Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 98

Thread: Sunt madru de echipa pe care o sustin pentru ca:

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marilyn_Monroe
    Eu sunt mandru ca este echipa cartierului GRUIA. Asa cum rapidistii scandeaza Rapid Giulesti.
    FORZA CAILE FERATE ROMANE ECOMAX SUCURSALA CLUJ SECTIA GRUIA!
    Ai nu-mi spune ca este si sectia marasti sau ...groapa
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  2. #23
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by panDUR
    Data infiintarii: 5 September 1948
    nu e chiar cum spune site-ul respectiv.
    echipa a fost infiinta in iulie 1948. pe 5 sept. 1948 a disputat primul meci de fotbal. Adversar a fost echipa de fotbal a orasului Filiasi.
    Quote Originally Posted by t.b
    Sa stii ca Universitatea Craiova nu se afla la prima retrogradare, a mai retrogradat o data din B in C.
    si informatia asta e falsa.
    Echipa FC Craiova a retrogradat din diviza B in divizia C. Dupa infiintarea echipei Stiinta Craiova in iulie 1948, echipa FC Craiova a fost desfiintata. De asemenea, datoria desfiintari mai multor echipe atat din C, cat si din B, Diviza C a fost si ea desfiintata in 1948, ramanand doar divizia B.
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  3. #24
    sport legend sorinl's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    368
    Reputatie
    1

    Red face

    pentru ca e echipa fanion a orasului unde m-am nascut
    pentru ca e una din cele mai vechi echipe din tara -fondata in 1919 de un grup de liceeni de la petru rares.
    pentru ca n-a fost niciodata in sfera de influenta a celor doi granzi
    pentru ca intre anii 1980-1990 a dat o echipa intreaga in divizia a (nu odata ca oltenii,ci pe rand,pe la bacau,iasi galati sau suceava),ei continuand sa evolueze in b

  4. #25
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by HIV
    Ai nu-mi spune ca este si sectia marasti sau ...groapa
    Pai nu ma da nu stiam cum sa formulez. FORZA CFR GRUIA!

  5. #26
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Sunt mandru ca in etapa a 2-a o sa jucam cu CFR-ul si o sa lamurim anumite aspecte! )
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  6. #27
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Unde jucati cu CFR? La Cluj sau la Petrosani, daca jucati la Cluj va puteti baza pe galeria noastra, ca acum 2 ani ... asta din respect pentru culorile noastre comune si din dispret pentru echipa cartierului Gruia...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  7. #28
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Asa ma tb, dar cum e sloganul ala al vostru: "numai u" sau cum? sau "numai u si jiul"?
    Jiulistule, o sa le lamurim sa nu mai avem discutii pana in retur. Cafteala de mineri va fi. No offence.
    HAI CFR! MANDRU CA SUNT CFR-IST!

  8. #29
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Nu vom face galerie Jiului pentru ca au si ei galerie, noi vom striga M**e cfr, si alte chestii de-alea, cum s-a intamplat si acum 2 ani, sau nu ai fost la meciul ala?
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  9. #30
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Bine ma. M**e si de la mine pt voi atunci.

  10. #31
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Cred ca ai luat destula si ai de unde da... marlynico

    CFR = 0 ( Z E R O )
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #32
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    1. Este cea mai veche din tara (1907)
    2. Are cea mai serioasa conducere din divizia A (Arpad Paszkany si Iuliu Muresan)
    3. Are un antrenor-jucator deosebit (Dorinel Munteanu)
    4. Este singurul club din tara care nu are datorii la Stat

    SI PENTRU CA SE NUMESTE CFR CLUJ (Echipa CLUJULUI) - prin rezultate nu prin povesti!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  12. #33
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Pentru ca e singura echipa din Cluj prezenta intr-o mare competitie Europeana!
    Pentru ca are rezultate de exceptie!
    Pentru ca au intotdeauna in momentele grele rezultete bune! Dovada meciul de sambata!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  13. #34
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Luati in mana o carte de istorie si raspundeti la urmatoarea intrebare? In 1907 cum se numea orasul in care astazi locuit? Sub ce ocupatie era? Cum s-a numit echipa voastra favorita la infiintare?
    Faptul ca CFR e cel mai vechi club romanesc e o fabula actuala FC Oradea este urmasa unei formatii infiintate in 1902 (CAO Oradea) si care a cucerita chiar si un titlu de campioana a Ungariei...

    Daca cupa intertoto e o "mare competitie europeana" atunci cred ca cineva de aici ar trebui sa stea la coafor nu pe un forum de sport...

    Exemple de rezultate de exceptie
    Poli Tm - CFR 3-0
    Dinamo - CFR 4-0
    Rapid - CFR 3-0
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  14. #35
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    CFR - POLI TIM 2-1
    CFR - RAPID 1-1
    CFR - Dinamo 4-2

    Deci..uite ca, cu ceea ce ai scris mai sus nu ai dovedit nimik.....so? Bun....stai sa iti explic: Cupa uefa intertoto este a treia cupa ca valoare din EUROPA! Deci cred ca e mai mare lucru sa joci in UEFA de cat in SERIA B3 si inca ceva...voi nu va dati seama ca sunteti PENIBILI! Fratilor jucati cu Sanicolau Mare care v-a tras-o in doua randuri anul asta (si e echipa nou promovata) cu echipe de care nu a auzit nimeni....si mai aveti si gura...mare...nu va dati seama ca daca prmoveaza Gazu si Olimpia...ramaneti..numai cu echipe de kkt!

    P.S.
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  15. #36
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    Bun....stai sa iti explic: Cupa uefa intertoto este a treia cupa ca valoare din EUROPA! Deci cred ca e mai mare lucru sa joci in UEFA de cat in SERIA B3 si inca ceva...voi nu va dati seama ca sunteti PENIBILI! Fratilor jucati cu Sanicolau Mare care v-a tras-o in doua randuri anul asta (si e echipa nou promovata) cu echipe de care nu a auzit nimeni....si mai aveti si gura...mare...nu va dati seama ca daca prmoveaza Gazu si Olimpia...ramaneti..numai cu echipe de kkt!

    P.S.
    Sanicolau nu ne-a batut de doua ori aici a fost 4-1 pentru noi iar acolo 0-0... nu vorbi daca nu stii... echipa la care te referi tu e Salonta... n-are importanta, au fost infrangeri pentru "U", unele foarte dureroase...

    Locuiesti si tu in Cluj si stii care sunt motivele pentru care cea mai iubita echipa din Ardeal se zbate in divizia B...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Imi place ca a promovat CFR Timisoara din C in B. Nu stiu exact dar cred ca o sa aveti o mica intalnire cu ei pe Moina. Sa vina aia sa strige CFR, comic rau de tot.
    Si sa nu vorbesc prostii, tin cu CFR CLUJ pentru ca este ECHIPA CLUJULUI! Daca ce aveti voi acolo lotul ala de B3 o poti numi echipa de fotbal atunci cum numesti pe Real Madrid sau pe Athletic Bilbao care a batut pe REAL???
    Nu se merita inca o data mentionat scorul dintre CFR CLUJ si Athletic Bilbao
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  17. #38
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Ma ECHIPA CLUJULUI NU ESTE CEA CARE ARE NUMELE CI CEA CARE ARE REZULTATE!!! DE CATE ORI SA VA REPET!

    P.S. Stai sa-ti mai zic...motivele sunt conducere proasta (foarte proasta) lipsa banilor , lipsa valorii jucatorilor lipsa suporterilor! Si nu stiu cum sa ii spui la U echipa de FOTBAL? doar nu tot ceea ce am enumerat eu mai sus inseamna acest fenomen? DECI VOI NU EXISTATI IN ACEST FENOMEN! U CLUJ ESTE APROAPE INEXISTENTA! SI MAI NOU AM AUZIT CA E SI IN PRAG DE DESFINTARE!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  18. #39
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by t.b.
    Cred ca ai luat destula si ai de unde da... marlynico
    Ma parasuta, fara jigniri la persoana. Vezi-ti de desfiintarea voastra nu tot baga aiurea in seama.

  19. #40
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Pai ce tu esti persoana??? Eu credeam ca esti ceferist...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  20. #41
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Bine mai jegule. Daca asa vrei sa vorbim asa vom vorbi de acum inainte ma tbc. DESFIINTATI-VA!

  21. #42
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Tu ai inceput cu chestiile astea, eu am vorbit civilizat pana cand mi-am dat seama ca nu am cu cine... hai termina cu chestia cu desfiintarea ca stii si tu foarte bine ca 85 de ani de istorie si 52 de sezoane in divizia A (asta incluzand si campionatele jucate la Sibiu) nu pot fi sterse cu buretele, "U" ca ramane mereu in inimile clujenilor si a ardelenilor... Chiar daca nu iti place Echipa reprezentativa a Clujului si a Ardealului este "U"...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •