View Poll Results: Pronostic Steaua - Poli Timisoara

Voters
124. You may not vote on this poll
  • 1

    46 37.10%
  • X

    29 23.39%
  • 2

    49 39.52%
Page 1 of 32 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 655

Thread: Etapa 30: Steaua - Poli Timisoara

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 30: Steaua - Poli Timisoara

    Sambata, 11 iunie 2005: Steaua Bucuresti - Poli Timisoara, ora 17,00, TVR 1
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multć lume... PUŽINI OAMENI

  2. #2
    incepator Laurentui's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Eu sper ca Poli sa faca un joc frumos si sa castige ....sa razbune umilinta de anu' trecut..Si cine castiga titlul nu e problema noastra .... Poli: Dupa ce am fost umiliti..stelistii merita nimiciti..

  3. #3
    junior
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    City of the Angels
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Mare dreptate ai...ar trebui sa ne vedem de jocul nostru si ce i iesi o iesi...Si dup-aia ne pregatim in liniste de sampion lig

  4. #4
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    in sfarsit joca si Steaua un meci de fotbal cinstit... hai POLI
    nu ma intereseaza cine iese campion... sincer as vrea si steaua si dinamo sa i-a bataie .... ca sa se vada valoarea adevarata a campioanei si vicecampioanei Romaniei
    oricum nu vreau sa mearga poli la egal ... sa mearga sa castige
    hai poli scor final 1-8
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  5. #5
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    sa joace Poli asa cum stie si sigur va scoate cel putin egal. Forza Poli - aratati ca sunteti o echipa care poate emite pretentii si ca nu se teme de o echipa din Bucuresti indiferent care e aceasta. Suntem alaturi de voi !!!

  6. #6
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Steaua e constienta ca daca nu castiga pierde titlul. E un meci deschis oricarui rezultat, mai ales dupa returul de campionat slab al Stelei!

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Asha cum anuntzase shi Zenga la finalul turului, titlul se va decide in ultima etapa. Ofof ce frumos o sa fie

    Cucule, scoate-tzi dopurile din urechi CAUTA-NE PE DINCOLO acum potzi sa-tzi pui dopurile la loc
    ex-alpopa

  8. #8
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ce frumoasa coincidenta ca echipa cu cel mai bun parcurs din returul asta sa aiba onoarea de a decide campioana acestei editii de divizia A.
    HAI POLI!!!

  9. #9
    junior CTU-TM's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    DE
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    O sa fie un meci greu pentru ambele echipe. Steaua se afla totusi momentan sub presiune ori mai poetic spus "blestemata sa cīstige", iar Poli nu are practic ce pierde. Sper ca sa se joace un meci frumos īn spirit FairPlay! Atīt pe teren cīt si īn tribune. Si asta .... indiferent de rezultat. Hai Poli
    [I]Doua lucruri sīnt pe aceasta lume nesfīrsite: universul si prostia omeneasca. Dar parca īn privinta universului nu sīnt chiar asa sigur.[/I]
    [B]A. Einstein[/B]

  10. #10
    junior incanada2005's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ontario
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Toata Transilvania tine cu Poli Timisoara in meciul aceasta. E necesar s-a bata pe Steaua..... Eu stiu ca daca bate Poli, Dinamo castiga campionatul, dar nu asa trebuie gindit. Trebuie jucat un meci bun si cinstit.
    [COLOR=Purple][SIZE=7][SIZE=4][FONT=Arial] Hai CFR!!!!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

  11. #11
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Nu ma intereseaza cine castiga campionatul, ma intereseaza ca Poli sa castige meci de meci indiferent de imprejurari.

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    498
    Reputatie
    1
    conteaza prea putin cine castiga campionatul, la cum s-au jucat ultimele etape nici steaua nici dinamo nu-l merita...macar poli sa arate ca mai bine e sa taci si sa faci, mai putin declaratii de doi lei gen Jiji sau Borcea si mai mult fotbal..HAI POLI!
    just me!

  13. #13
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    hibridul poate sa plece neinvins din stana in aceste momente..sa vedem dc o va si face...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micŗorarea salariului cu 30 la sutć?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cīnd aveam nevoie, e firesc sć rćspund ŗi eu la fel īntr-o perioadć delicatć. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #14
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    cred ca se va pune o presiune imensa pe stelisti la acest meci. Toata lumea va spune ca daca pierd meciul , pierd titlul , dar se uita ca si Dinamo are meci greu la Pitesti. Oricum sunt fericit ca avem locul 2 asigurat si implicit Cupa Uefa la toamna.

  15. #15
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sun
    . Oricum sunt fericit ca avem locul 2 asigurat si implicit Cupa Uefa la toamna.
    m-am linistit....castigam campionatul !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micŗorarea salariului cu 30 la sutć?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cīnd aveam nevoie, e firesc sć rćspund ŗi eu la fel īntr-o perioadć delicatć. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #16
    junior
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    Mai, timisorenilor! Nu va mai laudati cu echipa voastra de....piata. Daca nu ne furati jucatorii noua acum erati la retrogadare. Si sa nu spuneti ca ne-ati dat noua 1 mil Euro. Povesti! Cred ca si-au luat unii (jino si poli) niste comisioane grase si in contul clubului n-a intrat nici un ban.Uitati-va unde este adevarata poli timisoara: se duce in C!

  17. #17
    junior
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    City of the Angels
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    hai ma te rog io dispari ca esti jenibil deja...cat va trebuie frate sa terminati cu bocetele astea??du-te bre si descarca-te pe usa de la baie,pune faianta,orice

  18. #18
    junior CTU-TM's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    DE
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bancar100%
    Mai, timisorenilor! Nu va mai laudati cu echipa voastra de....piata. Daca nu ne furati jucatorii noua acum erati la retrogadare. Si sa nu spuneti ca ne-ati dat noua 1 mil Euro. Povesti! Cred ca si-au luat unii (jino si poli) niste comisioane grase si in contul clubului n-a intrat nici un ban.Uitati-va unde este adevarata poli timisoara: se duce in C!
    eu am impresia ca pe acest forum mai sīnt "uni" care nu vor ori nu pot sa priceapa situatia.
    1. Poli nu a "furat" ci a cumparat (cu bani) atīt jucatorii cīt si antrenorul Nationalului. Este o diferenta mare īntre "a fura" si a "cumpara", diferenta explicata cel mai bine īntr-un LEXICON. "Cred ca si-au luat unii (jino si poli) niste comisioane grase si in contul clubului n-a intrat nici un ban" asta īnseamna ca nu esti sigur ("Cred") ori ai vazut contul Nationalului? Si daca nu s-a platit "nici un ban" atunci nu exista īn Romānia legi, advocati si tribunale? Iar daca altii si-au bagat banii īn buzunar, ce treaba are Poli cu asta???
    2. Daca esti de acord cu punctul 1 putem trece la punctul 2. Pentru ca o tranzactie de vīnzare-cumparare sa aibe loc trebuie ca ambele parti sa fie de acord cu aceasta. Asa ca daca tot vrei sa dai vina pe cineva da-o pe conducerea Nationalului care a acceptat aceasta oferta.
    3. Asemenea Tranzactii se fac īn permanenta la cluburile vestice. Unele cluburi vīnd 1-2 jucatori, iar altele care sīnt īntr-o situatie financiara mai precara, vīnd mai multi. Si fii sigur ca Nationalul daca nu s-ar fi aflat īn aceasta situatie nu si-ar fi vīndut jucatorii.
    4. Ai fi preferat ca vīnzarea de jucatori sa aibe loc catre Steaua? ori Dinamo?
    Daca nu venea Oli la Poli ar fi fost luat oricum din vara de Steaua!
    5. Cu toate ca unii nu pot "suporta" acest transfer, respect pentru Nationalul care si īn aceasta situatie a reusit sa-si mentina clasa.
    Speram (noi sustinatorii Politechnicii TM) ca acest subiect sa fie odata pt totdeauna īncheiat!

    Indiferent cine va lua campionatul, sa fie un meci frumos si Poli sa joace doar pentru ea. Hai Poli!!!
    [I]Doua lucruri sīnt pe aceasta lume nesfīrsite: universul si prostia omeneasca. Dar parca īn privinta universului nu sīnt chiar asa sigur.[/I]
    [B]A. Einstein[/B]

  19. #19
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1

    steaua va castiga!

    asa cum vede toata lumea:shontac,shontac,steaua va lua campionatul!macar il ia corect nu ca dinamo care de 5 ani vinde jucatorii sa aiba bani pentru a cumpara meciurile!o fi shi asta o strategie...dar cum ramane cu europa?dupa primele tururi preliminare ...te uiti la telavizor nene borcea?timisoara tre sa mai astepte,inca nu are echipa!vlad 1607...daca patronul a fost cioban nu inseamna automat ca pe steaua e stana!e stadion de (EX)campoana a europei!la voi vin 3000 de oameni la meciuri si aia scarbiti 90%!asa ca....mucles!

  20. #20
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    [B]meci de 1,X,2..orice e posibil,Poli are puterea sa faca un meci bun si sa scoata un rezultat pe masura,Steaua e sub presiune,poate claca...ramine de vazut ce se intimpla,vrem un rezultat care sa schimbe liderul,dupa un meci frumos!
    FORZA DINAMO!

  21. #21
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deep purple
    Nu ma intereseaza cine castiga campionatul, ma intereseaza ca Poli sa castige meci de meci indiferent de imprejurari.
    foarte frumos spus se vede ca nick-ul tau nu e intamplator

    Quote Originally Posted by calu
    [B]meci de 1,X,2..orice e posibil,Poli are puterea sa faca un meci bun si sa scoata un rezultat pe masura,Steaua e sub presiune,poate claca...ramine de vazut ce se intimpla,vrem un rezultat care sa schimbe liderul,dupa un meci frumos!
    la ce joaca cele doua echipe nu este meci de 1X2, imi pare rau, in cel mai fericit caz (pt. Steaua) se poate termina egal
    bulanul cu oaia in plus nu tine la infinit decat cu echipe mici

    Quote Originally Posted by bancar100%
    Mai, timisorenilor! Nu va mai laudati cu echipa voastra de....piata. Daca nu ne furati jucatorii noua acum erati la retrogadare. Si sa nu spuneti ca ne-ati dat noua 1 mil Euro. Povesti! Cred ca si-au luat unii (jino si poli) niste comisioane grase si in contul clubului n-a intrat nici un ban.Uitati-va unde este adevarata poli timisoara: se duce in C!
    pai daca "Jino" si-a luat banii, cine v-a furat???

  22. 29th May 2005, 14:40
    Reason
    Mesaje consecutive

  23. 29th May 2005, 14:43
    Reason
    Mesaje consecutive

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •