Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 38 of 38

Thread: O intrebare, nu-mi sariti in cap :)

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    mama tvsport asta si`a tras forum

    www.tvsport.tk , vadime ce seama ols cu forumul lu TVSport.
    Poate te da in judecata pentru plagiat

  2. #23
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Superb... Dar fara jigniri la adresa acestui forum. > ban 3-5 zile. Parca in regulament era interzisa si reclama? Ban 7 zile?

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Bre Vadime , nu te-ai prins de ce vroia TVS , FOCUS Pe forumul lui.
    Acolo sa se discute despre Episodul de ieri din numai iubirea si tot acolo sa fie concurs de pronosticuri despre episodul urmator ...

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    Acolo sa se discute despre Episodul de ieri din numai iubirea si tot acolo sa fie concurs de pronosticuri despre episodul urmator ...
    Te freaca grija asta pe tine ?

  5. #26
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    TVSPORT..

    Pe OLS ne cunoastem intre noi....cred ca e normal ca multa lume sa prefere acest forum...si sa nu migreze spre altele...
    Alt avantaj...mesaj de calitate...foarte multi useri...cu care se poate discuta...adica nu scriu un mesaj...si imi raspunde 1 user de fiecare data...

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    TVSPORT..

    Pe OLS ne cunoastem intre noi....cred ca e normal ca multa lume sa prefere acest forum...si sa nu migreze spre altele...
    Alt avantaj...mesaj de calitate...foarte multi useri...cu care se poate discuta...adica nu scriu un mesaj...si imi raspunde 1 user de fiecare data...
    Ei nah...daca nu mai vrei sa intri acolo, eu ce pot face ?

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    lasa-neeeeeeeeeee lasa-neeeeeeeeeeeeee

  8. #29
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    TV TV TV nu-i lasaaaaa nu-i lasaaaaa nu-i lasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    lasa-neeeeeeeeeee lasa-neeeeeeeeeeeeee
    Ti-am cerut parerea cumva ? nu vezi ca te bagi total aiurea si fara rost ? Esti penibil

  10. #31
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TVSPORT
    Pt. cei care sunt blocati doar pe acest forum, e normal.
    1. Nope, TVSPORT-ule, ti-o spune cineva care intra pe un numar destul de mare de forumuri. Da, dintre cele sportive, OLS imi place cel mai mult, dar eu faceam comparatie cu ce am mai vazut la viata mea.. si al tau e cam 0 (zero)
    2. Ti s-a spus de "n" ori ca nu ai voie sa faci reclama pe OLS la alt forum. Asa ca ar fi de bun simt sa nu mai gasesti scuze (ca cea de pe threadul asta) - sa nu mai ceri pareri si sfaturi pentru forumul tau - pentru ca asta echivaleaza cu a chema userii de aici dincolo, sa vada despre ce e vorba
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #32
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    daca tot se face reclama la acel forum
    tvsport, modifica si tu stilul de la el. nu lasa pe SwiftBlue ca da cam naspa combinatia aia de culori, parerea mea. daca nu ai chef sa faci propiul stil, sunt o gramada de stiuluri deja create. eu ti le-as recomanda pe cele "morpheus extreme". si apoi ai prea mult spatiul alb pe lateralele paginii. vine la fix albul ala cu acel albastru si verzui de pe la still. mai incearca sa micsorezi bandele alea laterale.
    si vezi ca ai de doua ori pus copyrightul de phpbb pe site. cred ca o data era de ajuns.
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by desdemona
    1. Nope, TVSPORT-ule, ti-o spune cineva care intra pe un numar destul de mare de forumuri. Da, dintre cele sportive, OLS imi place cel mai mult, dar eu faceam comparatie cu ce am mai vazut la viata mea.. si al tau e cam 0 (zero)
    Ti-am cerut cumva parerea despre forumul meu, si nu mai tin minte ? nu vezi ca te bagi ca fata mare la maritish ? Du-te si gaseste-ti o ocupatie, nu mai te baga in discutiile altora.

  13. 9th June 2005, 16:13
    Reason
    pauza

  14. #34
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bogho
    daca tot se face reclama la acel forum
    tvsport, modifica si tu stilul de la el. nu lasa pe SwiftBlue ca da cam naspa combinatia aia de culori, parerea mea. daca nu ai chef sa faci propiul stil, sunt o gramada de stiuluri deja create. eu ti le-as recomanda pe cele "morpheus extreme". si apoi ai prea mult spatiul alb pe lateralele paginii. vine la fix albul ala cu acel albastru si verzui de pe la still. mai incearca sa micsorezi bandele alea laterale.
    si vezi ca ai de doua ori pus copyrightul de phpbb pe site. cred ca o data era de ajuns.
    Acum inteleg ca pe forumul asta toata lumea gaseste ceva stricat ori la tine, ori la forumul tau, dar ceva tot gaseste...bah vedeti-va de treaba voastra ca aici am pus doar o intrebare si atat.

  15. #35
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    faptul ca tu nu stii sa accepti o critica sau un sfat, nu inseamna ca cineva are ceva cu tine.


    Dupa Edit:
    Ca sa ma leg de forumul tau. Stilul ala SwiftBlue are cateva mici buguri. Unul dintre ele ar fi ca, daca cineva pune o imagine mai mare decat dimensiunile definite pentru tabela atunci o sa se strice tot aspectul forumului, pe threadul respectiv. Si mai sunt inca vreo 3, insa te las sa le descoperi singur.
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  16. #36
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TVSPORT
    Ti-am cerut cumva parerea despre forumul meu, si nu mai tin minte ? nu vezi ca te bagi ca fata mare la maritish ? Du-te si gaseste-ti o ocupatie, nu mai te baga in discutiile altora.
    Uite ce am pierdut daca am avut alte treburi... Am pierdut momentul in care TVSPORT a mai luat o gura de aer pe afara
    Bai TVSPORT, iti scriu acum, ca dupa aia nu stiu daca o sa mai am timp de tine, cand revii tu mai bogat cu un banutz
    Daca te tot bagi in seama in public cu forumul ala al tau se cheama ca "ceri parerea", pentru ca tot aduci vorba de el si i-ai si facut reclama in diverse randuri - de fapt, pana si threadul asta demonstreaza acelasi lucru Hotaraste-te ce vrei si nu mai riposta prin aceeasi expresie deja uzata "ti-am cerut eu parerea?", cand ceva nu iti convine. Vorba lui bogho, ar trebui sa inveti sa accepti criticile esti barbat, ce naiba (sau incerci sa devii...). Daca nu-ti revizuiesti comportamentul, tare mi-e ca "graba fetei mari la maritis" ti se va potrivi ca o manusa chiar tie N-ar strica sa fii mai ponderat in manifestari, sa nu-ti mai tradezi chiar asa vizibil trasaturile infantile
    Cat priveste "discutiile altora" - alea sa le delimitezi tu pe forumul tau, de genul: thread unde discuta doar TVSPORT cu SportTV, thread unde discuta x cu y si tot asa Aici e la liber, nu-mi spune ca n-ai observat
    Inca ceva: ocupatii am destule, aici intru "for fun", daca ma intelegi... dar avand in vedere threadul pe care ne aflam, cred ca nu e greu sa o faci
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  17. #37
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    TVSPORT ..ai cerut parerea altora, acestia (mai ales bogho) te-au ajutat cu sfaturi utile.... tu insa esti destul de nepoliticos, pot spune chiar impertinent. Esti aproape de a nu mai fi dorit aici... incearca si calmeaza-te.

  18. #38
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Hai nu fiti rai cu tvsport...e haios baiatul...se incapataneaza de fiecare data sa mai ia un ban...e iute la manie, baiat bun, dar iute...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •