View Poll Results: Pronostic FC Arges - Dinamo

Voters
70. You may not vote on this poll
  • 1

    25 35.71%
  • X

    15 21.43%
  • 2

    30 42.86%
Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 353

Thread: Etapa 30: FC Arges - Dinamo

  1. #64
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607
    parisica......vind jucatori pt propriile buzunare sa stii si tu..si asta e principala cauza....a unor esecuri europene...cum sa face performanta cand vinzi la 5 luni jucatori pe banda rulanta?CUM?
    boala grea scenarita..peste cativa ani nu e exclus sa o gasim si in manualele de medicina
    pai atunci... cum dracu sa tii cu dinamo??? vezi trecut, vezi prezent... vezi oglinda

  2. #65
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Neamtu
    DA
    eu tzi-am mai zis k tu postezi doar k sa te afli in treaba......
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  3. #66
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by esku
    eu tzi-am mai zis k tu postezi doar k sa te afli in treaba......
    Se da vreun premiu pentru un anumit numar de post-uri? Ca eu nu stiu si poate ma aleg cu ceva.
    Eu i-am raspuns lui tristan cum am crezut de cuviinta. Atat am considerat eu ca merita sa-i raspund.
    Si scuteste-ma cu parerile tale pentru ca deja nu ma mai intereseaza. Mi-am dat seama ce-ti poate capul si oricum nu o sa te ridici niciodata la nivelul meu. Nici intelectual, nici macar la numarul de post-uri, ca vad ca si asta te roade.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  4. #67
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by RstInPc
    Neamtu, catalinalexe, voi nu aveti altceva mai bun de facut ? http://www.rylnet.com/gifs2/animales...1/animal47.gif
    Decat caine la netoiu , sau oaie la Becali ( pe 11.06)
    Mai bine ma uit la reluarea finalei CL sa vad un meci fantastic.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  5. #68
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Neamtu
    Se da vreun premiu pentru un anumit numar de post-uri? Ca eu nu stiu si poate ma aleg cu ceva.
    Eu i-am raspuns lui tristan cum am crezut de cuviinta. Atat am considerat eu ca merita sa-i raspund.
    Si scuteste-ma cu parerile tale pentru ca deja nu ma mai intereseaza. Mi-am dat seama ce-ti poate capul si oricum nu o sa te ridici niciodata la nivelul meu. Nici intelectual, nici macar la numarul de post-uri, ca vad ca si asta te roade.
    1. nu ma intereseaza numarul de post-uri
    2. dak nu te intereseaza parerile mele atunci de ce tot le comentezi??
    3. cred k ai fakut o greseala .... era "si oricum nu o sa te COBORI niciodata la nivelul meu" nu ceea ce ai zis tu.....
    4. lasa`neee lasa`neee k ne-ai plictisit........
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  6. #69
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Bine ma, te las pe tine sa ai ultimul cuvant, ca vad ca nu poti sa dormi.

    PS: De la o critica adusa lui netzoiu am intrat in polemica cu niste indivizi din urbea lui Dobrin, ca sa nu le zic ALTCUMVA, stiu ei cum; sper sa nu mai aud de ei de acum incolo
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  7. #70
    junior
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Cum ne-am obisnuit in ultima vreme dinamo va castiga un meci.Cu toate aranjamentele lui porcea din sezonul asta echipa militienilor nu a reusit sa castige campionatul.Va bate dinamo , bineinteles fara ca Argesul sa aibe dorinta de victorie.Dupa aceea vom auzi de la Sorinaccio ca jucatorii nu s-au mai concentrat deoarece era un meci fara miza (Argesul fiind salvata de la retrogradare) si erau cu gandul la vacanta iar pe porcea parca=l vom vedea cum incearca sa ne demonstreze ca a fost un meci corect.

  8. #71
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Neamtu
    am intrat in polemica cu niste indivizi din urbea lui Dobrin,
    Neamtu, pentru o clipa m-am gandit sa te felicit. Am crezut ca te-ai gandit ca Dobrin a facut spectacol pe aproape fiecare stadion de Divizia A (inclusiv cel de la Cluj) si poate ai extrapolat ca Dobrin si a lasat amprenta pe unde a jucat. Dar recitind posturile tale de dinanainte mi-am dat seama ca nu esti capabil sa faci asemenea inferente si ca este mult mai plauzibil ca tu sa nu fi vazut bine. Asa ca in loc sa te felicit iti recomand sa lecturezi cu mai multa atentie rubrica Location

  9. #72
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by giulestina
    Cum ne-am obisnuit in ultima vreme dinamo va castiga un meci.Cu toate aranjamentele lui porcea din sezonul asta echipa militienilor nu a reusit sa castige campionatul.Va bate dinamo , bineinteles fara ca Argesul sa aibe dorinta de victorie.Dupa aceea vom auzi de la Sorinaccio ca jucatorii nu s-au mai concentrat deoarece era un meci fara miza (Argesul fiind salvata de la retrogradare) si erau cu gandul la vacanta iar pe porcea parca=l vom vedea cum incearca sa ne demonstreze ca a fost un meci corect.
    De ce esti tu asa de sigura k va castiga Dinamo??? Sper k nu imi zici shi tu tot de jucatorii lui Netzoiu...... Vei vedea k meciul se va juca pe bune. La meciul Fc Arges - Rapid tot asa de sigura erai k vetzi castiga shi k nenea Copos va aranja meciul??? Uite k unii din voi v-atzi cam inselat..... Sper k shi cei care au spus k meciul Fc Arges - Dinamo va fi blat sa se insele....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  10. #73
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    timisoara
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    mdea

    de 5 etape dinamo traieste din blaturi. ce va face sa credeti ca akuma o sa impiedice netoiu de argers. haha defapt de jucatori lui ..

  11. #74
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Am mai scris si in alta parte, dar simt nevoia sa scriu si aici, cu mici modificari.

    Netoiu are jucatori si la National (+2 jucatori imprumutati de Dinamo) si avea si la Otelul pe vremea cand Cartu antrena Otelul. Sa spuna cei care sustin ca va fi blat sigur, ce rezultate a avut Dinamo in deplasare la aceste echipe, sau la Arges in cupa ?

    Citez din Jurnalul National:
    "Antrenorul Sorin Cartu e surprins ca echipa sa e considerata victima sigura. Pentru a indeparta orice speculatii, Cartu va trimite pe teren, la meciul cu Dinamo, numai jucatori pitesteni, lasandu-i pe banca sau chiar in tribune pe Preda, Sava, Dobre si Vrajitoarea, jucatori care apartin lui Gigi Netoiu."

    Pai cu asta jocul e rezolvat in favoarea lui Dinamo. Acestia sunt unii dintre jucatorii cei mai buni ai Argesului. Daca va aduceti aminte in National - Dinamo (5-1) unii dintre cei mai buni jucatori ai Nationalului au fost cei ai lui Netoiu si cei imprumutati de Dinamo. In consecinta toata acesta presiune pare sa fie in favoarea noastra
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  12. #75
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RstInPc
    Citez din Jurnalul National:
    "Antrenorul Sorin Cartu e surprins ca echipa sa e considerata victima sigura. Pentru a indeparta orice speculatii, Cartu va trimite pe teren, la meciul cu Dinamo, numai jucatori pitesteni, lasandu-i pe banca sau chiar in tribune pe Preda, Sava, Dobre si Vrajitoarea, jucatori care apartin lui Gigi Netoiu."

    Pai cu asta jocul e rezolvat in favoarea lui Dinamo. Acestia sunt unii dintre jucatorii cei mai buni ai Argesului...
    mah,oricum ai da-o,tot nu e bine...

    pe mine nu ma incalzeste cu nimic daca nu e blat si dinamo tot invinge pe fc arges...oricum,dinamo are sanse reale sa invinga la pitesti si fara aranjamente, conteaza mai putin acum aspectul asta...
    daca steaua va pierde campionatul va fi pe mana ei,pentru ca daca juca precum in tur era campioana cam de la meciul cu nationalul...asa insa...

    stelei nu-i poate castiga argesul campionatul...o echipa ce nu invinge in ultima etapa pe teren propriu si pierde astfel campionatul este singura vinovata...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  13. #76
    junior incanada2005's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ontario
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    blat sigur.
    Prediction: 0-2
    [COLOR=Purple][SIZE=7][SIZE=4][FONT=Arial] Hai CFR!!!!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

  14. #77
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by RstInPc
    Am mai scris si in alta parte, dar simt nevoia sa scriu si aici, cu mici modificari.

    Netoiu are jucatori si la National (+2 jucatori imprumutati de Dinamo) si avea si la Otelul pe vremea cand Cartu antrena Otelul. Sa spuna cei care sustin ca va fi blat sigur, ce rezultate a avut Dinamo in deplasare la aceste echipe, sau la Arges in cupa ?

    Citez din Jurnalul National:
    "Antrenorul Sorin Cartu e surprins ca echipa sa e considerata victima sigura. Pentru a indeparta orice speculatii, Cartu va trimite pe teren, la meciul cu Dinamo, numai jucatori pitesteni, lasandu-i pe banca sau chiar in tribune pe Preda, Sava, Dobre si Vrajitoarea, jucatori care apartin lui Gigi Netoiu."

    Pai cu asta jocul e rezolvat in favoarea lui Dinamo. Acestia sunt unii dintre jucatorii cei mai buni ai Argesului. Daca va aduceti aminte in National - Dinamo (5-1) unii dintre cei mai buni jucatori ai Nationalului au fost cei ai lui Netoiu si cei imprumutati de Dinamo. In consecinta toata acesta presiune pare sa fie in favoarea noastra
    O mica problema S Cartu este bolnav ( colita ...) si se pare ca nu va putea sta pe banca la meciul cu Dinamo .
    Yo zic ca Netoiu sa conduca el echipa , daca tot are 9 jucatori sub contract la AG .( doar el ii stie cel mai bine dupa Cartu ..)
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  15. #78
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Si din aia 9 stii cati au jucat regulat? Nu stii, exact cum ma asteptam. Iti spun eu...2, Sava si Danciu. Danciu este suspendat, ramane in discutie Sava. Dar ca sa nu mai fie atatea behaituri inutile, cel mai bine ar fi sa nu joace nici asta...poate asa veti sta mai linistiti in staul.

  16. #79
    junior E_C_D's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    becali da 300.000 $ ca sa incurcam pe dinamo. la banii astia nu cred ca mai e loc de prietenii si jucatori ai unuia sau altuia . chiar as vrea sa scoatem un egal ca sa nu mai vanda iar borcea jumate de echipa in vara si sa aduca muraturi ca tamas.

  17. #80
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by v_1
    de 5 etape dinamo traieste din blaturi. ce va face sa credeti ca akuma o sa impiedice netoiu de argers. haha defapt de jucatori lui ..
    au si ei "bacăii" lor

  18. #81
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by E_C_D
    becali da 300.000 $ ca sa incurcam pe dinamo.
    Tu chiar crezi ca scoate Becali atata loz? Numai gura e de el. Probabil o sa dea o suta de parai la un junior din tribuna care striga mai tare "Hai Steaua", dar 300 000 nu a dat propriilor jucatori dupa ce au trecut de Valencia cu toate ca le-a promis 100 000 de caciula. Sa fim seriosi.

  19. #82
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Si din aia 9 stii cati au jucat regulat? Nu stii, exact cum ma asteptam. Iti spun eu...2, Sava si Danciu. Danciu este suspendat, ramane in discutie Sava. Dar ca sa nu mai fie atatea behaituri inutile, cel mai bine ar fi sa nu joace nici asta...poate asa veti sta mai linistiti in staul.
    .....shi sava nu joaca mai mult de 60 de minute....iar in conditile meciului cu dinamo nu cred k va juca decat o repriza...
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  20. #83
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    ma asteptam sa fie mai multa croncaneala pe aici mai multe lamentari....
    "popor" de prezicatori si detinatori ai adevarului suprem
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #84
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    deh,ba vlade,siguri ati muncit la renumele asta...ce vrei sa zica lumea? tu daca n-ai fi convins in atasamentul tau fata de alb-rosu ca dinamo va invinge sigur la pitesti,ai zice si tu ca e rost de-un blat...mai ales in actuala imprejurare...

    uite,eu sunt cu dinamovistii:n-o sa fie blat la pitesti,dinamo o sa joace cinstit si face egal cu argesul... nu ma intelege gresit,dinamo are forta (proprie) sa invinga,am mai spus,dar la pitesti nu s-a simtit prea bine in ultmul timp...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •