View Poll Results: Pronostic Sportul - Rapid

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    16 43.24%
  • X

    10 27.03%
  • 2

    11 29.73%
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 113

Thread: Etapa 30: Sportul - Rapid

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 30: Sportul - Rapid

    Sambata, 11 iunie 2005: Sportul Studentesc - Rapid Bucuresti, ora 17,00, Antena 1
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  2. #2
    junior
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    City of the Angels
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    victorie e Rapidului cu 7-6!! Asa ca sa iasa Bucur mare golgheter!!

  3. #3
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Mancarimi pe spinare

    Nu cred ca Rapid o sa inscrie Sportului mai mult de 3 goluri indiferent de circumstante! Adica sa jucam in 8 si cu trei juniori pe teren
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  4. 28th May 2005, 21:08

  5. #4
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Sper sa batem, desi un egal ne-ar ajunge pt Uefa...
    Oricum sper sa dea si Gigel cate goluri ii trebuie ca sa nu iasa lepra aia de niculescu golgeter
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #5
    in free space cyber_goool's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    475
    Reputatie
    1
    Ca bine zici Numai ca (dupa cum a jucat cu Gloria cred) ca va fi totusi 1 solist
    knowing you can be free

    nu-i lasati pe Vadimi sa-si dea in petic

  7. #6
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    1 solist??? hai ca esti chiar rau.. sa nu uitam ca Rapid a jucat super bine in Bucuresti si cu cele din Bucuresti
    Dinamo, Steaua si Fc. National nu au reusit sa o bata acasa la ele si pe Giulesti nici nu mai zic
    Oricum sper sa fie un meci frumos, un 4-3 pt Rapid (ca sa dea Bucur 3 ) daca nu eu ma multumesc si cu 1-0
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #7
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    uite Mihai altu care zice 1 solist ahhahaha, iar 1 solist si batem.
    batem sigur daca nu cel putin un egal pentru locul 3, desi meritam titlu in primul rand pentru meciurile jucate pe teren nu in alta parte

  9. #8
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ddpurple
    victorie e Rapidului cu 7-6!! Asa ca sa iasa Bucur mare golgheter!!
    uite un dinamovist suparat si inca unul din Timisoara
    tu ai ceva amintiri legate de Netzoiu, oricum, si daca tii cu Poli, ceva la origini tot se leaga

  10. #9
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    meci interesant , cred ca iese un x spectaculos

  11. #10
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Se anunta un meci spectaculos, spectaculos... merg pe un 3-2 pentru studenti hatrick a lui Bucur
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  12. #11
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    ahahahaa catalane o avea RAPID aparare slaba da nici 3 goluri sa luam ...
    eu merg pe un 3 1 a lu' RAPID, si as vrea o victorie a lu' arges , dar se stie are netzoiu jucatori acolo deci .....

  13. #12
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Doamne-ajuta sa bata Sportul !!!!!!
    Ma bazez pe corectitudinea celor doua cluburi!

  14. #13
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    :, be@ si vreti sa jucati in UEFA ? ce gluma buna.
    e bine ca joaca si craiova in uefa de la anul ca doar fuzionati cu ei
    oricum nu pierdem locul 3 , daca se joaca si la pitesti corect desi nu cred putem termina pe 2 ....

  15. #14
    MICUL GIGANT khaos1ft's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti,Academia Tehnic
    Posts
    219
    Reputatie
    1
    pai mai copii, da' nu ajuta, mai finu' pe nasu' deloc, mai? pentru un egal e loc, ce naiba? sa nu-si mai dea buna ziua pe strada? numa' dan petrescu sa nu aiba ganduri din alea razbunatoare si sa incerce sa faca el o treaba mare acolo, dar eu cred ca va fi pasnic meciul.

    apropo, e bun si 6-7, e bun si 3-3 !
    problema e alta: ajuta locu' 3 la ceva?

    nimeni nu contesta corectitudinea celor 2 cluburi(oare?); dar e frustrant sa fii corect ca prostu' si sa castige altu'
    Adu berea ca lesin! (F.C.)

    [B][SIZE="1"]NU VA MAI PLICTISITI ATAT ACASA!!! FACETI CEVA CU TIMPUL ASTA PIERDUT, DE EXEMPLU..., O FACULTATE!!! [/SIZE][/B]

  16. #15
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    ajuta ca i-a steaua campionatul si automat locul 3 merge in cupa uefa, insa eu sper la locul 2 dar numa sa joace pitestul corect si sa castige.

  17. #16
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    @Cry : TEAPA,mai! Nu fuzioneaza nimeni,TRUST ME !
    Si hai sa va dau o veste buna : Pancu ar putea reveni la Rapid

    Daniel Pancu a declarat ca are oferte din Turcia si din Romania in cazul in care nu mai este dorit la Besiktas, informeaza spor3.com. „Nu ma voi opune daca responsabilii clubului vor decide ca trebuie sa plec la alta echipa. Am oferte din Turcia si din România pe care le voi analiza”, a declarat Pancone, care a completat: „In Romania ma intorc numai la Rapid”, lasind sa se inteleaga ca trateaza o revenire in Giulesti

  18. #17
    MICUL GIGANT khaos1ft's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti,Academia Tehnic
    Posts
    219
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cry
    ajuta ca i-a steaua campionatul si automat locul 3 merge in cupa uefa, insa eu sper la locul 2 dar numa sa joace pitestul corect si sa castige.
    bine,mah!

    reformulez: ia steaua campionatu? de ce esti asa sigur? s-au chinuit, vai, vai, cu o retrogradata; poate gandul ca vor juca un meci cat un campionat sa-i mobilizeze exemplar, altfel mi-e teama pentru participarea in uefa a rapidului!

    be@ si cu mircea cum ramane?
    lucesu il tot vrea pe pancu si cred intr-o noua colaborare, indiferent unde: ori la sahtior, ori cine stie pe unde..., numa in china sper sa nu se aventureze il Luce
    Adu berea ca lesin! (F.C.)

    [B][SIZE="1"]NU VA MAI PLICTISITI ATAT ACASA!!! FACETI CEVA CU TIMPUL ASTA PIERDUT, DE EXEMPLU..., O FACULTATE!!! [/SIZE][/B]

  19. #18
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    da be@ stiu ca are oferte, acu in gsp apare ca dinamo ii vrea pe bratu, pancu, marius niculae, lobont, tibi balan, barcauan si bucur si ca manager general giovanni becali cica iar aduce imprumut. in orice caz nu cred ca pancu ar putea sa se duca la dinamo in loc sa vina la rapid insa orice e posibil dar mai sigur se duce la shatior. iar tibi balan nu cred ca ar putea ajunge la dinamo pentru ca rapid are 50% din el si nu cred ca renunta asa usor copos .
    khaos1ft iti zic eu dinamo castiga fara probleme la pitesti, dar si steaua va castiga acasa, deci steaua a luat titlul si locul 3 merge in uefa , mai ramane ca si rapid sa faca cel putin un egal cu sportul.

  20. #19
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Meci care pare de X, cu si fara corectitudine. Ca mie mi ar place sa bata Sportul, asata-i mare mancare de peste. Cat despre fuziunea unei anume echipe cu o...anume alta, raspunsul este NU. Cineva trebuie sa joace si pe stadionul Cotroceni, care va ajunge in administratia municipiului, spun gurile...bune. Asa ca... Hai Progresul! Respect, Sportul si Rapid, indiferent de rezultatul dintre ele!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #20
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    @Cry : TEAPA,mai! Nu fuzioneaza nimeni,TRUST ME !
    Si hai sa va dau o veste buna : Pancu ar putea reveni la Rapid

    Daniel Pancu a declarat ca are oferte din Turcia si din Romania in cazul in care nu mai este dorit la Besiktas, informeaza spor3.com. „Nu ma voi opune daca responsabilii clubului vor decide ca trebuie sa plec la alta echipa. Am oferte din Turcia si din România pe care le voi analiza”, a declarat Pancone, care a completat: „In Romania ma intorc numai la Rapid”, lasind sa se inteleaga ca trateaza o revenire in Giulesti

    dc Rapid si nu Poli Iasi....

  22. #21
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    o sa fie un meci frumos...Sportul (in tot campionatul) si Rapidul (in retur) au jucat cel mai frumos fotbal...singurele echipe frumoase si spectaculoase...felicitari

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •