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Mda .. nici nu ai avea cum sa nuti placa dapai sal urasti mai ales daca urmaresti vreun meci de-al lui,numai ascultand comentariul te vrajesc comparatiile comentatorilor ..asa ca nu ai cum sa nu-ti placa io asa zic asta e perioada lui de glorie !

  18. #122
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    e cert ca joaca cel mai curat tenis ,totusi usurinta cu care cistiga meciurile te face sa nu il agreezi. cel mai bun din toate timpurile? ca si performante si joc poate ca da. ca si carisma nici macar in top 10.

  19. #123
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Inchideti acest thread.Nu mi se pare in ordine sa existe un thread facut numai in batjocura pt un jucator.Egal cum s-ar numi.

  20. #124
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    si mai ales ca e vorba de cel mai bun. deci close this topic!
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  21. #125
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Degeaba cereti inchiderea acestui thread, s-a mai incercat acest lucru si nu s-a reusit. Universal nu stiu unde ai vazut tu batjocura pe acest thread, e drept ca titlu e mai "al draku" putin, dat in interiorul acestui thread nu sunt jigniri la adresa lui Fedex.
    You'll never walk alone

  22. #126
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Val View Post
    Atata vreme cat nu-l jignim, nu-l injuram, nu-i dam foc, nu-l batem nu vad care ar fi problema.
    Asa am zis si acum 7 luni, asa zic si acum.
    You'll never walk alone

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •