View Poll Results: Nazario, beteag sau ghinionist?

Voters
141. You may not vote on this poll
  • Un simplu ghinion, ceva trecator

    65 46.10%
  • Era beteag, dar MM nu a investigat aspectul

    76 53.90%
Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 249

Thread: Superportarul Stelei, in carje

  1. #43
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Mai baieti ... discutam oameni buni ... care e problema ?
    Nu da nimeni verdict final aici ... doar se da cu parerea ...
    Nu e voie ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #44
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    nu

  3. #45
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Sebi l-ai luat tare pe Vadim deja masteratul lui in jurnalism e in pericol sa fie anulat. Eu il acuz ca e prea ziarist.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #46
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Mai baieti ... discutam oameni buni ... care e problema ?
    Nu da nimeni verdict final aici ... doar se da cu parerea ...
    Nu e voie ?
    Eu maine daca deschis un topic si zic ca Avantul Tg-Jiu a legitimat nu stiu ce jucator imediat acel Topic va fi sters/inchis si eu avertizat
    Asa cum e si cu Crazy ala deschide tot felul de topicuri "cea mai buna echipa din sud,vest,nord,est"
    Ala doar il deschide si dispare si nu il mai vad deloc?!?!
    Mi se pare ceva neinteresant atatea Topicuri despre Sd pe Intern
    Sa deschida la ei pe Suporter si sa discute acolo cat vor

  5. #47
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Galatii
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    Smile have fait

    Topicul nu e pus de aiurea pentru ca daca lumea vorbeste pe la colturi ca uite mah a luat si Steaua un portar(strain)..ha-ha-...sau ce pacat ....ca s-a accidentat....de ce pe acest site nu s-ar vorbi...ca in strainatate nu se face mare tam-tam dar noi la un pahar de bere facem ...are rost......oricum eu cred ca a avut ghinion...si cred ca portarul e bun....am auzit la televizor (nu stiu sigur ca la tv auzi multe minciuni)ca a fost portarul selectionatei de juniori..care nu oricine ajunge acolo...(poate la noi pe baza de pile ajunge)...dar nu cred ca si Brazilia...
    [FONT="Arial Black"][SIZE="3"]Mintea conduce pumnul nu invers[/SIZE][/FONT]

  6. #48
    Cu Farul!! sebi_farul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Oricum.... Nici nu l-am vazut in carje pe Andrey, si nici nu are nevoie, chiar daca este o metafora..... Sa fie facut atunci un subforum la Steaua cu Jucatori... cu Jucatori... Oricum.... Eu cred ca topicul e inutil.. Parerea mea... (Omul are voie sa isi spuna parerea)

  7. #49
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Eu maine daca deschis un topic si zic ca Avantul Tg-Jiu a legitimat nu stiu ce jucator imediat acel Topic va fi sters/inchis si eu avertizat
    Nu e chiar asa. Steaua, Dinamo, Rapid, Poli Timisoara sunt echipe care merita subiecte pe intern ca sa fie dezbatute de toti. Cazul Nazario nu este subiect numai pentru fanii Stelei l-am pus pentru dezbaterea generala. Daca era la suporter Steaua poate alti fani ai altor echipe nu il luau in seama si nu ar fi votat/comentat. Threadul nu este numai pentru fanii Stelei.

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Si ce, thread-ul care am sa-l creez eu cu accidentatii din echipa galateana va fi numai si numai ptr galateni.
    SI ce galatenii nu merita thread-uri pe intern ????

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Au galatenii mai multe tread'uri decat merita pe intern

    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #52
    red and blue sebastianstis's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    canada(MONTREAL)
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    slabe schimbari ,facute de steaua ,imi pare rau...va trebui sa jucam cu ce avem si, fara accidentari

  11. 8th January 2007, 23:16
    Reason
    pentru limbaj ... restul pe PM

  12. #53
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    andrey nazario petarda stelei .....s-a accidentat dupa 9 minute de antrenamant

  13. 8th January 2007, 23:17
    Reason
    eu sunt mm

  14. #54
    junior Aaetius's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Romania
    Posts
    81
    Reputatie
    1
    mm a dat lovitura... din nou
    ooops! he did it again...
    daca s-a accidentat dupa 9 min. inseamna ca are o froma si o conditie fizica de invidiat.... bv mimi..
    Viata noastra e DINAMO!!!
    -=- Dinamo e numarul 1 -=-

  15. #55
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Eu maine daca deschis un topic si zic ca Avantul Tg-Jiu a legitimat nu stiu ce jucator imediat acel Topic va fi sters/inchis si eu avertizat
    Asa cum e si cu Crazy ala deschide tot felul de topicuri "cea mai buna echipa din sud,vest,nord,est"
    Ala doar il deschide si dispare si nu il mai vad deloc?!?!
    Mi se pare ceva neinteresant atatea Topicuri despre Sd pe Intern
    Sa deschida la ei pe Suporter si sa discute acolo cat vor
    daca ai deschide un thread despre pandurii, iar pe acel thread discutiile vor decurge normal si fara jigniri nu cred ca va fi inchis.

    dar daca tu faci un thread despre accidentarea lui Iordache, threadul se va duce in jos pt ca nu vor posta multi pe el.

  16. #56
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    ma prsostilor: cum ****************expresia 'slab de genunchi'? 'trebuie dat mm afara' ? ba, voi de la onlinesport, sunteti penibili... sunteti prosti...

    ca sa stiti si voi (eu nu spun ca sunteti anti-steaua, anti-dinamo sau anti-ce vreti voi), majoritatea rupturilor de menisc vin fara nicio lovitura. adica pur si simplu alergi si ai ruptura de menisc. nu e prima oara cand sunteti penibili. sunteti prosti ma... ce vina are mm ca un jucator se accidenteaza? daca era 'slab de genunchi' (doamne... ce expresie de oameni prosti) cum ***********a jucat pana acum? poate imi raspundeti...
    Last edited by delaparis; 9th January 2007 at 00:04. Reason: poate incerci sa vorbesti corect

  17. #57
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    delaparis nu edita....sterge!!!!! si mai spune-i si ceva pe fond galben

  18. #58
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    nu-mi permit ... e stelist
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #59
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    eh ca de puteam eu ce viteza isi lua

  20. #60
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Un simplu ghinion, ceva trecator
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  21. #61
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by decostelist View Post
    ma prsostilor: cum ****************expresia 'slab de genunchi'? 'trebuie dat mm afara' ? ba, voi de la onlinesport, sunteti penibili... sunteti prosti...

    ca sa stiti si voi (eu nu spun ca sunteti anti-steaua, anti-dinamo sau anti-ce vreti voi), majoritatea rupturilor de menisc vin fara nicio lovitura. adica pur si simplu alergi si ai ruptura de menisc. nu e prima oara cand sunteti penibili. sunteti prosti ma... ce vina are mm ca un jucator se accidenteaza? daca era 'slab de genunchi' (doamne... ce expresie de oameni prosti) cum ***********a jucat pana acum? poate imi raspundeti...
    uite unde era desteptu ...

    avertisment ??
    Eu zic "oaie" , fara nici o aluzie si iau avertisment de la 3 moderatori. Halal obiectivitate . Asta ar trebui sa fie liderul vostru
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  22. #62
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    daca tu ai luat avertisment de la 3 mod pt un singur post io imi tai 3 maini si 4 picioare

  23. #63
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Eu insist un pic ... dar chiar tipul asta nu a facut vizita medicala la club inainte de a semna ?

    Asta se face in orice club serios care investeste sute de mii pe un jucator !!!!
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •