Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 45

Thread: jocurile de noroc electronice posibila sursa se venit

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    uite aici

    Un truc la dublajele gaminatoarelor gasiti aici http://www.pariuri-pe-net.com/smecherii-la-aparate

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    eu am pierdut tot la jocuri familie sot serviciu tot ca sa concluzionez tatal meu s-a sinucis pt ca avea prea multe datorii facute mare parte din cauza mea asa ca inteleg f bine pe toti cei care sunt dependenti e usor de zis sa te lasi un jucator adevarat stie ca nu sunt bune dar tot joaca tot ce va pot spune e ca dupa multe cautari am gasit lucky s ladies charm si book of raa sa le jucati fara bani pe net pt informatii id ynutaa@yahoo.com

  3. #24
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    cine vrea siteul cu gaminatoare ynutaa@yahoo.com

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    530
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CCyber View Post
    Mai bine arunci banii decat sa ii bagi acolo
    Sau mai bine ii pastrezi decat sa-i bagi acolo.

  5. #26
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Cine isi pierde bani ,familia ,viata la jocurile alea merita ..nu plange nimeni dupa ei.Selectie naturala.

  6. #27
    #65 Tazz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,574
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by eueueueu View Post
    buna seara!! pentru toti care sau ruinat la jocuri de noroc si mai ales la sizzling hot...va vin in ajutor....am ultimu pont la sizzling hot.....se prind septari..am lista de dublaje(singru care o am) poate va intrebati de ce le vand? simplu..de 4 luni tot castig......a venit si randu vostru.....le dau la un pret aproape de kk....e o suma simbolica....ca nu am cum sa le dau pe gratis....incepatori sa stati deoparte ca nu va merge...numai cei cu experienta sa ma contacteze.....o sa ramaneti socati ce ponturi am sa va dau....id de mes...eu_mondialul24...va astept..succes baieti ..sper sa falimentati tot ce inseamna cazinouri si sali de jocuri!
    O da! De cand asteptam asa ceva. Ma duc sa caut cel mai apropiat Sizzling Hot :ras-plans:

    ps: Cum arata ?

  7. #28
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  8. #29
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Nu jucati ma porcarii,le cumparati si inchiriarti camera unde sa joace cei care vor.Numai asa ai profit,daca-ti apartine.In rest,invatati si cititi carti,altfel sfarsiti si spalati pe jos sau mai rau.
    [B]Music.Law.Rap.Books.Movies.Jarhead.[/B]

  9. #30
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    se vede ca ai avut experiente neplacute
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #31
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Nu.Este doar un sfat.Nimic altceva interpretabil,cum spune juristul.
    [B]Music.Law.Rap.Books.Movies.Jarhead.[/B]

  11. #32
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by R_g_stocaru View Post
    joc la aparate de ceva vreme si se pare ca orice asi face pierd bani asa ca m-am hotarat sa gasesc puncte slabe la ele si sa le exploatez , de la chei potrivite,slabiciuni ale programului {gingostar-nuamatic} la dispozitive de bruiere si alte gageturi
    orice sugestie sau solutie e binevenita si poate chear recompensata
    ii simplu joaca pe gratis pana te plictisesti, uite aici . nimeni nu a facut avere jucand jocuri de noroc, deci care este recompensa?

  12. #33
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    salut!!!!

    Salut...Cine vrea sa nu mai piarda la aparate si sa castige atat cat sa nu bata la ochi uite ce pot sa va ofer...pont la Sizzling hot(77777)...pont la Bingo-star..pont la Mistery-Poker..pont la Tornado...pont la multi win...pont la book of ra...pont la Jungle Kids ...si programul pt dublaje la cele din gama gaminator...plus chipuri la toata gama rusian games(capsuni..maimute..capace etc) Va rog frumos cei care vor doar sa se bage in seama sa nu ma caute sau cu dialoguri contradictori...am uitat sa va mentionez la toate ponturile pot sa fac demonstratie live la oameni Rog discretie totala...cei interesati sa ma contacteze la adresa de mail book.of_ra@yahoo.com sau aceelasi id de messenger book.of_ra ...stima pt toti jucatori...

  13. #34
    incepator
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    cateva trucuri pentru aparatele de noroc la sizzling si gaminator aduse din germania cu dispozitive pt. toate jocurile de la gaminatoare si sizzling hot gasiti aici pe youtube id de mess si-un mic tutorial video.
    http://www.youtube.com/watch?v=NyBXT2HzYpM

  14. #35
    incepator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Eu nu cunosc pe nimeni care sa fi castigat mai mult decat a pierdut la aparate

  15. #36
    incepator Smoky98's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Sursa de venit nu... nici vorba eu nu cred..
    Dar ca hobby si pentru distractie... da si eventual castig cateodata.
    Eu acuma joc online jocul Sizzling Hott - jocul cu septari care este exact ca si la aparate.. Am gasit jocul aici.. Sizzling ca la aparate

    In fiecare zi poti primi 100 de puncte de joc pentu a te juca... eu cu astia joc momentan... si ma gandesc sa fac si o depunere in curand ca sa incerc si pe bani reali jocul cu septari online.
    Oricum mi se pare mult mai bine sa joci acasa decat in fel si fel de baruri... dar ca sursa de venit, nu... nu se pote.. din poker da dar din aparate nu.
    Mult noroc la toti.. si nu va bagati prea tare

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by marusikboy View Post
    Eu nu cunosc pe nimeni care sa fi castigat mai mult decat a pierdut la aparate
    Pentru ca acel cineva nu exista.
    Eu n-am incredere in nimic ce e electronic, nici macar poker-ul electronic nu-mi place chiar daca e intre oameni. Dar se pot face prea multe manarii prin softurile astea, n-am deloc incredere ca-s fair play, as da un exemplu de experienta personala, dar n-am chef.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    Am inceput dintr-o vrajeala...chestia e ca de prima oara mi-au venit 4 saptari...si apoi ajunsem sa joc saptamanal...de o luna aprox...nu am mai jucat...sper sa reusesc sa ma las
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  18. #39
    incepator
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Cel mai bine este sa te feresti de jocurile cu bani , ca ramai risti sa ramai lefter in scurt timp. cel mai bine joaca Sizzling hott online, pe mize virtuale te distrezi si atat. Stiu si va spun din experienta , am petrecut ceva timp prin sala de jocuri este drept mai mult pe poker.... si la final evident ca am ramas cu gaura in buget. Acum la televizor iti ia ochii cu reclame de genul x a castigat 1 mil $ la pacanele.... da dar ala e o felie mica din pierderile de sute de milioane de $ a celor care au cotizat

  19. #40
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    fractica, ai bagat reclama subliminala in doua postari dintr-un total de trei cate ai pana acum.
    eu unul, dupa trei postari cu reclama consider spamm. deci daca astea iti sunt intentiile, las-o moarta ca iei bann. daca nu, bine ai venit pe forum si simte-te ca acasa. ducem lipsa de pescari pe aici
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #41
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Pacanele e vEata lui Hinghisor. Nu stiu ce s-ar face fara ele.

  21. #42
    incepator
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    pescuitul si pacanelele ... boala grea. Doar ca una si aici ma refer la pescuit macar iti aduce ceva pe masa (asta daca retii cat e legal nu vb de cei ce duc cu sacul pt atunci corect ar fi 'aia ai ce pune in frigider sau la veicini') sau macar in vitrina cu trofeee.

    Asa ca va astept la discutii cu si despre pescuit ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •