Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 31

Thread: Echipele de pe JIU saluta divizia A!

  1. #1
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1

    Echipele de pe JIU saluta divizia A!

    Bine v-am gasit si speram sa petrecem multe campionate alaturi de voi.
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  2. #2
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Zi-mi cit se termina Vinju Mare cu Pandurii.Vezi ca aia din Petrosani au facut blaturi,precis pica la anu'...

    Daniel.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  3. #3
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    a batut pandurii 3-1 , si ne vedem la lupeni in B.
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  4. #4
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Au promovat Pandurii si Jiul .

    www.prosport.ro/index.php?c=1&a=64587

    WISHMASTER ai o

  5. #5
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Adevarata promovata din seria B3 este Gaz Metan Medias......(nu uitati de punctele primite inapoi dupa interventia lui Simota) Sunteti PENIBILI! Acum bucurati-va si voi putin ca oricum o luati la anu' de nu va vedeti cel putin de la CFR!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  6. #6
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    Adevarata promovata din seria B3 este Gaz Metan Medias......(nu uitati de punctele primite inapoi dupa interventia lui Simota) Sunteti PENIBILI! Acum bucurati-va si voi putin ca oricum o luati la anu' de nu va vedeti cel putin de la CFR!

    looooooooooooooooooooooooooooooooool

  7. 12th June 2005, 11:55

  8. #7
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    Adevarata promovata din seria B3 este Gaz Metan Medias......(nu uitati de punctele primite inapoi dupa interventia lui Simota) Sunteti PENIBILI! Acum bucurati-va si voi putin ca oricum o luati la anu' de nu va vedeti cel putin de la CFR!
    Frustratule ,mori de ciuda A ?
    Va asteptam in Vale sa v-o dam la gioale.Si venim in gruia sa va spargem muia!!!


    Doua echipe de'ofticati kheferisti si cu gazati..
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  9. #8
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Bai nene Andrei hai sa povestim un pic... Tu acum o saptamana aveai ocazia sa vezi un blat ordinar intre o echipa care oricum e peste voi din toate punctele de vedere U Cluj, si intre noi fie vb iti inteleg frustrarea ce o ai fata de ei si de palmaresul lor, pt ca al vostru este insignifiant, si Gaz Metan Auschwitz care actioneaza dupa principiul hotul striga hotii. Un blat ordinar dealtfel demascat de catre Ion Marin cu acel telefon care apartine celor de la Gaz....sac sac sac Daca zici ca Gaz Metan Auschwitz trebuia sa intre in divizia A faceti fratilor un pustiu de bine si dati-le locul vostru lor si vor juca ei in divizia A. Nu de alta, dar va asteapta vremuri grele cu un stil identic de joc pe care l-ati practicat in acest retur. Daca compar punctele unei buburuze si ce ati acumulat voi in retur cred ca buburuza ramane in divizia A si voi picati cu succes acolo unde va e locul. Mergeti la biserica si aprindeti o lumanare la Nasu ca editia asta de campionat a avut doar 30 de runde... Ca la 34 tare ma tem ca scapa Alba Iulia. Dar nu e o problema... cineva trebuie sa pice si la anu, nu-i asa? Si decat sa va mai doara undeva de altii vedeti ca la voi in ograda e deranj mare obsedatilor!!!
    Oricum anul asta vom lamuri cine e mai bun si la voi acolo-n sat si la noi.. asteptati-ne ca venim si lamurim indata!
    Allah!
    PS. Cat despre cele 2 puncte da-mi voie sa iti spun ca ele au fost luate pe nedrept nepoate! Jiul conducea la pauza cu 1-0 pe Zalau dar bucuresteanul ala penibil care arbitra la centru avea o maniera de arbitraj execrabila. Simota a fost sa il intrebe de masa la pauza nu sa cumpere meciul. Iar arbitrul acela care habar nu stie sa aplice legea avantajului dand gol in prima faza si apoi aratand centrul terenului si-a facut un raport in care sa se scoata in fata lui Craciunescu spunand ca a fot corupt la pauza... vai si amar!Daca tie iti convine sa platesti un arbitru care sa te fure, treaba ta... dar noi nu suntem buni samariteni ca tine sa aruncam cu bani pe fereastra! Aparam doar ce ne apartine! Pana la moarte cu Jiul!!!!!!

  10. #9
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    NU VA FIE FRICA, CFR NU PICA!!!
    Nici la anul, nici peste 2 ani.
    HAI CFR!!!
    Wishmaster: Ati mai fost voi in Gruia si v-a dat :degete: un stadion intreg. Asa va fi si la anul.

  11. #10
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Lasa-i mai Jiulistule sa se vaite oricum o fac degeaba Suntem in A si doar asta conteaza,ca raspuns la acuzelel lor le spun :
    Am casca'n cap , tigarea'n gura ,sunt miner ma doare'n....stiu ei unde..
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  12. #11
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Mie nu imi e frica ca CFR-ul pica... ma doare in cot de soarta voastra. Voua ar trebui sa va fie frica oameni buni! Noi am venit la voi pe stadion si cum ati zis voi ne-ati dat m... ( la p... as completa eu), dar voi nu ati avut curaj de a venii pe stadionul nost... Va asteptam anul asta la probe de virilitate, copii!

  13. #12
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Asteptati-ne spalati la gura ca venim.
    HAI CFR!!!

  14. #13
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Vali.... incearca sa te controlezi si sa te comporti ca un baiat care are capul pe umeri... Te-ai dat in stamba o tura, ti-am raspuns si cred ca ajunge, nu mai e nevoie sa completezi inca odata pt simplu motiv ca nu te face nici mai interesant nici mai inteligent

  15. #14
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Iar ma iei la teorii? Am zis, mi-ai raspuns, ti-am raspuns si tot asa. Asta e farmecul forumului. In plus de asta v-am zis sa va spalati pe gura, lucru foarte recomandat de toti medicii din lumea asta. Eu tin la sanatatea voastra. Hahahahahh

  16. #15
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Jiulistule nu te mai enerva pe toti mucosii , carora abia le-au crescut flocii la putulica....
    Lasa-i sa-si demonstreze viteja la tastatura, sa vedem cat de viteji vor fi si cati vor veni la Petrosani..
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  17. #16
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Nu ne speria dom'le. Voi iti fi pe acolo cei mai violenti ultrasi de pe planeta sau ce? Meri ma si sapa.

  18. #17
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Domnule Castor, iti multumim important pt grija purtata sanatii si igienei noastre, dar daca e vb spalat dintii e cazul ca voi sa fiti primii in a va spala pe dinti ca scoateti numai mizerii pe gura pfuiiiiiiiiiiiiii ))))))

  19. #18
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Toti stim cu ce se ocupa Simota si e mult prea clar si in stilul asta o sa ajunga Jiul o copie identica a formatiei Gloria Bistrita.....oricum nu ma intereseaza nimika doar ca CFR va ia anul viitor 6 puncte!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  20. #19
    UltraDUR panDUR's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Craiova, Tg Jiu
    Posts
    217
    Reputatie
    1
    Podul de flori de peste defileu a fost finalizat. Bravo Jiul.Felicitari.
    Īn oraşul Tīrgu Jiu/O echipa mare ştiu/Ea Pandurii se numeşte/Multă lume o iubeşte
    Niciodată nu-i tārziu/ Hai Pandurii Targu-Jiu/ DURII suntem noi/ Nu ne e teama de voi.

  21. #20
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Bai Andrei, eu pot pune pariu ca habar n-ai in ce an e infintata echipa ta CFR Cluj si cate meciuri are echipa ta in A mai mare suporter de 3 lei ce esti care te doare de grija altora! ) Sa nu te inspiri copiind de pe net palmaresul si infintarea ca iti pun 1 pt copiat .
    Dar eu fiind un baiat milos care nu imi pierd vremea instruind fiecare copilas in parte iti dau eu statisticile, ok?

    5.Universitatea Cluj 50 1406 494 281 631 1845-2190 1269

    10.Jiul Petrosani 39 1133 390 236 507 1360-1759 1016
    si undeva departeeeeeeeeeee.....

    30.CFR Cluj 9 278 88 77 113 309- 412 253
    Gata, ora de istorie ( cam dureroasa pt voi) s-a incheiat. Eu fug la bere!
    Allah
    Last edited by metallic_rain; 13th June 2005 at 22:29.

  22. #21
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Maaaa te inseli amarnic. Nu e de loc dureroasa. Mi se pare o performanta de inviddiat sa revii in A dupa 28 de ani in Be si Ce. Numeste cateva echipe care au reusit acest lucru.
    Uite iti spun eu o chestie: CFR CLUJ s-a infiintat in 1907 adica cu 12 ani inainte sa apara mineri sau studenti microbisti. Poate ca doare dar e si asta un adevar.
    HAI CFR!!! LUPTAM!!! CONTRA TUTUROR!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •