View Poll Results: Nazario, beteag sau ghinionist?

Voters
141. You may not vote on this poll
  • Un simplu ghinion, ceva trecator

    65 46.10%
  • Era beteag, dar MM nu a investigat aspectul

    76 53.90%
Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 148 to 168 of 249

Thread: Superportarul Stelei, in carje

  1. #148
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Grande: nu am nimic cu sarmanul brazilian, dar parca prea s-a facut mare tam-tam cu venirea lui, cu MM cel cu mintea calatoare, cu accidentarea, cu vindecarea. Ne imbolnavim toti in urma fumului astuia creat in jurul unui subiect ce a devenit de importanta nationala. Asta e ridicolul situatiei si nu faptul ca un jucator s-a accidentat. Dar "e" unii PNG-isi care nu vor sa vada.

    Penny: si eu.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  2. #149
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Pana la urma ce se intampla cu el ? ... A semnat ... va semna ... ia banii sau ce mai e ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #150
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    memeul e un incompetent clar, genul de mitic incompetent si cu gura mare, care se parfumeaza cu flacoane de designer, cumparate din credit bancar si fara sa se fi nspalat de vreo 2 saptamani in care temperatura ambientala era 25 grade Celsius...tipic mitic-pitic ca si educatie si cultura
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  4. #151
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    In sfarsit cineva care pune punctul pe "i"
    Va zic eu de ce l-a adus pe ologul asta, ca a fost in Brazilia, si ca sa nu zica ca a urmarit ce carnavaluri mai fac aia si ca a frecat menta pe acolo, l-a adus si el pe asta care nu a rezistat nici la un antrenament, d-apoi la un meci....

  5. #152
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    Hai mai bine sa-l asteptam sa apere cand revine in martie.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  6. #153
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Emilio View Post

    Oricum, fara rezerva la Cernea, Steaua va iesi pe locul 5.
    Cernea nici in tur n-a avut rezerva, pt ca era clar ca nu va mai fi introdus Carlos niciodata.

    cred ca s-ar putea sa retrogradeze Steaua fara Andrey....voi cititi ce scrieti mai baieti ?

  7. #154
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Pt. Cristi Galati
    Pana in 2001 cand a fost la Galati a fost bun?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  8. #155
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ce ma intereseaza pe mine situatia lui din trecut ??? Pt mult distinsul star
    Iar la tine ma astept sa-i iei apararea... ca doar sunteti amici, oare esti la fel ca el ?

  9. #156
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    De ce te-ar interesa trecutul lui ca doar nu era sinonim cu al Otelului.....sa-i iau eu apararea? Nu are nevoie de asa ceva e mult prea tare.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  10. #157
    Urasc idiotii m4st3r's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    688
    Reputatie
    1
    eu cred k a avut ghinion baiatu`...nasol sa tzi se intample asa ceva in primu` zi de lucru`
    shhh

  11. #158
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m4st3r View Post
    eu cred k a avut ghinion baiatu`...nasol sa tzi se intample asa ceva in primu` zi de lucru`
    nu e vorba de ghinion; cei care l-au vandut isi freak mainile de bucurie ca au reusit sa plaseze o epava care s-a rupt in 2004 si a lipsit mai mult de-un an din competitzii...memeul e un imbecil cu aspect de bolnav psihic si cu un fizic de puber la 12 ani...un lingau care pupa dosul nespalat al ciobanului, insa ma bucur de incompetentza lui, s.b. nu merita locul 2, insa argaseala, ex-arbitrul mafiot va trebui sa aranjeze din nou meciuri "tari", "pe bune" gen cu faru', uta si posibil, altzii.
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  12. 10th January 2007, 22:25
    Reason
    nu merita sa ma cobor la nivelul lui ammadeus

  13. #159
    FN Franchise cutuma's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Zona libre de gringos
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Eu nu inteleg ceva: nu i s-a facut o rezonanta magnetica? Nu s-a vazut ca are ceva? Pentru ca e clar ca avea ceva. Altfel nu ceva la primul antrenament. Sau s-a vazut la rezonanta, dar pentru ca nu exista alta optiune s-a ales sa se mearga pe burta, la noroc?
    La fel s-a procedat si cu Iacob. O perioada a tinut. Dar a cedat cand ti-era lumea mai draga.
    [SIZE="1"]You can boo me but you're booing an honest man!
    [/SIZE]

    [B]"Arguably, Perhaps: The Matt Striker Story"[/B]

  14. #160
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Exact ce am spus eu acum un an, de Steaua se tine ghinionul aproape incontinuu.
    Dumnezeu nu doarme, stelisti !
    Furturile si violentele verbale si fizice provocate de Jiji, Meme, suporteri, chiar si de fotbalisti (in amicale mai ales), nu duc la nimic bun.
    Veti mai avea surprize, cu toate ca nu ma bucura accidentarile astea ale unor tineri nevinovati. Eu cred ca ar face bine sa fuga de la Steaua acum, cat au timp, ca Steaua, datorita celor doi, e un club blestemat !

    http://www.gsptv.ro/index/id/2084

    Deja au mai fost si multe incidente cu diferite avioane cu care calatoreau stelistii, accidentul lui Jiji cu Maybach-ul !
    Nimic nu e intamplator pe lumea asta !

  15. #161
    edited:trolling Toshiro's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    troll-eybus
    Posts
    895
    Reputatie
    1
    This message has been deleted by DiabLo. Reason: nu merita sa ma cobor la nivelul lui ammadeus
    Corect... Ai ajunge la Bologna...
    [COLOR="Red"][/COLOR][SIZE="1"][FONT="Arial Black"]...de o falsitate rară, rod al școlii comuniste. Copos a colaborat foarte bine cu Dinamo. La un meci împotriva lor... „nea Nae, stai liniștit, Dinamo trebuie să cîștige azi”. Ne-au bătut cu 2-0, ...după meci Copos le-a dat prime dinamoviștilor! [/FONT][/SIZE]- [SIZE="1"]Nae Manea, fosta vedeta a Rapidului[/SIZE]

  16. #162
    edited:trolling Toshiro's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    troll-eybus
    Posts
    895
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by doris2001 View Post
    ...Deja au mai fost si multe incidente cu diferite avioane cu care calatoreau stelistii...
    Ei, au avut si dinamovistii probleme cu avioanele...
    [COLOR="Red"][/COLOR][SIZE="1"][FONT="Arial Black"]...de o falsitate rară, rod al școlii comuniste. Copos a colaborat foarte bine cu Dinamo. La un meci împotriva lor... „nea Nae, stai liniștit, Dinamo trebuie să cîștige azi”. Ne-au bătut cu 2-0, ...după meci Copos le-a dat prime dinamoviștilor! [/FONT][/SIZE]- [SIZE="1"]Nae Manea, fosta vedeta a Rapidului[/SIZE]

  17. #163
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    carlos si cu andrei asta au costat steaua peste un milion de parai amandoi adusi de meme care acum urla sus si tare ca cernea e cel mai bun portar din tara

  18. #164
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by doris2001 View Post
    Exact ce am spus eu acum un an, de Steaua se tine ghinionul aproape incontinuu.
    Dumnezeu nu doarme, stelisti !
    Nu-l baga pe Dumnezeu in ecuatia asta! Argumente de-astea pot sa fac si eu!!!
    1. Dinamo a pierdut 7 meciuri consecutive, lucru care se intampla rar pana si echipelor modeste;
    2. Iordache cand era la Dinamo a dat cu masina peste o persoana care a fost descoperita decedata la cativa metrii de masina lui care intrase in sant. L-au scos nevinovat, numai el stie cum...
    3. La Dinamo, Catalin Hildan a murit pe teren!
    4. Pe langa asta si problemele lui Pascovici cu baietelul sau de numai 2 ani care s-a operat pe creier.

    Doris, ca s-au accidentat cativa jucatori nu inseamna nimic pe langa adevaratele probleme de la Dinamo!!! La Dinamo au avut loc adevarate tragedi!
    Vezi ce usor e sa aduci argumente de-astea? As putea sa spun si eu ca "Dumnezeu nu doarme" si ca va pedepseste, dar nu spun, ar fi o rautate prea mare din partea mea, dar sper ca tu ai inteles mesajul...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  19. #165
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu-l baga pe Dumnezeu in ecuatia asta! Argumente de-astea pot sa fac si eu!!!
    1. Dinamo a pierdut 7 meciuri consecutive, lucru care se intampla rar pana si echipelor modeste;
    2. Iordache cand era la Dinamo a dat cu masina peste o persoana care a fost descoperita decedata la cativa metrii de masina lui care intrase in sant. L-au scos nevinovat, numai el stie cum...
    3. La Dinamo, Catalin Hildan a murit pe teren!
    4. Pe langa asta si problemele lui Pascovici cu baietelul sau de numai 2 ani care s-a operat pe creier.

    Doris, ca s-au accidentat cativa jucatori nu inseamna nimic pe langa adevaratele probleme de la Dinamo!!! La Dinamo au avut loc adevarate tragedi!
    Vezi ce usor e sa aduci argumente de-astea? As putea sa spun si eu ca "Dumnezeu nu doarme" si ca va pedepseste, dar nu spun, ar fi o rautate prea mare din partea mea, dar sper ca tu ai inteles mesajul...

    tragedia cea mai mare la s.b. e ca exista; urmatoarea ca magnitudine e ca sef e ciobanu' semianalfabet, care e in libertate doar pt. ca justitia in ro e cvasi-inexistenta cand vine vorba de agatzarea pestilor mari; a treia tragedie ca dimensiune e prezentza memeului, acest adult cu fizic de puber si coeficient de inteligentza mai mic decat cifra octanica a celei mai ieftine benzine din romania;
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  20. #166
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ammadeus View Post
    tragedia cea mai mare la s.b. e ca exista; urmatoarea ca magnitudine e ca sef e ciobanu' semianalfabet, care e in libertate doar pt. ca justitia in ro e cvasi-inexistenta cand vine vorba de agatzarea pestilor mari; a treia tragedie ca dimensiune e prezentza memeului, acest adult cu fizic de puber si coeficient de inteligentza mai mic decat cifra octanica a celei mai ieftine benzine din romania;
    ma dar de unde mai stii tu pretul la benzina daca esti plecat din" ro" ?vai de capul matale ca la molul omv-ul din ferentari iei benzina cea mai scumpa din buc!cat despre justitie clar ca e oarba ca altfel nu mai tastai tu acu' pe ols
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  21. #167
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    beteag
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  22. #168
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Dumitru Dragomir: "Steaua l-a luat pe Andrey gata accidentat!"
    2007-01-11 16:43:00

    Seful Ligii Profesioniste de Fotbal considera ca portarul brazilian transferat de Steaua, Andrey, este sub valoarea lui Cernea. "Fotbalistii au interesul sa castige cat mai mult. N-au de ce sa stea in România cand in Germania, de exemplu, castiga de cinci ori mai mult. Steaua poate sa aduca orice brazilian doreste ea, dar Andrey nu e peste Cernea in momentul de fata. L-a luat pe portarul brazilian gata accidentat", a precizat Dumitru Dragomir, care a continuat: "Dacă nu ne revenim economic, o sa vedeti ca fotbalul va scadea foarte mult".
    P.S.


    TARI COMENTARIILE DE PE BLOGUL MARIEI ANDRIES, CARE CARACTERIZEAZA PROSTIA CONDUCATORILOR DE ACOLO:

    28559>marco Says:
    January 10th, 2007 at 6:16 pm @Grasu
    Ba uite ca se supara si stelistii… devine chiar haioasa situatia.
    28565>radu Says:
    January 10th, 2007 at 6:21 pm bai stelisti spuracati…ce tot ii luati apararea lu’ MM….pai sa dai 1 mil de euro pe 2 portari…si sa mai zici ca Cernea e titular incontestabil..mi se pare penibil…sa iei rezerva de atatia bani…a dat-o si el p asta cu cernea ca saracau brazilian tot nu joaca…sau poate s-a lovit MM-ul la cap cand zice k Cernea e cel mai bun din tara..
    28574>toteu Says:
    January 10th, 2007 at 6:28 pm Asta-i de antologie: “Cernea e mai bun decît Coman, e cel mai bun din România”. Oare omul asta e in deplinatatea facultatilor mintale?….aaa, mi-am adus aminte…e stelist si am spus totul.
    28576>johnny Says:
    January 10th, 2007 at 6:28 pm In sfarsit in articol bunicel…bravo…stiam ca poti. Dar in timp ce tu iti revii, colegii tai, Tolo si Geambasu scriu prost. Asta e, cred ca nu puteti sa scrieti bine toti odata. Asta e…
    28577>silviu Says:
    January 10th, 2007 at 6:29 pm cand ai un patron care nu mai investeste in echipa si iti cere jucatori de champions league cu 500 de mii de euro,nu shtiu ce ai fi vrut sa cumpere un nou duchadam, e greu sa faci performanta fara sa investesti cu adevarat,dar oierul s-a vazut cu sacii in caruta d.p.d.v. politic si nu-l mai intereseaza,are si M.M.-ul partea lui de vina evvident dar nu cea mai mare parte…….pe dica el l-a adus…..pe ghionea…pe bostina….pe thereau….pe banel…..pe iacob…..pe cristocea…pe badea….nu mereu nimeresti transferurile uitati-va la chelsea cu tepe de zeci de milioane nu de cateva sute…….spuneti-i oierului sa investeasca adevarat in echipa si dup-aia comentati.multumesc
    28579>apollo 13 Says:
    January 10th, 2007 at 6:30 pm bai fratilor cum mai poate MM sa vb despre Cernea,sa nu mai spun ca se lauda ca tot el l-a adus, cand de fapt de “bietul” Cernea MM a “aflat” ca joaca la Steaua dupa ce PRIMUL portar al STELEI,Carlos,si-a “dovedit “valoarea,iar Cernea acum “e cel mai bun portar din tara”…..frumos n-am ce zice…
    28582>danciu Says:
    January 10th, 2007 at 6:31 pm noroc ca mai sunt FETELE astea de mai spala pacatele la pacalicii din gsp.
    28583>enzo Says:
    January 10th, 2007 at 6:31 pm mimi stoica este doar oala cu laturi a lui gigi.nu poate sa recunoasca esecul pt.ca in mintea lui de provincial esuat in capitala,se dau adevarate batalii intre limbile pt.kuru lui gigi si smardoiala pt. suporteri.chestiile astea cu transferuri sunt doar activitati colaterale si este normal ca marla de mimi sa nu se priceapa.
    28584>iomama Says:
    January 10th, 2007 at 6:40 pm mama ce tupeu sa scrii un rand sau doua impotriva mainii care te hraneste…
    ma uimesti mai rahat de ziarist stelist.
    hai sictir carpeta
    28585>toteu Says:
    January 10th, 2007 at 6:40 pm Stiri marca gsp: Andrey este așteptat să sosescă la clinica din Bologna din moment în moment. Rămîi pe gsp.ro și stelisti.ro pentru detalii!!!
    18:00 / Andrey a sosit împreună cu MM Stoica la clinica din Bologna. Rămîi pe gsp.ro și stelisti.ro pentru a afla verdictul!!!
    Sa nu uitati sa puneti stirea si cand ajunge la WC…ce mai stati la curul oilor.
    Last edited by remy; 12th January 2007 at 04:33.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •