View Poll Results: Pronostic FC Arges - Dinamo

Voters
70. You may not vote on this poll
  • 1

    25 35.71%
  • X

    15 21.43%
  • 2

    30 42.86%
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 337 to 353 of 353

Thread: Etapa 30: FC Arges - Dinamo

  1. #337
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    @esku: Nu vorbeam ma neaparat de meciu cu argesu; posibil sa sa fi fost pe bune; vorbeam de tot parcursul rusinos al lui dinamo din tot acest retur
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  2. #338
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    nici tu nu stii despre ce vorbeai, asa ca stai in banca ta.

  3. #339
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Neamtu, du-te ma si lasa-ne. Pai daca ala a fost blat, inseamna ca tu esti chiar pe dianafara. Tu doar ai vazut scorul si ai zis ca a fost blat, nu? Da nu stii cat s-a jucat pentru fiecare minge, cu cata incrancenare. Poate si pentru banii oierului, nu stiu, dar eu cred ca in primul rand pentru club. Ca nu s-a putut nu s-a putut, asta e! Da nu vii tu de la un meci la care Popa si Ir. Voicu au avut o prestatie cel putin dubioasa sa ne dai lectii de moralitate. Hai pa! Daca asta a fost blat, du-te si depune-ti CV-ul la gsp. Poate te angajeaza aia.

  4. #340
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tristan
    Da nu vii tu de la un meci la care Popa si Ir. Voicu au avut o prestatie cel putin dubioasa sa ne dai lectii de moralitate.
    L-ai uitat pe Canu. Ala mi s-a parut cel mai penibil
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  5. #341
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    neamtzule mai scuteste-ne cu sagetutzele tale...e boala grea asta cu balturile...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #342
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    E grea si incurabila
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  7. #343
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    macar recunosti.

  8. #344
    sport legend bobycox's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    871
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607
    neamtzule mai scuteste-ne cu sagetutzele tale...e boala grea asta cu balturile...
    Voi pe toate care le-ati castigat au fost de K-K., asa ca lasa moralitatea de o parte si mai jucati si fotbal.
    PS. Europa va va arata valoarea din nou.

  9. #345
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Dar nu sufar io de ea. Sufera porcea&co si mai nou si oieru
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  10. #346
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Neamtu, ai vazut ce declara ciobanas ieri dupa meci? Ca cica Liga Campionilor. Nu se poate asa ceva. Si el e constient ca in turul 3 o sa apucati cu o superputere si treburi. Dar declara si el sa se afle in treaba. Putea sa zica: sa trecem de turul 2 si apoi sa avem un parcurs cat mai lung in UEFA. Da nu tata. El vrea Liga Campionilor. Sa vrea ma linistit.

  11. #347
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tristan
    Hai pa! Daca asta a fost blat, du-te si depune-ti CV-ul la gsp. Poate te angajeaza aia.
    Marfa asta ..... Ar fi o idee....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  12. #348
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Da dar atunci ar fi Steaua mai prezenta in paginile ziarului, mai mult ca niciodata. Si s-ar creea o aura de cea mai curata, cea mai uscata echipa din A. Dar parca ar avea cineva timp sa creada ce se scrie.

  13. #349
    incepator cherokee's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Na ca nu a fost sa fie cu eventul anul acesta dar mai sunt si alte campionate in viitor nu trebuie sa ne descurajam acuma.Ce conteaza acum este imaginea noastra in continuare in Cupele Europene ca la noi fotbalul cam lasa de dorit.Acum se va vedea adevarata valoare.Si merci Vlad pentru primire
    [COLOR=DarkRed][I]FIE VREME BUNA FIE VREME REA CAINI PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA[/I][/COLOR]

  14. #350
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    In sfarsit Domnul Tolontan se uita shi spre Galeria Pitesteana care a protestat de zor impotriva sa......



    http://www.gsp.ro/index.php?a=16611&shift=1
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  15. #351
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Da dar tot pe a lui o tine. Ca a fost suspicune generala, ca faze. In-CRE-DI-BIL. De scuzele pe care ni le datoreaza, nici nu cred ca poate fi vorba...

  16. #352
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherokee
    Na ca nu a fost sa fie cu eventul anul acesta Si merci Vlad pentru primire
    1. nici nu prea meritam titlul.....
    2.cu placere
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #353
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607
    1. nici nu prea meritam titlul.....
    macar esti sincer....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •