Results 1 to 4 of 4

Thread: Ceva pozitiv

  1. #1
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1

    Ceva pozitiv

    Mesajul lui Nicu din Tauni Alba

    Cel mai fidel suporter al gazdelor, Nicu, din comuna Tauni Alba, este un personaj celebru in orasul Marii Uniri. La inceputul partidei, fanul lui Apulum, care este si un mare simpatizant al lui Dinamo, a patruns pe teren si le-a oferit tuturor jucatorilor cite o floare. "As vrea ca toti suporterii sa imi imite gestul, iar la meciuri, in loc sa arunce cu sticle, sa arunce cu flori", a explicat Nicu.

    (GAZETA SPORTURILOR)

  2. #2
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Bravo lui!

  3. #3
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Da, o atitudine buna, as putea sa spun chiar indrazneata in contextul fotbalului romanesc. Bravo tie tinere!

    ps. Viole(n)t, asta-i acelasi tinar pe care l-ai dat tu exemplu din Tauni (ala cu icrele negre)?

  4. #4
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Mai citeshte o data ce am scris acolo; exemplul cu icrele negre nu era despre tanarul din Tauni, ci despre un moldovean oarecare

    Please look out!!

    "As vrea ca toti suporterii sa imi imite gestul, iar la meciuri, in loc sa arunce cu sticle, sa arunce cu flori", a explicat Nicu.
    Sa arunce cu ce vor, dar pe propria raspundere.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •