Page 5 of 91 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1904

Thread: Bursa Transferurilor Interne 2005 !

  1. #85
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Daca nu va veni, va fi din cauza conducerii Stelei.El a declarat de curand ca ar fi incantat sa joace din nou la Steaua.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. 19th June 2005, 10:54
    Reason
    test

  3. #86
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    lasa ma ca vine faimosul Chiper la steaua dc e nevoie
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #87
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    ...celebrul "Chiper italianu'"!!!Cred ca nici la Poli nu va mai avea loc.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #88
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    la Poli Tm din div.Ceee ar avea loc sigur
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #89
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by radcom
    Apropo, de Cl. Raducan, cred ca ar fi potrivit pt. Steaua in momentul de fatza.Nu stiu cum facea dar cam din toate pozitziile imposibile o baga in atze.Bulan, nebulan, ieshea bine...Sunt sigur ca dinamovishtii, rapidishtii, shi altzii, cu pretentzii de viitori campioni, ar tremura putzin in duelurile cu "shcolitul".
    Se aude ceva shi de o eventuala venire a lui V. Iacob in Ghencea.Nu shtiu cat de nimerit ar fi, dar sa-i lasam pe cei de la club sa gaseasca solutziile.
    Asa, luati-l cat mai repede...poate va baga si pe voi in spital. Cei de la Espanol pot depune marturie ca asa au stat lucrurile acolo.

  7. #90
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    @vlad
    Sa le aruncam pastila "amicilor" noshtri.Poate ishi va relansa cariera.
    @cip_81
    Cat timp a jucat shi marcat la Steaua, au fost toate bune shi frumoase, asha ca nu imi este frica.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #91
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Asa, luati-l cat mai repede...poate va baga si pe voi in spital. Cei de la Espanol pot depune marturie ca asa au stat lucrurile acolo.
    a uitat claudel de unde a plecat ,nu mai stie drumul inapoi acasa,a jucat la Barcelona si acum vrei sa joace inapoi la Steaua?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #92
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    cu unul ca el tre sa-ti fie mereu frica
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #93
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Asa, luati-l cat mai repede...poate va baga si pe voi in spital. Cei de la Espanol pot depune marturie ca asa au stat lucrurile acolo.
    Spre deosebire de ei , noi nu avem garduri inalte de 15 m ... metalice...
    Sunt garduletze mici + plase in spatele portilor .

    On topic : Sunt de acord cu revenirea lui Raducanu.

  11. #94
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Mai, seby, cum sa nu mai stie drumul spre casa? Coboara din blocnotes, isi ia yachtul (care este parcat in fata blocnotesului), face cateva curbe si ajunge in fata stadionului. Stie, stie, ca-i baiat mare.

    Spre deosebire de ei , noi nu avem garduri inalte de 15 m ... metalice...
    Sunt garduletze mici + plase in spatele portilor .
    Pai, si ce? Trebuie sa cadeti de la inaltime? Da cu yacht-ul peste voi.

  12. #95
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    si eu ce ziceam ieri seara?
    BlocNotes si Banel cuplul anului 2005 !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #96
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    vlad1607 te anunt prieteneste ca risti sa cazi din nou in spatele acestui regulament cu ironiile tale subitile si stii ce patesti !

    Am inteles o data , dar termina !

  14. #97
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    'Paul te intreb f prieteneste : NU MAI AI VOIE SA FACI GLUME PE INTERN? SA se zica ca sa stim cu totzii......sau sunt interzise doar glumele cu stelisti? Tu nu vezi ca noi glumim si pe seama lui semeghin ca parcheaza pe la receptzii..zicem si de Danciuelscu ca a ajuns in lac.....
    DECI CUM E TREABA????
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #98
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Bratu la Dinamo , va face o pereche de exceptie cu Mihalcea
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  16. #99
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    detaliaza catalinalexe.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #100
    RED DOG george-dinamo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    sau cu chihaia. paulica iar te superi ca...stii tu cine? stai linistit ca dc vine bloc notes o sa conduceti detasat la cea mai inteligenta echipa. sau nu?

  18. #101
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Gălăţenii au primit aprobarea de a aduce orice jucător dorit de Stoichiţă. Preşedintele Viorel Anghelinei s-a întlînit vineri seară cu Ionel Borş, senior manager la Mittal Steel. “Am discutat despre strategia clubului în sezonul viitor. Nu s-a dat o cifră anume, dar mi s-a permis să negociez pentru toţi cei 15 jucători de pe lista pe care mi-a lăsat-o domnul Stoichiţă înainte de a pleca în vacanţă, în Grecia. Este un pas înainte din punctul meu de vedere”, a spus oficialul gălăţean. “Domnul Borş a plecat ieri la Londra pentru o lună, timp în care se va întîlni şi cu reprezentanţii sponsorului nostru, Mittal Steel. Cu siguranţă va veni şi cu bugetul stabilit. Nu ştiu care va fi suma totală, dar am înţeles că va fi peste media din campionatul nostru”, a mai precizat Anghelinei. Acesta se va întîlni mîine cu Vasile Şiman, patronul Sportului, pentru a negocia transferurile lui Ionuţ Mazilu, Tibi Bălan şi Costin Lazăr: “Nu vreau să mă întorc cu mîna goală din Capitală”.

    Poate ca nu se va intoarce cu mainile goale, da' in acest caz sigur se va intoarce cu buzunarele goale...

  19. #102
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    e f bine ca se intareste Galatiul...mai multe echipe puternice , o competitzie acerba ......
    @ultras: crezi ca buzunarul e durerea lor?dc e asa eu zic sa-ti faci griji pt favoritzii tai
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  20. #103
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    stati voi linistiti,nu va luati dupa ce zic ziarele,s-au spus multe la galati si s-au facut putine,deocamdata.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  21. #104
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607
    'Paul te intreb f prieteneste : NU MAI AI VOIE SA FACI GLUME PE INTERN? SA se zica ca sa stim cu totzii......sau sunt interzise doar glumele cu stelisti? Tu nu vezi ca noi glumim si pe seama lui semeghin ca parcheaza pe la receptzii..zicem si de Danciuelscu ca a ajuns in lac.....
    DECI CUM E TREABA????
    Glume bune ai voie sa faci , glume proaste nu ! ,mai ales cu iz rasist ca nu l`ai ales degeaba pe Banel .

  22. #105
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    e adevarat si asta....e destul timp pana incepe campionatul...ramane de vazut....

    @paul: si tu esti cumva autoritatea nationala pt stabilirea calitatzii glumelor?? iz rasist pe naiba....mai lasa-maaa...de ce nu te ofuschezi cand glumesc de semeghin de exemplu??
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •