Page 13 of 94 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast
Results 253 to 273 of 1965

Thread: Hattrick

  1. #253
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    La tineret eu nu le dau nimik ca nu merita cel putin deocamdata... Daca mai dau si acolo 400K as avea 1 mil pierdere pe saptamana in care nu joc acasa, asa ca deocamdata e mai bine fara...

    In cupa de pe ce locuri se intra din VII, am inteles ca pana la locul patru si inca cativa de pe locul 5, daca as trage tara as avea sanse sa prind locul 5 dar de unde pot afla daca intru in cupa? Ca daca n-am sanse imi fac TS in ultimele 2 etape...

    Voi cati purtatori de cuvant aveti? Eu am bagat 3 si imi vin cate 17 suporteri la update si de la sponsori imi creste cu vreo 25.000 de la o sapt la alta... De la inceputul sezonului urmator ar fi bine sa bag mai multi?

    Daca imi fac o echipa in alta tara de ex Moldova (am sanse sa intru direct in 2 ) ma prind astia? Verifica la nivel global ip-urile sau fiecare tara verifica numai echipele din tara respectiva?

    Stiti vreun site unde se fac logo-uri si banere? Imi trebe pt site, o sa-mi iau si suporter da` nu chiar acuma, eu il stiu pe asta http://s10.invisionfree.com/Logo_Creation_Center da` sunt in vacanta baietii...

    1) TS se reseteaza;
    2) In Moldova nu ai cum sa-ti faci echipa , fiindca acolo sunt tot GM Romani ...

    3) Eu am avut odata 25 de echipe in Peru prin proxy ,de mi-am luat 4 divini pe o echipa (acum 1 an ) de am mers 8 tururi in Cupa

  2. #254
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Deci in Peru pot sa-mi fac inca o echipa? si nu mi-o inchid aia C-atunci pot face niscaiva bid-ari ca sa ridic preturile la transferurile mele

    Logo nu stii unde pot sa-mi fac?
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  3. #255
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    nu bre , de inchis ti le inchid , insa asa de distractie;
    nu trisa ca oricum te prind baietii

  4. #256
    ANTI MANELE Cainele's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,163
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Maximus
    Bai da' e incredibil! Numai goange trag de la tineret. Azi am tras unul de 120ITC, fara nici o calitate mai mare ca slab! l-am concediat instant! Si bag la bani la tineret de ma usuc! Sunt la bun de vreo 6 saptamini. in tot acest timpn-am tras nimic mai mare de 200ITC!
    mah si eu am scos azi unu de 70 ITC ...sapt trecuta am scos insa un mijlocas cu constructie bun si pase acceptabil la 1040 ITC...deci renteaza ca l-am si vandut cu 5.500.000
    Am echipa de tineret la excelent de 2 ani
    [B][COLOR="Red"]"DINAMO SUNTEM NOI!"[/COLOR][/B]

  5. #257
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    bine mah , da nu toata lumea mananca rahat dimineatza sa trag constuctie bun cu pase acceptabil

  6. #258
    ANTI MANELE Cainele's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,163
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    bine mah , da nu toata lumea mananca rahat dimineatza sa trag constuctie bun cu pase acceptabil
    eh...fa si tu o cura...ca poate prinde bine
    [B][COLOR="Red"]"DINAMO SUNTEM NOI!"[/COLOR][/B]

  7. #259
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    sa fiu al naibii de nu intru in 7!!!Ba,astia nu stiau ca mai vreau un sezon in 8? Mi-e teama insa ca n-o sa fac fata in 7 pt ca n-o sa schimb antrenamentul!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  8. #260
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    No da-o naibii de treaba, cum sa nu faci fata in VII, io am intrat in etapa a 5-a cu zero puncte si pot sa termin pe 5... Nu sta inca un sezon in 8 ca nu merita, la mine in serie sunt 2 care nu se conecteaza, nu-i mare diferenta intre 7 si 8... Si io antrenez portari...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  9. #261
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    sa fiu al naibii de nu intru in 7!!!Ba,astia nu stiau ca mai vreau un sezon in 8? Mi-e teama insa ca n-o sa fac fata in 7 pt ca n-o sa schimb antrenamentul!
    e lejer in 7

  10. #262
    ANTI MANELE Cainele's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,163
    Reputatie
    1
    in 7 e super lejer..."baga mare"
    [B][COLOR="Red"]"DINAMO SUNTEM NOI!"[/COLOR][/B]

  11. #263
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    OK!Saptamana viitoare e decisiva!Joc acasa cu cel de pe locul 1!Pana acum am 3 victorii in deplasare si un egal si o infrangere acasa(de cand am preluat echipa) !
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  12. #264
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Mai m-am uitat pe un site si daca prind locul 5 intru in cupa am doua meciuri usoare in ultimele etape, in urmatoarea cu aia de pe penultimul loc, care au intrat de o saptamana, si in ultima etapa ca aia care-s inaintea mea, numa ca acuma-s sase puncte si ii si un pic de golaveraj, deci tre` sa bag mare in urmatoarele etape. Am noroc ca aia de dinaintea mea joaca etapa urmatoare cu liderul care mie mi-a dat 6-2 si ala e mai slab decat mine daca-i da vreo 6-0 am sanse
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  13. #265
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    OK!Saptamana viitoare e decisiva!Joc acasa cu cel de pe locul 1!Pana acum am 3 victorii in deplasare si un egal si o infrangere acasa(de cand am preluat echipa) !
    Auzi daca vrei sa stai in VIII :
    - joaca cu doar 9 jucatori
    - exceptand jucatorii pe care ii antrenezi , in rest baga`i aiurea...

    Eu unul eram in VII si nu vroiam sa promovez...trebuia sa pierd

    Antrenam mijlocasi deci am jucat 1-2-5-1

    In atac imi era portarul (avea atac = dezastrous) , in aparare 2 atacanti si in poarta antrenoru;
    A dat amaratu ala de portar 2 goluri , unul cu capul si altu din 11 m si am promovat

  14. #266
    BadKitty CoolRain's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    NuttyHouse
    Posts
    1,529
    Reputatie
    1
    Trasai si eu un portar acceptabil cu ITC peste 2000, cu echipa de tineret "inadecvata". Si adevarul e ca aveam mare nevoie de unul
    My inner child beats up your inner child

  15. #267
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    A dat amaratu ala de portar 2 goluri , unul cu capul si altu din 11 m si am promovat
    il cheama chilavert?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  16. #268
    ANTI MANELE Cainele's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,163
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SebyO
    il cheama chilavert?
    nu , il chema ma-sa acasa
    [B][COLOR="Red"]"DINAMO SUNTEM NOI!"[/COLOR][/B]

  17. #269
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    uitati-va careva cat a facut echipa mea(sau fosta ca mi-au inchis-o) . Ii zice FC U Cluj Napoca
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  18. #270
    ANTI MANELE Cainele's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,163
    Reputatie
    1
    FC Hermannstadt 1788 - FC U Cluj Napoca 5 - 0





    Urmăreşte cu: HT Live
    Dată: 20.08.2005 la 10:10
    MatchID: 40400259
    Stadion: Stadionul Municipal Sibiu
    Spectatori: 20160


    20160 de spectatori s-au adunat pe Stadionul Municipal Sibiu, unde condiţiile meteo erau destul de bune pentru fotbal. Hermannstadt a ales o aşezare strategică 3-5-2. A aliniat următoarea formaţie: Madden - Pérez Raposo, Caldara, Fyhrner - Matía, Lee, Risman, Domínguez, Knie - Banin, Duca.

    Napoca a ales o aşezare strategică 4-4-2. Următorii jucători au fost aleşi: Hřjmark - Merdović, Stoian, Serban, Ivan - gaido, Popa, Fazlic, Dincă - Stănica, Comper.

    Napoca s-a bazat pe contraatac, părând a fi capabili de a folosi această strategie într-un mod bun. Hermannstadt a fost foarte aproape de a prelua conducerea pe tabela de marcaj în minutul 4, când Heribert Knie a ajuns în apropierea porţii, dar, din lipsă de concentrare, a trimis pe lângă. Napoca a trecut pe lângă gol după un contraatac rapid în minutul 15, dar Dejan Merdović a şutat de pe flancul stâng puţin pe lângă poartă. Arbitrul i-a arătat cartonaşul galben jucătorului de la Hermannstadt, Heribert Knie, în urma unei intrări dure. Angelo Duca şi-a adus echipa sa Hermannstadt în avantaj cu 1 - 0, trecând cu succes printre ambii fundaşi centrali ai echipei vizitatoare şi trimiţând balonul spre stâlpul din dreapta portarului, imposibil de apărat. În cel de-al 26-lea minut al meciului, apărarea centrală a oaspeţilor nu a putut face altceva decat să privească impetuoasa cursă a lui Angelo Duca, care a marcat pentru Hermannstadt golul de 2 - 0 . Arbitrul i-a arătat cartonaşul galben jucătorului de la Hermannstadt, Nils Fyhrner, în urma unei intrări dure. Jucătorul lui Napoca, Dejan Merdović, a avut nevoie de ajutor să părăsească terenul, incapabil să termine meciul. În cel de-al 35-lea minut al meciului, apărarea centrală a oaspeţilor nu a putut face altceva decat să privească impetuoasa cursă a lui Assaf Banin, care a marcat pentru Hermannstadt golul de 3 - 0 . Puţin mai târziu, o magnifică combinaţie pe centru a făcut ca Hermannstadt să-şi mărească avantajul prin Angelo Duca la 4 - 0. În acel moment, Angelo Duca a fost notat cu un hat trick. Structura meciului a început să se schimbe când Hermannstadt a decis să se retragă şi să-şi aştepte adversarul în defensivă. Napoca va trebui să se descurce fără Romeo Serban pentru o vreme, datorită unei accidentări grave la picior. El a fost înlocuit de Anatol Jula. 4 - 0 a fost scorul la pauză. Cele patruzeci şi cinci de minute au fost dominate de Hermannstadt, cu o impresionantă posesie de 83 la sută a balonului.

    O şarjă rapidă pe stânga terenului a făcut ca Hermannstadt să majoreze diferenţa la 5 - 0. Assaf Banin a finalizat cu competenţă, trăgând dintr-un unghi dificil. Câteva driblinguri în viteză reuşite, urmate de un şut de la marginea suprafeţei de pedeapsă în minutul 61, ar fi putut rezulta într-un alt gol pentru Hermannstadt, însă Jesper Hřjmark a apărat spectaculos. Câteva driblinguri în viteză reuşite, urmate de un şut de la marginea suprafeţei de pedeapsă în minutul 64, ar fi putut rezulta într-un alt gol pentru Hermannstadt, însă Jesper Hřjmark a apărat spectaculos. După 74 minute de joc, Angelo Duca a avut ocazia de a apropia Hermannstadt de victorie, dar balonul trimis cu efect a trecut puţin peste poartă. Alberto Pérez Raposo a primit câteva cuvinte dure din partea antrenorului său, după ce s-a comportat prosteşte în minutul 83, probabil datorită lipsei de experienţă, fiind aproape de a provoca un gol pentru adversari. Hermannstadt, aducând posesia balonului la 83 la sută, a dominat teritorial această repriză.

    Cel mai util jucător al echipei Hermannstadt a fost, fără îndoială, Jaime Domínguez. Evoluţia lui Heribert Knie însă a dezamăgit. Cel mai bun jucător al echipei Napoca a fost Mitsos Asimis. Evoluţia lui Anatol Jula însă a dezamăgit. Meciul se încheie 5 - 0.
    [B][COLOR="Red"]"DINAMO SUNTEM NOI!"[/COLOR][/B]

  19. #271
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Mersi fain . Mi-au inchis nesimtitii de GM echipa si jur ca nu am trisat niciodata
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  20. #272
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Uita cum m-o amendat de-a moca cu 200.000

    You have been fined because breaking the conference rules (SPAM). /MOD-RoLitoral
    Am bagat si io o gluma inocenta... jos dicatatura

    @ HIV parca mai sus te laudai cu manevrele pe care le faci la transferuri , totusi pt aia nu cred ca te inchide, cel mult te amendeaza... poate s-o mai logat cineva de la calcu` tau sau ai intrat tu din alta parte... cine stie... oricum isi cam fac de cap aia mari pe-acolo cine ii alege pe GM si MOD?
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  21. #273
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Pai aia nu inseamna ca am trisat , am cumparat jucatorul ieftin si automat l-am pus pe lista de transferuri la un pret f ridicat si s-au gasit fraieri care sa ii cumpere . Nu cred ca pentru asta mi-au inchs echipa .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •