View Poll Results: Pronostic CFR Cluj - FC Brasov

Voters
17. You may not vote on this poll
  • 1

    10 58.82%
  • X

    2 11.76%
  • 2

    5 29.41%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 66

Thread: Etapa 30: CFR Cluj - FC Brasov

  1. #22
    junior incanada2005's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ontario
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Atunca promoviaza primlele locuri din trei serile de B anul viitor si echipele de locul doi se joc la baraj pentru a intra in A... Sper ca FC Brasov promoviaza la anul. Ardealul trebui s-are mai multe echipa in Divizia A.
    [COLOR=Purple][SIZE=7][SIZE=4][FONT=Arial] Hai CFR!!!!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

  2. #23
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    incanada2005 ce e cu romana asta pura pe care o vorbeste tu?

  3. #24
    junior incanada2005's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ontario
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Si cei cu tine? Critici pe toti care vorbesc?
    [COLOR=Purple][SIZE=7][SIZE=4][FONT=Arial] Hai CFR!!!!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    In seria B3 am fi promovat probabil dupa o lupta stransa cu Jiul/Mediasul, Bihorul si Olimpia. La voi la U e buba mare in conducere, pana nu se asaneaza mlastina de acolo nu cred ca aveti prea multe sanse.
    Ceahlaul? Lol, hai ca asta e chiar buna. Mai exista?
    Pai acum isi formeaza echipa , apoi cand se fac 18 echipe revin , adic sezoul viitor trebe sa pormoveze , ca o sa revina in Cooperativa...

  5. #26
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Ale CFR ale ale!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  6. #27
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Brasovul va trage tare sa nu cada cu multe puncte penalizare. Nu va fi meci usor.

  7. #28
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Nu mai exista barem, Tzeferule. Meciul nu are absolut nici o miza. Pentru noi important e sa nu pierdem prea multi jucatori la sfarsitul sezonului. Se aude ca vom fi repartizati in B1, cu echipele brasovene, cele dobrogene, Braila si Buzaul dintre regateni si plaiesii. Promovam la pas!

  8. #29
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai asa mai bine k am picat anul asta pt ca la anul avem sanse mai mari de revenire in primul esalon.Cred k asa gindesc si petardele noastre si de aia trateaza fiecare meci la pas.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  9. #30
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Si ce faceti mai baieti gigei daca va baga in B2, sau mai rau, in B3?

  10. #31
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Axaphat
    Si ce faceti mai baieti gigei daca va baga in B2, sau mai rau, in B3?

    Va calcam in picioare pe toti

    Nu cred ca varianta asta e posibila pt. ca seriile sunt alcatuite pe criterii geografice si nu cred ca vrea nasu sa-si puna tot fotbalul brasovean in cap. In plus in B1 nu vor fi decat 2 formatii din Brasov, Steagu si Forex, plus una din judet Precizia Sacele.

  11. #32
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Tremur din toate membrele cind aud de B1,B2 sau B3.Acum citiva ani juca Ronaldo la Brasov si acum ne ameninti cu B-urile tale,ce sa faci si tu,te plictisesti pina vin parintii de la munca sa-ti dea si tie drumul putin pe afara.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  12. #33
    ANTIdinamo hidric's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    48
    Reputatie
    1
    SALUT bäietii de la cluj
    nu vä agitati prea tare cä o sä pierdeti
    sä mai facem si noi 3 puncte inainte de B
    [COLOR=DarkSlateGray]HAI FC BRASOV FORZA STEAGU[/COLOR]

  13. #34
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    stie careva a semnat Romeu Surdu cu Dinamo sau doar zvonuri?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #35
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    A semnat se pare cu Netoiu si sa vedem acum unde il va duce marele conducator. Pe Surdu cand il mai intalnesc (si stiu eu unde dau de el) ii spun vreo 2 de la obraz. Ratangiu nenorocit.

  15. #36
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    de ce?ca pleaca la DINAMO sau ca a ratat mult?
    dc te intalnesti cu el poti sa-i zici ca dc o sa fie tar*a si pleaca dupa 2 goluri si 3 pase mai bine sa se duca la stana
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #37
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pt ca ne-a bagat in B cu ratarile lui si acum pleaca. Putea sa mai stea si el un an sa ne ajute sa revenim, si apoi putea sa plece linistit. Asa cum a facut Gigel Bucur, care i-a insotit pe studenti in B, desi avea oferte de la echipe din A. Diferenta de caracter.

    N-am nimic inpotriva sa plece la Dinamo, imi este indiferent la care bucurestean pleaca, dar ma enerveaza ca a semnat cu Netoiu (ceea ce inseamna ca nici voi nu o sa va alegeti cu mare lucru la un eventual transfer afara) si modul cu a plecat de la noi, refuzand sa-si mai prelungeasca contractul, asa incat clubul nu va primi decat indemnizatia de formare. Nesimtit!

  17. #38
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    stii prea bine parerea mea despre tziganoiu !
    da sa-i transmiti te rog ca la DINAMO nu e nevoie de Cu*ve ! din punctul nostru de vedere al suporterilor normal...ca scursurile din conducere abia astepata sa vanda !

    sper ca BV sa promoveze repede.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  18. #39
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Bine ca pleaca,ajungeam in C cu asta.Nu stiu ce a vazut Dinamo la besmeticul asta care fuge aiurea parca n-are nici un orizont.Dark daca-l vezi prin bar baga-i doua capace din partea noastra pentru ca ne-a stricat bunatate de poza.Vezi ca vin pe 1Iulie si stau pina pe 20Aug,poate facem niste munti,Vlad daca vrei vino si tu.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  19. #40
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pai in cazul asta o sa astept pana vii si tu (ca nu mai e mult) si i le dam impreuna. Totusi e un jucator de valoare (nu are decat 20 de ani) si imi pare rau ca clubul nu se alege cu nimic de pe urma lui. Si a fost crescut la noi de cand era mic. Mercenar

    Sigur facem ceva, e destul timp. Pana la munti poate organizam treaba aia la Bran si ne facem manga vreo 2-3 zile.

  20. #41
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Dark vii la meci?
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  21. #42
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    A semnat se pare cu Netoiu si sa vedem acum unde il va duce marele conducator. Pe Surdu cand il mai intalnesc (si stiu eu unde dau de el) ii spun vreo 2 de la obraz. Ratangiu nenorocit.
    Gresit.
    El nu a semnat cu Netoiu.
    Netoiu nu e club de fotbal.

    Netoiu a cumparat (printr-i firma!)drepturile federative ale jucatorului Surdu Romeo !
    Insa , Netoiu poate sa cumpere drepturile federative ale lui Radoi de exemplu , nu are nici o valoare!
    Atat timp cat jucatorul nu semneaza cu un club de fotbal ...adik Surdu sa semneze cu Dinamo ! , nimeni nu poate sa`i zica : te duci la Dinamo.
    Practic Surdu poate sa joaca inca 25 de ani la Brasov , salariu i`l sustine proprietarul (adik firma lu Netoiu) ...
    El nu e un caine (la sesnul propriu) sa umble dupa stapan.
    Umbla daca vrea , dar nu poate umbla cu alt stapan.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •