View Poll Results: Pronostic FC Brasov - Steaua

Voters
50. You may not vote on this poll
  • 1

    8 16.00%
  • X

    14 28.00%
  • 2

    28 56.00%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 143

Thread: Etapa 29: FC Brasov - Steaua

  1. #64
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Seby_maf
    Anul acesta cred ca va fi ,si va fi ultimul in care Dinamo va mai emite pretentii la titlu sau la Cupa Romaniei
    crezi F prost..de fapt..poti sa crezi ce vrei
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Eh , pretentii puteti emite si la Champions League si la Pamela Andresson

    Problema e ce puteti ... nimik !
    "Anu asta , campionatul e terminat , il ia Steaua ".
    Sa nu uitam ca anu` trecut , acelasi Dragomir sustinea in etapa a 26-a (Steaua si Dinamo erau despartite de 2 p) : Campionatu il ia Dinamo ... si asa a fost ;

    Oracolul nostru stie ce stie

  3. #66
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Da, dar si oracolele se mai inseala uneori ! Acum este una din acele..."uneori".

    Quote Originally Posted by catalinalexe
    Yo zic ca BV sa ne reprezinte in UEFA ,ca de bate pe Steaua
    Poate si Otelul sau alte echipe de top , ca steaua e slaba , poate ar trebui sa retrogradeze neavnd valoare
    Da de Poli Iasi de ce nu zici, ca v-a batut acasa si nu ati fost in stare sa invingeti nici la ei acasa? V-au luat 4 puncte din 6 plus ca v-au batut la voi la stana !
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  4. #67
    ANTIdinamo hidric's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    48
    Reputatie
    1
    cätälina lexe
    Ž Yo zic ca BV sa ne reprezinte in UEFA ,ca de bate pe Steaua Ž

    eu zic cä tu nu sti ce vorbesti si nici misto nu sti sä faci
    :degete:
    [COLOR=DarkSlateGray]HAI FC BRASOV FORZA STEAGU[/COLOR]

  5. #68
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Castigati si duceti-va in B .
    Catalin.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  6. #69
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Esti suparat rau, Catalin ! Presimti ceva ?
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  7. #70
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    lasa-l ca presimte bine
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #71
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Brasovul a jukat bine si cu farul ........speram intr'un egal kiar daca as vrea sa bata STEAUA dar parca mai tare ma doare de FARU asa ca nu ramane decat un X !!!

  9. #72
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Am auzit ca oficialii echpei Dinamo ofera drept recompensa pt o eventuala victorie a Brosovului 120.000 de coco. Dar unii jucatori chiar nu vor sa intre pe gazon. Ce naiba mai e si asta? Astia se dueleaza si in afara gazonului prin declaratii dar si prin puterea banului.Da pe teren cine mai joaca (ma intreb)????????????
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  10. #73
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    pai de ciobandant ca da 200 000 Euro la pitesti nu zici?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  11. #74
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Nu zic nu la ce spui tu Vlade, da ma intreb la ce rost mai are fotbalul in astfel de conditii?Ce nu se dau punctele in functie de cine plateste mai mult atunci???? Ma gandesc ca Brasovul juca si fara motivatie financiara di partea lui Dinamo.Pe gsp se spune ca unii jucatori ai Brasovului nu vor sa intre pe teren pt a nu fi acuzati de noncombat (Sărmăşan, Şandor şi Miclăuş ,Sătmar şi Brujan).
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  12. #75
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Brasovul este retrogradat. Nu-si au rostul nici un fel de bani pentru stimularea brasovenilor, este complet inutil. Pur si simplu nu au valoare de divizia A, asa ca NU POT incurca Steaua in nici un fel, nici cu stimulente, nici fara.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    S-ar putea sa aveti niste............ surprize-surprize!

  14. #77
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Si Sportul, acum vreo 7 ani, era retrogradata cu mult inainte, dar asta nu a impiedicat-o sa faca 1-1 cu stiaua.

  15. #78
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    vom vedea . cati de multi pariori aici toti spera sa castige ceva
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  16. #79
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    pentru cei care nu vad meciul la TV pot asculta pe net la http://master.ines.ro:8000/
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  17. #80
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Stadion arhiplin la Brasov. S-a tinut un moment de reculegere în memoria jucătorului din Divizia C ce a decedat ieri in timpul unei partide.
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  18. #81
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Hai mah cipulet, lasa-ma cu povestile tale, ca sunt d-alea muritoare, nu nemuritoare.

    Stiu ca echipa ministerului de interne nu o sa pateasca vreo surpriza, ca deh, a avut cine sa se ocupe, ca sunt destui.
    Exista si posibilitatea unei surprize la Brasov, dar este foarte improbabil. Poate or vrea ei, brasovenii, dinamu2 toata viata lor de club profesionist, dar pur si simplu nu au cu ce.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  19. #82
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    STEAUA (rosu-albastru)
    12. M. Tudor - 20. Ogararu, 6. M. Radoi, 24. Ghionea, 18. P. Marin - 2. Fl. Dumitru, 22. Paraschiv, 8. D. Munteanu, 16. Nicolita - 21. A. Cristea, 10. N. Dica
    antrenor Dumitru Dumitriu
    Rezerve: 23. M. Toma, 3. D. Goian, 9. Dinita, 11. Bostina, 17. E. Baciu, 15. Nesu, 35. Litu
    Absenti: Oprita, Curt (accidentati)
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  20. #83
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    6' Rădoi faultează pentru a opri un contraatac si vede primul cartonas al meciului. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    15' Bănel Nicolită centrează bine din corner, Cristea reia cu capul din 6 metri, pe lîngă poartă. Dossey era bătut.

    17' Paraschiv sutează din 17 metri, Dossey sterge putin mingea si acordă corner !!!

    23' Sansă mare de gol pentru gazde !!! Un atac prelungit încheiat cu un sut al lui Surdu (transfer la blat Dinamo ) din 14 metri, respins în corner de Tudor!!! Ghionea si Rădoi au gresit.

    24' Sărmăsan îl opreste prin fault pe Cristea, asistentul face semn lui Balaj să acorde galben, dar centralul refuză. Dossey retine balonul centrat din lovitură liberă.

    28' Dorinel Munteanu sutează din 21 metri, pe lîngă poartă.

    ---stadionul este arhiplin si brasovul are sustinere de la Bucuresti

    33' Lovitură liberă pentru Steaua de la 25 de metri lateral stînga.

    36' Surdu( blat Dinamo) sutează, Ghionea blochează prin alunecare si acordă corner.

    37' Bănel Nicolită încearcă să pătrundă în careu de pe partea stîngă si obtine corner. Ogăraru reia pe lîngă poartă din 8 metri !!!

    Dinamo - Craiova 1-0
    Rapid - Farul 1- 1

    GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLL
    45' GOOOL STEAUA !!!! Dorinel Munteanu înscrie cu un sut superb din 35 de metri, la coltul scurt, la rădăcina barei !!!

    SUPER MUNTEANU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fain sut l-au dat astia de la TVR

    Galeria Stelei a înviat.

    Brujan vede cartonasul galben.

    Suporteriii au afisat un banner "Pentru voi suntem aici !!!!!!!!!!!"
    Neoficial 4 milioane si jumatate dintre romani sunt suporteri STEAUA
    Last edited by alsign; 28th May 2005 at 18:08.
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  21. 28th May 2005, 17:23
    Reason
    nu mai are rost

  22. #84
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    bagai-as pe comentatorii aia penibili la origini. Unde se cred ei ? la Dinamo - Cafe ?
    TOT MECIUL AU COMENTAT PRO DINAMO . HUO

    ps. Si Steaua e tot mai aprope de titlu ( pentru be@ , vlad si vitalie )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •