View Poll Results: Pronostic Steaua - Poli Timisoara

Voters
124. You may not vote on this poll
  • 1

    46 37.10%
  • X

    29 23.39%
  • 2

    49 39.52%
Page 5 of 32 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 655

Thread: Etapa 30: Steaua - Poli Timisoara

  1. #85
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Corect ce zici tu Deep Purple
    Dar nici pe noi nu ne intereseaza fatza lui Gigi, MM, Borcea sau Roshianu. Noi vrem titlul

    PS : The Hun, fugi repede k in Basarabia inca se mai poate paria pe meciul asta !!!
    De ce in Romania se stie deja ca pierdeti campionatul?Apropo,voi fanii cum o sa reactionati dupa esec?
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

  2. #86
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu exista cuvantul eshec. Nu in ultima etapa. Nu cand suntem la un pas de 22.
    ex-alpopa

  3. #87
    junior
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by me
    conteaza prea putin cine castiga campionatul, la cum s-au jucat ultimele etape nici steaua nici dinamo nu-l merita...macar poli sa arate ca mai bine e sa taci si sa faci, mai putin declaratii de doi lei gen Jiji sau Borcea si mai mult fotbal..HAI POLI!
    Ma ma iei cu ultimul timp pai hai sa luam si turul ca tot din camp asta face parte
    Deocamdata toate echipe sai multumeasca Stelei deorece peste 2 ani avem si noi 3 echipe in Uefa asa ca ciocu mic si joc de glezne

  4. #88
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Nu exista cuvantul eshec. Nu in ultima etapa. Nu cand suntem la un pas de 22.
    Hai recunoaste ca exista cuvantul esec si in dictionarul vostru numai nu vreti sa-l vedeti.
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

  5. #89
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by alpopa
    Nu exista cuvantul eshec. Nu in ultima etapa. Nu cand suntem la un pas de 22.
    Vrei exemple de ESEC in ULTIMA ETAPA ?!?! uita-te prin Europa ...


    sunt un pic in dilema cu astea doua meciuri:Steaua-TM, Dinamo-Arges.
    -as vrea sa piarda ambele bucurestence ...
    -as vrea sa castige Steaua Titlul...
    -as vrea sa mearga Farul in UEFA...
    -as vrea sa bata Timisoara...
    -as vrea sa bata Arges...
    -n-as vrea sa castige Titlul Dinamo...

    -pana la urma e bine oricum...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  6. #90
    junior CTU-TM's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    DE
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by achile
    Ma da si tu vb de parca cine stie cine vine in Ghencea sa mor eu!!!!
    Acum pe bune nu vine Real sau Milan sau Juventus vine poli timisoara mai fratilor si vin in ghencea nu mergem noi la ei deci.........sunteti penibili pe bune cred ca ati uitat de 1-8 ala va mai dam odata dar 5-0 ca sa coborati cu picoarele pe pamant dar nui bai la anu iar vo luati in cap
    In tur cu Nationalul tin minte ce mare tam tam se facea ca ne bate ca e meci greu ca acum si le-am dat 5 boabe scurt(si sincer au echipa de 3 ori mai buna ca poli)
    Deci sa nu se inteleaga aiurea imi doresc din tot sufletul ca poli sa joace corect si daca e sa iasa vreo surpriza asta e f bine oricum avem destule campionate ar trebui sa ne retragem vreo 10 ani ca sa fie mai interesant dupa
    Parerea mea e ca se face prea mare tam tam pe meciul asta cand la urma urmei Steaua este peste poli si este favorita si 95% va castiga 5% poate sa iasa surpiza,problema etse ca de ce nu se face tam tam mai mare pe meciul ala blat care va fi la arges unde numai numele echipelor si .......???in fine
    Forza Steaua!!!!!!!!!!!
    Ho ho ho! I-ao te rog mai usor! A spus bine cineva ca uni dintre voi tot mai aveti impresia ca pe teren veti juca cu Poli din divizia C . Sperati īn sansa voastra! Este mai frumos si mai sanatos pentru voi (luati exemplul nostru)! Nu v-o luati īnsa īn cap deoarece īn cazul unui esec va fi dezamagirea foarte mare. Si asta nu ti-am spus-o cu rea vointa! Poli nu are ce pierde pe cīnd Steaua pierde 22-ul. Oricum bafta Steaua si HAI POLI
    [I]Doua lucruri sīnt pe aceasta lume nesfīrsite: universul si prostia omeneasca. Dar parca īn privinta universului nu sīnt chiar asa sigur.[/I]
    [B]A. Einstein[/B]

  7. 30th May 2005, 21:56

  8. #91
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    decat Dinamo, mai bine Steaua...dar sa bata Timisoara, deci sa bata si Argesul

  9. #92
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Vad ca unul dintre" funny" lui Steaua imi sterge din mesaje,data viitoare cand o mai face sa-si motiveze actiunea.
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

  10. #93
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    mai hunule...ce spunei tu in mesajul ala? iti mai aduci aminte ?
    Free Sevilla!!!!

  11. #94
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Pun pariu ca spunea "Hai Poli!" sau "Steaua ia bataie".
    Spune-mi te rog si mie cine te-a pus pe tine moderator?
    Cred ca Vadim te-a pus dupa o cina cu 20 de beri si ceva tarie peste.

  12. #95
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Iulica, lasa-i mah ca au ajuns la orgasmul lor fotbalistic : sunt siguri ca bat Steaua ! Mai bine de-atat nici n-o pot duce. De ce sa le strici bucuria ?!
    ex-alpopa

  13. #96
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Ai pierdut pariul.
    ...iar esti adanc....desteptule ...intreaba-l pe el ce spunea inainte sa vb ca desteptul.
    Mai ai frati pe acasa ?


    Chiar ca meritati sa va umilim din nou...daca va dam 10 nu-mi pare rau....la cat de adanci sunteti....
    Free Sevilla!!!!

  14. 30th May 2005, 23:39

  15. #97
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Iulica, lasa-i mah ca au ajuns la orgasmul lor fotbalistic : sunt siguri ca bat Steaua ! Mai bine de-atat nici n-o pot duce. De ce sa le strici bucuria ?!
    Da-mi ceva citate din polisti care spun "batem sigur" sau "nici nu se pune problema". Sunt foarte curios sa vad cate strangi.
    "Iulica", nu uita sa mai stergi din mesaje ca altceva nu stii sa faci ca moderator. Roaga-l pe Vadim sa te invete cum se pun albume foto sa ne lasi pe noi aici in treaba noastra.

  16. 30th May 2005, 23:41
    Reason
    consecutiv....editeaza-te singur...sau e "grele" astea ?

  17. #98
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    iaute Aek-i cum ridica nasu` sus...au batut si ei 4 echipe returul asta din care 3 erau deja retrogradate si deja nu-si mai incap in pene....alo...bragadiru....relax.
    Free Sevilla!!!!

  18. #99
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiŗoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Popica, nu uita ca Dobos nu e Sechelariu, nici Olaroiu nu e Cristi Popovici si nici Caramarin nu e Bojescu. Asa ca nu fii atat de sigur pe pozitii, ca poate o dati cu bata-n balta acuma la final.

    iuliane, supermoderatorule, nu pune gaz pe foc ca nu-i frumos. Deep e simplu utilizator si isi mai permite din cand in cand...
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  19. #100
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pe care pozitzii ?! Pana una alta singurii care se umfla in pene suntetzi voi! Parca atzi fi galacticii sau extratereshtrii ?!
    Vorba lui Iulian, relax baietzi....jucatzi cu Steaua.
    ex-alpopa

  20. #101
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    4 echipe? De ce nu verifici numarul de infrangeri al Stelei si apoi pe cel al lui "Poli" in acest retur? Probabil iti va da de gandit.
    Sau ce-a facut Poli la National si Rapid si ce-a facut Steaua pe-acolo. Cred ca o sa ramaneti cu amintirea acelui 8-1. O sa discutati despre aia si cand se apuca Jiji de treaba ce-o facea Dinel pana nu demult la Craiova.
    Mai sus sunt pronosticuri nu rezultate exacte, asa ca nu va enervati cand lumea spune ca Super-Steaua e de fapt o echipa oarecare. Ultimele rezultate o aseaza in a doua jumatate a clasamentului.

    P.S. Pune-mi mesajul inapoi ca-l editez eu. Mai intai rogi utilizatorul s-o faca. Nu il stergi si apoi il rogi sa faca copy&paste la ceva ce nu mai exista. Sau e "grele" pentru tine aceste "algoritme".

  21. #102
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiŗoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Pe care pozitzii ?! Pana una alta singurii care se umfla in pene suntetzi voi! Parca atzi fi galacticii sau extratereshtrii ?!
    Vorba lui Iulian, relax baietzi....jucatzi cu Steaua.
    Pai si tu nu te umfli? Jucam cu Steaua? Parca am juca cu Liverpool... Steaua nu poate fi batuta? Hai sa fim seriosi... Steaua e mai vulnerabila decat Craiova si o stiti foarte bine si voi. E un butoi de pulbere acolo si noi o sa-l detonam.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  22. #103
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deep purple
    Super-Steaua e de fapt o echipa oarecare. Ultimele rezultate o aseaza in a doua jumatate a clasamentului.
    Nu zau ?! Ia spune-mi cate puncte a facut Poli shi cate a facut Steaua in acest retur !

    @Sergio : bine mah, detonatzi-l, o sa ajungetzi cat atzi clipi inapoi la Timishoara....cu cracanele in sus
    ex-alpopa

  23. #104
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    1. jucati cu Steaua....
    2. jucati in Ghencea ....adica acolo unde 90% din ai vostri viseaza sa joace intr-o zi.
    3.oricat de slab a jucat Steaua in ultimele etape tot joaca mai bine ca voi.
    Free Sevilla!!!!

  24. #105
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Vorba lui Iulian, relax baietzi....jucatzi cu Steaua.
    Cica noi ne umflam in pene. Asa le-ati spus si galatenilor si nationalistilor? Hm, vad ca s-au relaxat.
    Victoria noastra e posibila, dar asta nu inseamna ca se va intampla clar. Pot prinde o zi proasta sau se vor crede deja in vacanta. Poate manaca ceva stricat jumatate de echipa si nu mai poate juca etc. Dar nu pot sa consider Steaua invincibila. E SF ce vreti voi sa credeti.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •