View Poll Results: Pronostic FC Brasov - Steaua

Voters
50. You may not vote on this poll
  • 1

    8 16.00%
  • X

    14 28.00%
  • 2

    28 56.00%
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 143

Thread: Etapa 29: FC Brasov - Steaua

  1. #43
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Brasovul o sa joace tare, mai ales ca vin bani din groapa. Iar oieru nu cred ca se baga la blat, ca-i e frica, asa cum a si declarat. DACA a facut-o cu Seche, a facut-o pentru ca sunt prieteni. Plus ca daca stia ca aranjeaza meciul, ce rost mai avea sa le ofere la galateni 100.000 de euro?
    Vom avea un meci foarte greu si mi-e teama ca o zbarcim. Am demonstrat ca avem un complex la meciurile din deplasare cu echipe care baga curu-n poarta.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  2. #44
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    ...Atuul nostru este faptul ca stegarii mananca intotdeauna jar cand intalnesc echipele bucurestene, mai ales Steaua, Dinamo, Rapid...
    de-asta mi-e si mie frica...nu sunt sigur ca steaua va invinge,sper totusi sa nu ne impiedicam...
    orice alt rezultat decat victoria inseamna automat pierderea titlului... in mod normal,brasovul nu mai are pentru ce sa traga;poate doar jucatorii,individual, pentru onoare si eventual bani de la netoiu...

    vedem ce a fi...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  3. #45
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Banii lui Dinamo sunt un imbold suplimentar deloc de neglijat, mai ales ca stegarii sunt cu buzunarele cam goale. La cate puncte au castigat ei in retur e si normal. Sa vedem si cati tineri baga in echipa Bajko, pt ca pana la urma asta e interesul nostru principal, sa ne facem echipa de promovare.

  4. #46
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    ar fiu ceva ca brasovul sa moara, dar sa "moara frumos" cu o victorie in fatza stelei
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  5. #47
    Dinamovist vitalie_killer's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Falesti, R. Moldova
    Posts
    125
    Reputatie
    1
    Cu toate ca Brasovul a facut remiza cu Dinamo simpatizez mult aceasta echipa. Una din cauzele ca retrogradeaza este si faptul ca nu a facut blaturi (in primul rand cu Gloria, nici cu Dinamo). Sper sa-i ea puncte stelutsei, iar la anul sa revina in A.
    [COLOR=Red]Middlesbrough frumos a rupt-o pe Steaua. Dar a avut oare Steaua si antrenor la acel meci?! [/COLOR]

  6. #48
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    de ce naiba tot vorbiti asa de sigur de BLATURI ... habar n-aveti cum joaca Brasovul si gata .. BLAT ...
    si inca ceva ... Brasovul are forta sa-i bata pe Steaua si fara bani de la Dinamo ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  7. #49
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Frate GeK[ ]RA, da' tu stii cum joaca anul asta Craiova de vorbesti in alta parte de blat?
    Iete aici ce zici: http://www.onlinesport.ro/forum/show...40&postcount=8
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  8. #50
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    nu am pomenit ca ar fi fost Blat la Steaua-Bacau ca n-am vazut meciul si nu vorbesc aiurea(poate gresesc
    ... dar Craiova nu are forta Brasovului ... mi-au placut cum au jucat la Iasi si de aia zic ...
    de ce nu asteptati sa se termine meciul si pe urma trageti concluziile ...daca bate sau face egal BV ce faceti ?? stergeti toate acuzatiile care le-ati adus ?!


    Forza STEAUA !! ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  9. #51
    Di Canio irriducibile_01's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    ...intr-o poienitza...
    Posts
    840
    Reputatie
    1
    aoleu fratzilor iar vorbitzi de blaturi ?
    voi chiar nu v-atzi plictisit ?!
    [COLOR="DeepSkyBlue"][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR][SIZE=3][FONT="Comic Sans MS"][B]OSARE , CREDERE , SPAVALDI ... DI ESSERE ![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Mamahhh : In curand aflam ca orice echipa din divizia A are fortza sa invinga Steaua Mai vorbim baietzi, dupa meci...
    ex-alpopa

  11. #53
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    pai chiar ca orice echipa are ..da si cu un egal ne multumim
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #54
    Di Canio irriducibile_01's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    ...intr-o poienitza...
    Posts
    840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Mamahhh : In curand aflam ca orice echipa din divizia A are fortza sa invinga Steaua Mai vorbim baietzi, dupa meci...
    shi eu zic acelashi lucru ... sa vorbim dupa meci !
    [COLOR="DeepSkyBlue"][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR][SIZE=3][FONT="Comic Sans MS"][B]OSARE , CREDERE , SPAVALDI ... DI ESSERE ![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

  13. #55
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    eu zic sa ne bucuram noi dupa meci nu tre sa vb neaparat
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #56
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Cica Aliuta ar vrea sa se intoarca la Steaua, iar gigi nu zice nu. Dupa ce scandat impreuna cu galeria rapidului nu cred ca mai are ce cauta in Ghencea. Mai ales ca am auzit ca a cam luat-o pe urmele lu semeghin.
    Apropo de semeghin, cica au scos astia de la Vincon un nou sortiment de vin: "busuioaca de semeghin"
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  15. #57
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    e veche neamtule..veche si e scoasa de PCH
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #58
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Io am auzit-o de curand.
    Si-am mai auzit una: semeghin, spaima sticlelor de vin. Si-asta e din PCH?
    Sau, cica semeghin nu se da jos din masina cand intra in hotel
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  17. #59
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Anul acesta cred ca va fi ,si va fi ultimul in care Dinamo va mai emite pretentii la titlu sau la Cupa Romaniei
    O IUBIRE ALB _ ALBASTRA _ POLITEHNICA IASI

  18. #60
    Di Canio irriducibile_01's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    ...intr-o poienitza...
    Posts
    840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Seby_maf
    Anul acesta cred ca va fi ,si va fi ultimul in care Dinamo va mai emite pretentii la titlu sau la Cupa Romaniei
    tu chiar crezi ceea ce spui ???
    [COLOR="DeepSkyBlue"][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR][SIZE=3][FONT="Comic Sans MS"][B]OSARE , CREDERE , SPAVALDI ... DI ESSERE ![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

  19. #61
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Yo zic ca BV sa ne reprezinte in UEFA ,ca de bate pe Steaua
    Poate si Otelul sau alte echipe de top , ca steaua e slaba , poate ar trebui sa retrogradeze neavnd valoare
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  20. #62
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    2 Solist ( Daca Nu Batem La Brasov Am Pierdut Campionatul ) Forzza Steaua :p

  21. #63
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Apropo, te baga Titi titular? Sau asa pe final sa mai traga de timp?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •