View Poll Results: Cine se califica

Voters
177. You may not vote on this poll
  • Steaua

    140 79.10%
  • Shelbourne

    37 20.90%
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 400 to 412 of 412

Thread: Shelbourne - Steaua

  1. #400
    manager uvictor's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    319
    Reputatie
    1
    Asta este Steaua, o ajuta terenul, intalneste adversari slabi, nu are jucatori de valoare, nu o sustine publicul deloc, nu are nici o sansa in campionat, in cupele europene nici atat...asta e....

  2. #401
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    a castigat echipa care a avut conditia fizica mai buna,si care a stiut cat de cat sa faca ceva cu mingea aia.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #402
    junior
    Join Date
    May 2005
    Location
    Chicago
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    succes Steaua in continuare,sper sa intrati in grupe.Si cred ca Nicolita ar merita o convocare la nationala(pe departe cel mai bun jucator ce il are Steaua)

  4. #403
    Banned
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    273
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by vlad1607
    o calificare previzibila obtinuta in fata unui adversar slab,in fata unei echipe de wrestling nu de fotbal care a facut cadou 3 din cele 4 goluri.
    Cata frustrare!!!!! Mi-e mila! Pur si simplu mi-e mila de specimene precum acest vlad1607. Taticu, sa-mi dai si mie un mail cand echipa care se identifica cu blatul, dinamu Bucuresti, va reusi vreodata macar sa egaleze performantele de dupa '89 ale Stelei in Europa. Te pup si nu mai plange atata. Esti chiar penibil.

  5. #404
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Stai mah, ce te agitzi asha ?! Vrei sa patzeshti ceva pe caldurile astea ?! Nu-l shtii pe Vlad ?! Pentru el e un compliment faptul ca i-ai spus ca tzi-e sila.... Ia un pahar cu apa rece shi lasa-l in durerea lui, este un excelent bufon al forumului. Iar emoticoanele alea multe pe care le tot pune in mesaje sunt penale, dau un stil oral celor scrise de el....mai-mai c-ar semana cu nenea Creanga; pacat insa ca singura asemanare e accentul moldovenesc...
    ex-alpopa

  6. #405
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 1+1+22+20+4
    Cata frustrare!!!!! Mi-e mila! Pur si simplu mi-e mila de specimene precum acest vlad1607. Taticu, sa-mi dai si mie un mail cand echipa care se identifica cu blatul, dinamu Bucuresti, va reusi vreodata macar sa egaleze performantele de dupa '89 ale Stelei in Europa. Te pup si nu mai plange atata. Esti chiar penibil.

    vai vai ce greseala performanetele stelei sau ale romaniei nu stii cum racolau jucatorii si ii aduceau cu forta la stiaua ?

  7. #406
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Cry,esti penibil!Uita-te si tu ce scrie cel pe care-l citezi,nu cita din memorie ceea ce ti-a fost inoculat ca unui papagal!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  8. #407
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    penibil esti tu ma, eu m-am referit la performanta stelei din 89 care performanta nu stiu ca steaua era ca o echipa nationala cand jcuatori erau adusi cu forta si mai usor cu jignirile oitza.

  9. #408
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pai dak te-ai referit la aia inseamna ca eshti pe langa subiect. Off-topic adica, shi atunci mesajele tale ar trebui shterse de vreun moderator.

    PS : ce haios ..... penibil eshti tu, ba nu tu!, ba nu! penibil e astalalt..... ca la gradinitza...
    ex-alpopa

  10. #409
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    cand scrie unu un adevar o dai in gradinita de colentina da da

  11. #410
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    rusinica cry, serios acum, crede-ma
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  12. #411
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    ca spun adevaru nu deloc
    si acu cred ca esti fan ceausescu si il regreti ca nu mai e la putere si pe fracsu la fel .

  13. #412
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    N-auzi ca eshti pe langa subiect ?! Da pagina shi vezi despre ce perioada era vorba !!!
    ex-alpopa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •