Results 1 to 4 of 4

Thread: haideti sa discutam despre jucatorii lui FC Arges

  1. #1
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1

    haideti sa discutam despre jucatorii lui FC Arges

    Pentru inceput haideti sa discutam despre cel mai bun om al nostru in tur si anume Andrei Prepelita. Chiar dak suntem intr-o situatie extrem de proasta eu cred ca Prepelita joaca cel mai bun fotbal al sau de cand joaca la Pitesti. A reusit sa dea ceva goluri si se pare ca e in stare sa traga echipa dupa el. E un jucator complet: e tehnic, e bun pasator, marcheaza goluri, are un sut bun, loveste mingea bine si cu capul si eu cred ca va ajunge un fotbalist mare si nu va face multi purici prin Romania. Nu e el la nivelul lui Mutu sau Dica dar e bun. Voi ce parere aveti?

  2. #2
    sport legend bobycox's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    871
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Val View Post
    Pentru inceput haideti sa discutam despre cel mai bun om al nostru in tur si anume Andrei Prepelita. Chiar dak suntem intr-o situatie extrem de proasta eu cred ca Prepelita joaca cel mai bun fotbal al sau de cand joaca la Pitesti. A reusit sa dea ceva goluri si se pare ca e in stare sa traga echipa dupa el. E un jucator complet: e tehnic, e bun pasator, marcheaza goluri, are un sut bun, loveste mingea bine si cu capul si eu cred ca va ajunge un fotbalist mare si nu va face multi purici prin Romania. Nu e el la nivelul lui Mutu sau Dica dar e bun. Voi ce parere aveti?
    Daca poti spune asemenea lucruri, despre un jucator care la nici 21 ani cere schimbare in min 55-60 , sa sti ca e grav si nu degeaba am ajuns in situatia in care ne aflam . Eu unul de abia astept sa intre Dorinel la cei 39 ani ai lui , ca sa vada si aceasta " Vedeta a lui KIL " si altii ca el ( Dodel , Ionescu , Tanasa ) ,ce inseamna fotbalul adevarat , nu ceea ce joaca ei .
    [COLOR="DarkOrchid"]Nascuti pentru a fi Invingatori[/COLOR].

  3. #3
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Atunci spune tu cine a fost cel mai bun jucator al Argesului in tur? Tanasa a inceput sa joace fotbal prin etapa a 8-a si pe deasupra a mai ratat si 2 penalty-uri. Rednic cat a fost Giannini a jucat putin insa de cand a venit Dorinel a inceput sa joace mei bine. Eu nu am spus ca prepelitoiu a jucat super, bine super tare, eu am spus ca a jucat cel mai bine de la o echipa care ajucat prost rau. Eu sicer nu vad pe altu care sa fi jucat mai bine ca Prepelita.
    You'll never walk alone

  4. #4
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Val View Post
    Atunci spune tu cine a fost cel mai bun jucator al Argesului in tur? Tanasa a inceput sa joace fotbal prin etapa a 8-a si pe deasupra a mai ratat si 2 penalty-uri. Rednic cat a fost Giannini a jucat putin insa de cand a venit Dorinel a inceput sa joace mei bine. Eu nu am spus ca prepelitoiu a jucat super, bine super tare, eu am spus ca a jucat cel mai bine de la o echipa care ajucat prost rau. Eu sicer nu vad pe altu care sa fi jucat mai bine ca Prepelita.
    Maestre, eu cred ca baietii stiu ca nu prea au sanse sa scape de retrogadare dar lucru care este cel mai important este ca Penescu C. vrea sa pastreze toata echipa cu antrenor la salarii mari Atfel Munteanu are timp inca un an sa formeze echipa .Tot raul spre bine.Eu unul cred in antrenor si cred ca va ramine la Arges si la anul.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •