Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 45 of 45

Thread: jocurile de noroc electronice posibila sursa se venit

  1. #43
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by pescuitmania View Post
    Cel mai bine este sa te feresti de jocurile cu bani , ca ramai risti sa ramai lefter in scurt timp. cel mai bine joaca Sizzling hott online, pe mize virtuale te distrezi si atat. Stiu si va spun din experienta , am petrecut ceva timp prin sala de jocuri este drept mai mult pe poker.... si la final evident ca am ramas cu gaura in buget. Acum la televizor iti ia ochii cu reclame de genul x a castigat 1 mil $ la pacanele.... da dar ala e o felie mica din pierderile de sute de milioane de $ a celor care au cotizat
    ms...am mai rarit-o dar nu de tot...ultima data am jucat pe 7 ianuarie si chestia e ca jucam la stelute daca stii..(3 stelute jocuri gratuite) si mi-a dat de vreo 3 ori..am facut vreo 130 de RON dar apoi in loc sa scot ...m-am lacomit sa mai joc si am plecat numai cu 3 RON...bine ca nu a fost o pierdere prea mare..venisem cu vreo 60 de RON la sala...

    un prieten pe alt aparat avea 3 milioane si nu le-a scos si a pierdut totul
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #44
    incepator
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Toate jocurile de noroc , dar toate au un standard de profit pentru cel ce detine aparatul. Asa dar castiga doar cei ce au noroc, dupa o schema foarte bine stabilita de detinatorul aparatului (in sensul ca poate sa regleze marja de profit pentru a atrage alti jucatori cand cleinti sunt putini de exemplu).

    castiga 1 si pierd 100... sau mai multi, este relativ, in functie de profitul aparatului.

    Asa ca... inca o data jocurile de noroc sunt o iluzie pentru 98% dintre jucatori

  3. #45
    sport legend 10_koln's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by M.I.B. View Post
    In rest,invatati si cititi carti,altfel sfarsiti si spalati pe jos sau mai rau.
    Cam aša e.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •