View Poll Results: Cine e P.Cornel ?

Voters
44. You may not vote on this poll
  • Uni

    11 25.00%
  • Lordul

    17 38.64%
  • cinebelu

    1 2.27%
  • nea cornel

    15 34.09%
Page 5 of 105 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 2197

Thread: La povesti cu Lordul

  1. #85
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    JJ, da mie nu-mi calculezi media?

  2. #86
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    mai am și o fază de care nu vrea să-mi aduc aminte : era prin februarie acum vreo 2 ani , aveam meci cu unii mai buni ca noi ....ne-au bătut la scor , dar înainte să marcheze ei , am scăpat singur cu portarul , l-am driblat dar am alunecat apoi pe un petec de ghiață....cine știe ce s-ar fi întâmplat dacă deschideam scorul atunci !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #87
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Sigur te lua Real!
    Hai ma las-o dracu!

  4. #88
    sport legend Patriots's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Galati
    Posts
    3,101
    Reputatie
    1
    Saracul Lord Daca era soarta de partea lui si nu era gheata aia acolo sigur il vedeau scouterii de la vreo echipa mare.

    Lordule am si eu o intrebare pentru tine. Daca tot erai asa de bun , de ce nu te-ai dus frate sa faci fotbal de performanta ? Tot ne bagi aici vrajeli , de parca te-ar mai crede cineva.

  5. #89
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    1300 de goluri in curtea scolii ? Da' ce faceai jucai cu aia de la clasa a II-a ?

  6. #90
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Lordule cand esti prin Bucuresti ca sa incingem o miuta? as fi onorat sa joc impotriva unui asemenea atacant ... cred io mai prolific decat Romario

  7. #91
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    imi aduci aminte de Al Bundy

  8. #92
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Ultima amintire legata de fotbal jucat in curtea "scolii" e de acum 4 ani, cand am mers in alta serie. Era ora de sport si am zis sa imi fac o intrare triumfala in noua serie. Am intrat super motivat pe teren cu intentia sa dau vreo 7-8 goluri si sa-i pun la respect pe noii colegi Si, dupa vreo 2-3 minute de joc, am dat un autogol penibil
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  9. #93
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    vezi Grinco de unde s-au inspirat fundasii lui F.C. Timisoara pentru meciul tur cu Dinamo,ala de la voi d-acasa..0-3? daca imi aduc bine aminte "s-au inspirat" chiar de 2 ori
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  10. #94
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Lordu alias Fabbiani va asemanati la fizic

  11. #95
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    eu am jucat pe postul de mijlocas....si cred ca am luat mai multe cartonase rosii+galbene la un loc, decat goluri.

    oricum e comica rau faza cu realul...... ca si cum nu ai valoare de real...dar nici prea departe nu esti
    Last edited by Denis; 16th July 2009 at 17:24.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #96
    Banned
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    0
    Lordul a pus la socoteala si "golurile" alea, cand chiulesti, nu ai ce face, ai o minge la tine si te apuci sa tragi de unul singur la poarta pana apare careva cu care poti sa joci

  13. #97
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    tu pentru ce ai mai fost banat? n-aveai decat 2 postari......for clone maybe?!?


    Hai ma, n-a mai dat nimeni gol in liceu? Se pun si povestile gen AUTOGOL-BANEL


    ***Eu propun editarea titlului in ceva gen: "fotbal in curtea scolii", sau "fotbal de recreatie"; loc in care sa povestim peripetiile noastre din fotbal, de acum sau din trecut.
    Last edited by Denis; 18th July 2009 at 11:37.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  14. #98
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    da, hai sa va zic o peripetie de acu 2 zile, ma duc cu baietii sa jucam ceva pe artificial, bem vreo 2 beri inainte ...aveam ca adversari nistre "batranei" de vreo 35-40 de ani ..in timp ce noi bagam pe terasa racoritoarea astia pe teren deja faceau scheme, exercitii ..ce sa mai eram pe jos de ras convinsi ca ii rupem...am intrat pe teren, nici nu am atins mingea, au prins 2 ghiulele de la mijlocul terenului in primele 2 minute ...2-0 ...afara next team

  15. #99
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    da, hai sa va zic o peripetie de acu 2 zile, ma duc cu baietii sa jucam ceva pe artificial, bem vreo 2 beri inainte ...aveam ca adversari nistre "batranei" de vreo 35-40 de ani ..in timp ce noi bagam pe terasa racoritoarea astia pe teren deja faceau scheme, exercitii ..ce sa mai eram pe jos de ras convinsi ca ii rupem...am intrat pe teren, nici nu am atins mingea, au prins 2 ghiulele de la mijlocul terenului in primele 2 minute ...2-0 ...afara next team
    Nu-i ceva nou...si mie mi se intampla astfel de lucruri

  16. #100
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    să vă mai povestesc o fază mișto !

    Într-un meci în campionat , primesc o minge pe partea dreaptă ( eu sunt polivalent , dar atunci eram pe dreapta) , driblez toată apărarea adversă plus portarul și încerc să o dau la vinclu din unghi , urmarea mingea atinge bara transversală (0,5 cm mai jos dacă era și ieșea golul campionatului)
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  17. #101
    sport legend Patriots's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Galati
    Posts
    3,101
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    să vă mai povestesc o fază mișto !

    Într-un meci în campionat , primesc o minge pe partea dreaptă ( eu sunt polivalent , dar atunci eram pe dreapta) , driblez toată apărarea adversă plus portarul și încerc să o dau la vinclu din unghi , urmarea mingea atinge bara transversală (0,5 cm mai jos dacă era și ieșea golul campionatului)
    Omg lordul e din ce in ce mai funny pe zi ce trece Zi-mi si mie de ce nu te-ai dus sa faci fotbal de performanta daca esti atat de bun ? Vad ca dribling ai , goluri dai , esti si polivalent , ce echipa nu te-ar vrea ?

  18. #102
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    e bun la toate lordul,n-are puncte slabe:ras-plans::ras-plans:

  19. #103
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Patriots View Post
    Omg lordul e din ce in ce mai funny pe zi ce trece Zi-mi si mie de ce nu te-ai dus sa faci fotbal de performanta daca esti atat de bun ? Vad ca dribling ai , goluri dai , esti si polivalent , ce echipa nu te-ar vrea ?
    eu jucam/joc din plăcere nu pentru performanță
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #104
    sport legend Patriots's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Galati
    Posts
    3,101
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    eu jucam/joc din plăcere nu pentru performanță
    si uite asa s-a mai irosit un talent al fotbalului romanesc

  21. #105
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    să vă mai povestesc o fază mișto !

    Într-un meci în campionat , primesc o minge pe partea dreaptă ( eu sunt polivalent , dar atunci eram pe dreapta) , driblez toată apărarea adversă plus portarul și încerc să o dau la vinclu din unghi , urmarea mingea atinge bara transversală (0,5 cm mai jos dacă era și ieșea golul campionatului)
    :ras-plans::ras-plans: asta n-are pic de rusine in el
    If you get in trouble, just go back in time!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •