Page 86 of 89 FirstFirst ... 36768485868788 ... LastLast
Results 1,786 to 1,806 of 1866

Thread: Rapid: noutati

  1. #1786

  2. #1787
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Dar de ce e asta noutate pentru Rapid?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1788
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Plm, mai conteaza pe forumul asta aflat in stadiu tertiar...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #1789
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Ionita a semnat si (re)vine la Rapid!
    A parasit UTA pentru un club mai mare, chiar daca de liga inferioara!

    Eh, Ionita ala mai slabut, dar e bun si el. Il asteptam si pe ala bun cat de curand!
    Daca ar reveni si ala bun, am da cu Olgutza de pamant in retur!

    Vise.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1790
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    crapidistule, olgutza joaca in prima liga

  6. #1791
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ionita a semnat si (re)vine la Rapid!
    A parasit UTA pentru un club mai mare
    , chiar daca de liga inferioara!

    De ce ma taranoiule un club mai mare????!!!!!! Pentru ca-i o clona fara palmares????!!!! Stiu ca esti suporter de rezultat, stiu ca ai sustinut Progresul/FC Național, iar cand ai vazut ca acesta a falimentat hop la viitoarea echipa falimentara/decedata rapid. Ma narodule, baga la scufita, UTA are 6 titluri de campioana, iar voi, mai precis echipa decedata, cu tot cu UTC-istul Copos, cel mai comunist dintre comunistii patroni de fotbal, aveti 3 titluri mari si late. Vai de soarta ta de frustrat!!!!!!!
    Last edited by Duba; 4th January 2021 at 15:48.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #1792
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Dubel in toata gloria-i de hater!


    Club mai mare pentru ca s-a batut la titlu de mai multe ori decat UTA!
    Pentru ca are de o mie de ori mai multe cupe decat UTA!
    Pentru ca n-a jucat fotbal de top in Romania doar 10 ani, ci 40 de ani!
    Pentru ca a stat acolo sus si pentru ca a jucat in Europa de mai multe ori decat UTA! De aia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1793
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    si nu in ultimul pt ca ie clubul porumbeilor coafati din romanik

  9. #1794
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ionita a semnat si (re)vine la Rapid!
    A semnat cu AFC?

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pentru ca are de o mie de ori mai multe cupe decat UTA!
    2 x 1000 = 13

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pentru ca n-a jucat fotbal de top in Romania doar 10 ani, ci 40 de ani!
    UTA a castigat titluri, cupe si prindea sfert de finala in Uefa de-a lungul a aproape 30 de ani.
    Daca Rapiduletele are 40 de ani de fotbal adevarat in 100 de ani de existenta, nu-i motiv de mandrie.
    UTA, raportat la 75 de ani de existenta, a jucat in top la fel ca voi.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pentru ca a stat acolo sus si pentru ca a jucat in Europa de mai multe ori decat UTA! De aia.
    Da, ne amintim cu placere de dublele cu Steaua, PSG, Anderlecht si Skonto Riga
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  10. #1795
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Pleaca ba, d-acia! Hulitorule!

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    si nu in ultimul pt ca ie clubul porumbeilor coafati din romanik
    Si tie iti suna! Murdariti covorul cu hulile voastre meschine.


    Si daca vreti sa stiti, club mai mare pentru ca e iubit si de altii din afara localitatii din care e. Nu doar ca ne-am nascut langa el si d-aia-l iubim ca UTA. Asta face un club mare! Cum UTA nu e!
    Last edited by Johnny D; 4th January 2021 at 23:24.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #1796
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Ii spui lui Dario cum e treaba cu iubitul unui club in afara localitatii ...

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    UTA are 6 titluri de campioana!
    FCSB are 5.
    Un fel de Rapid
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #1797
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ii spui lui Dario cum e treaba cu iubitul unui club in afara localitatii ...
    Daca vorbim cu Duba, putem vorbi si cu Dario, zic eu! Degeaba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #1798
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Ce ovinet gureș...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #1799
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Da, le-au trecut sarbatorile si sarmalele printre dinti nemestecate si acu nu stiu cum sa le dea jos, tot prin miscari excesive de degete si falci!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #1800
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    porumbei coafati la taifas!

  16. #1801
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Coafati, necoafati, luati-va cacarezele si postati-le pe Suporter Steaua.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #1802
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Nici macar, astia-s WCSB-isti, stelisti dar fara miez, un fel de gutui dar fara mar!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #1803
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nici google translate nu poate sa traduca ce spune Johnny
    Ce expresie e aia gutuia fara mar?

    On topic: sincere condoleante. Stiu ca e greu sa acceptati si ca trebuie sa treceti prin cele five stages of grief, dar parca v-ati blocat la denial.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  19. #1804
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Ne-am blocat la prostie, ne-am blocat de voi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #1805
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Nimic nou sub soare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #1806
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    TRANSFER | Ivica źuniæ a fost transferat de la CFR Cluj

    FC Rapid 1923 a reusit transferul lui Ivica źuniæ, un jucător croat în vârstă de 32 de ani, de la CFR Cluj. Acesta a semnat un contract valabil un an si jumătate, anuntă site-ul oficial al clubului. Fundasul central de 1.97 m a evoluat într-un singur joc de campionat pentru clujeni, fiind însă integralist în partida din Cupa României contra Politehnicii Iasi. În carieră, źuniæ a debutat în fotbalul mare în Bosnia, pentru ca apoi să evolueze pentru Austria Viena II, Mattersburg II, Stegersbach, Tychy 71, Volyn Lutsk, Orenburg, Chernomorets Odessa, Atyrau si Qabala, cu cei din urmă bifând si două jocuri în sezonul trecut al Europa League. În perioada petrecută în Ucraina, źuniæ era considerat unul dintre cei mai buni fundasi centrali ai campionatului, fiind declarat si fundasul anului în Azerbaidjan, în sezonul 2019/2020.

    Am auzit foarte multe lucruri frumoase despre Rapid, dar mai ales despre suporterii lui. Stiu că Rapid este o echipă mare în Europa, au jucat în fazele finale ale Cupei UEFA cu ceva timp în urmă. Sunt foarte fericit să ajung aici, este un proiect de viitor, există ambitia de a se promova, iar acest lucru m-a făcut să accept, refuzând alte trei oferte din Liga 1. Vreau să stau aici mai multi ani si să ajung în topul fotbalului românesc cu Rapid, a spus Ivica.

    PS: Am auzit c-am adus si-un Urs de Liga 1 la mijloc. Abia astept sa-l vedem cum da cu ghiara!
    Last edited by Johnny D; 15th January 2021 at 11:35.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •