Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 132

Thread: Saptamana 24

  1. #1
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1

    Arrow Saptamana 24

    Fratilor pentru cei care mi-atzi citit celelate mesaje, m-am hotarat sa pun zilnic aici biletele pe care le pariez eu.Si argumentarile alegerilor mele.
    Sunt curios cate dintre ele vor fi pozitive, sa va demonstrez teoria cu 80% sanse de castig!
    Astept sa imi analizatzi ofertele.
    Salutare fratilor.
    Nu imi sanctionatzi ideea
    Last edited by Paul; 17th June 2005 at 00:31.
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  2. #2
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1

    Thumbs up pariu 1

    1. CSKA Moscova marcheaza 1.09
    cu sigurantza cska sutn favoritzi, dar pentru a ma feri de surpeize pun doar ca dau gol.sanse de 90%
    2. Japonia - Benin marcheaza japonia 1.25
    este un meci echilibrat, ambele echipe nu au nici o sansa sa faca ceva in acest turneu, asa ca vor juca mai relaxate , si cu sigurantza se vor marca goluri.
    3 Nigeria - Korea marcheaza nigeria 1.15
    korea este o echipa slaba la categoria asta de varsta, asa ca nigeria cu sigurantza le vor da cel putin un gol.

    Cota finala: 1.56: la pariul de 1.000.000. pe care l-am facut sper sa castig 500.000.
    Vedem diseara.
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  3. 15th June 2005, 17:47

  4. #3
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Ok , vorbim deseara.
    iti urez succes insa ma indoiesc la Japonia - Benin pe GM Japonia.

  5. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E mult 1 milion pentru un pariu.

  6. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    nu e mult pentru un pariu de 3 meciuri super sigure.

    CSKA Moscova a dat gol, Japonia si Bahrain merg pe 0-0

  7. #6
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    De ce ?
    Dar crezi ca toate pariurile alea mici dintr-o luna nu ajung la un miliona.
    Mai bine faci unul de asta si sansele sunt mult mai mari, si daca ai si un mecanism bine stabilit potzi scoate bani frumusei.
    Mai urmareste pariurile mele, si vezi daca voi avea dreptate.
    Bafta
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  8. #7
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Problema e ca daca pierzi odata 1,000,000 nu dormi bine cateva nopti cel putin...

  9. #8
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Da dar daca banii astia sunt castigtzi.nu mai suferi la fel de mult
    Si sigur dupa 2 ani de pariuri nu mamai oftic cand pierd, pentru ca stiu ca ii voi recupere in maxim 10 zile.
    Asa ca sa vedem.
    Sincer cred ca va da gol si japonia, vada ca benin deja a dat.Se va termina ceva de genul 2-2 cred.
    Vad peste 45 de min.
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  10. #9
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Loz , noi suntem cu Argentina - Tunisia ...
    1 pauza ./ 1 final Vadim
    1 final Eu

  11. #10
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Am bagat la Pariloto asa:
    Canada- Columbia 2 1.65
    Japonia-Benin 1x 1.3
    Italia-Siria 1 1.2

    Miza: 500.000
    Castig: 1.287.000
    Profit: 787.000

    Abia acum am ajuns acasa si n-am apucat sa postez mai devreme
    Primele 2 au iesit
    Sper sa nu ma tapeasca Italia
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  12. #11
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Brava
    Ai cam riscat cu columbiam, dar ti-a iesit.
    In rest japonia era deasteptat, iar italia sigur bate, nici nu se pune problema.
    Felicitari esti fericitul posesor a 780 de mii.
    Vezi ca se poate, daca nu te lacomesti.
    Hai ca diseara itzi zic cum continuui maine.
    Sper sa te ajute ideile mele.
    BAFTA
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  13. #12
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    E maine ultima etapa in Ucraina si ar merge niste pariuri.
    Problema e ca nu stiu cate echipe se duc de la astia in cupa UEFA.
    Stie cineva?
    E vreun site care da astfel de detalii? Ca pe uefa.com nu spun nimic.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  14. #13
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Din cate stiu 2.
    Deoarece coeficientul lor uefa e mare.
    Sincer nush ce meciuri se joaca.Sunt riscante.
    Pariaza doar jumatate din suma castigata.
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  15. #14
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by sica84
    1. CSKA Moscova marcheaza 1.09
    cu sigurantza cska sutn favoritzi, dar pentru a ma feri de surpeize pun doar ca dau gol.sanse de 90%
    2. Japonia - Benin marcheaza japonia 1.25
    este un meci echilibrat, ambele echipe nu au nici o sansa sa faca ceva in acest turneu, asa ca vor juca mai relaxate , si cu sigurantza se vor marca goluri.
    3 Nigeria - Korea marcheaza nigeria 1.15
    korea este o echipa slaba la categoria asta de varsta, asa ca nigeria cu sigurantza le vor da cel putin un gol.

    Cota finala: 1.56: la pariul de 1.000.000. pe care l-am facut sper sa castig 500.000.
    Vedem diseara.

    Primul pariu recomandat mi-a iesit.
    CSKA au iscris in primele minute, nigeria la fel.Japonia mi-a dat unele emotzii, dar nu ma gandeam canu vor inscrie.
    Deci dupa primul pariu sunt pe +500.000
    Sunt curios daca mi-a urmat cineva pariul?
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  16. #15
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Felicitari. De data asta nu, dar se pare ca tu si Paul sinteti de urmat in domeniu.

  17. #16
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sica84
    Primul pariu recomandat mi-a iesit.
    CSKA au iscris in primele minute, nigeria la fel.Japonia mi-a dat unele emotzii, dar nu ma gandeam canu vor inscrie.
    Deci dupa primul pariu sunt pe +500.000
    Sunt curios daca mi-a urmat cineva pariul?
    Loz de data asta nu , dar trebuie sa recunosti ca ai avut bulan cu Japonia.

    Pe maine niste sfaturi.

    Ce parere ai de Brazilia - Grecia 1 ?

  18. #17
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1

    pariul 2

    Poate a fost un pic de bulan, cu toate ca era de asteptat la un egal, in fine e bine ca mi-a iesit.
    maine as merge pe:
    1. Mexic - Japonia gol mexic 1.25
    vad ca meciurile din acest turneu sunt deschise, se joaca la spectacol, deci maine sigur se vor inscrie goluri, si mexicanii sunt buni la spectacol.mai tinetzi minte campionatul mondial din '98???
    2.Suedia - Norvegia la feminin gol suedia 1.25
    suedezele sut bune, au jucat in finala ultimului campionat mondial, parca.va fi oricum un meci interesant cu cateva goluri, oricum nu va fi un meci de 0-0.
    COTA FINALA 1.56
    Eu am pus pe el 400.000 din cei 500.000 castigatzi.
    Scot 200.000.
    VEDEM MAINE
    BAFTA
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  19. #18
    junior
    Join Date
    May 2004
    Location
    Reghin
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    salut!
    felicitari sica84!
    eu unu nu stiu ce sa mai cred despre pariurii(si aici ma refer la anumite rezultate care de multe ori ies cam aleator)...vezi italia-siria 1-2 spre exemplu...

  20. #19
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SYLENTZYU
    salut!
    felicitari sica84!
    eu unu nu stiu ce sa mai cred despre pariurii(si aici ma refer la anumite rezultate care de multe ori ies cam aleator)...vezi italia-siria 1-2 spre exemplu...
    mie-mi spui de asta!!!!
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  21. #20
    senior sica84's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    215
    Reputatie
    1

    Thumbs up nashpa

    Neamtzule, itilia- syria se incadreaza in grupa meciurilor ciudate, de aceea trebuie mereu sa fii pregatit pentru ele.Nu fa un capat de lume din cauza lui.Daca ai o anumita suma de bani pe care esti dispus sa o pariezi, si din ea in fiecare zi pariezi un procent anume, in 2 zile itzi recuperezi banii pierdutzi, eu pe ideea asta merg.
    Asta e se mai intampla.
    Maine pariaza doar 300, si sa scotzi max 200, eu cred ca e multumitor.La fel faci si poimaine si in doua zile ti-ai scos pierderea si apoi pariaza din nou 500.
    Daca din scotzi cel putin 200, e bine.Si tot asa si potzi ajunge sa pariezi chiar 5 mil pe un bilet, dupa mecanismul asta.La mine merge, cu multe alte detalii si strategii pe parcurs dar totul de la ideea asta pleaca.
    Bafta maine.
    incearca pariul pe care l-am recomnadat pt maine.
    [COLOR="Blue"]Succesul este o calatorie, nu o destinatie, iar castigurile/pierderile fac parte din ea[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Cu fiecare esec devii mai puternic ,cu fiecare castig itzi doresti mai mult.[/COLOR]

  22. #21
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Asta e. Se mai intampla.
    Nu ma fac pe mine 500k
    Am mai patit-o, dar m-am scos dupa aia
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •