Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: National vs. Rapid

  1. #22
    senior zamolxe's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    232
    Reputatie
    1
    Merci pt detaliile online

    in 1923 s-a nascut o legenda

  2. #23
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    multa sansa in victoria rapidului, national a avut doua bari si parea ca joaca mai bine.A venit insa faza penaltiului cand Niculae a plecat dintr-un off-side destul de clar nesemnalizat iar Popa a facut o gafa monumentala, a trecut pe langa minge si i-a aplicat un bocanc in gat dintr-o pozitie specifica karatelor.
    Al doilea a fost un autogol al lui Petre Marin.Si asa s-a scris istoria unui meci in care nationalul nu merita sa piarda dar a pierdut.Ma bucur pentru Rapid, nu stiu de ce dar niciodata nu mi-a placut nationalul ,iar de cand a venit la ei din umbra netoiu , ma abtin

  3. #24
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Parca am simtit ca, dupa victoria cu Milan, Nationalul o va comite. Totusi, au jucat bine, mai ales in prima repriza.

  4. #25
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    n-am vazut decat partzial meciul (m/am uitat shi la atletism), dar nivelul mi s-a parut bunicel...
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  5. #26
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Totusi parca sfarsitul a apartinut Rapidului.
    Nu stiti daca da un meci al comunistelor de maine protv-ul? Atata prind si eu aici si nu mi-ar placea sa aud ca meciurile sunt transmise pe TVR1 si pe TVR2 sau unul pe Prima si unul pe Antena ca sa-mi faca mie in ciuda.
    Poate stiti careva. Programul la ProTV International de pe internet nu are nici o legatura cu ce se intampla pe ecran. O fi de anul trecut.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •