View Poll Results: Pronostic Gloria - Sportul

Voters
17. You may not vote on this poll
  • 1

    2 11.76%
  • X

    3 17.65%
  • 2

    12 70.59%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 32 of 32

Thread: Etapa 29: Gloria - Sportul

  1. #22
    manager himi's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pashpa
    Dar tot gloria patrunde in aceasta cupa?!?!?!?!?!?!? Cu ce "valori?

    Gloria si CFR se pare!
    Eu am o propunere! Sa trimita direct retrogradatele. Macar sa stim o chetie! Au mai cerut si 2 locuri nu era destul sa ne facem de ris doar odata...

  2. #23
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    incredibila victorie !!!!! bv Gigele ... felicitari Sportul
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  3. #24
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1
    La 0-0 Bistrita a avut o bara la o indirecta din careu.

    In reprizqa a doua cele 30 de grade le-au luat batranilor Gloriei si ultima suflare iar Bucur a dat 3 goluri din 3 atingeri ale mingii!!!!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  4. #25
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ddpurple
    valeleu!!blatistritza ne sfideaza pe fatza!!4-0 pt sportu' ,incredibil,astia il lasa pe bucur sa o bage in ata si de 10 ori azi cred...NESIMTZIRE curata!!!
    Mai bine v-ati vedea de hibridul vostru. Sper ca Gigel sa nu aleaga Timisoara! Prea multe ifose si prea putina minte. Blat la Bistrita se face 2-0 si stiti foarte bine cine a batut cu scorul asta pe acolo. Gigel a bagat 3, nu 10. Tot cate 3 a dat in returul asta si la Alba Iulia, cat si Otelului in Regie. Tot blaturi?
    Da' imi bat capu' cu unii care tin cu o echipa patronata de infractori. Toti in puscarie, cu exceptia unuia (Frank Timis) care se ascunde la Londra. Il asteptam la Timisoara si la Jilava...

  5. #26
    in free space cyber_goool's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    475
    Reputatie
    1
    Bravo, Sportul victorie la scor. Chiar ca mi-a facut o surpriza foarte placuta! Chiar daca n-a retrogradat Gloria Blat, Sportul ne-a razbunat. Bravo, la mai mare (si in Stefan cel Mare )
    knowing you can be free

    nu-i lasati pe Vadimi sa-si dea in petic

  6. #27
    junior
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    City of the Angels
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    imi cer scuze fanilor sportului ca i-am acuzat de blat,dar s-a ajuns in situatia in care primul lucru care iti vine sa-l faci cand joaca bistria e sa strigi in gura mare BLAAAT,e BLAAAAT uneori chiar si la 0-10...Oricum voi ziceti ca nu vreti sa-l dati pe Bucur la Timisoara,dati-l fratilor la Steaua si Dinamo ca aia nu sunt increzuti,chiar deloc....Ca de vandut oricum il vinde siman vara asta...va este clar,nu?

  7. #28
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Sportul nu a putut conta la bistrita pe 7 jucatori (dintre care 6 accidentati): Ciupe, Dedu, Lazar, Balan, Cruceru, Nae, Curelea. Aproape o echipa...
    Echipa standard in acest moment ar fi trebuit sa arate cam asa:

    Stancioiu - Ciupe, Ratiu, Secareanu, Dedu - Balan, Cruceru, Lazar, Nae - Mazilu, Bucur.

    Echipa aliniata:

    Stancioiu - Radoi, Ratiu, Secareanu, Rusu - Stancu, Oae, Ferfelea, Fl. Maxim - Mazilu, G. Bucur. Cu mentiunea ca Rusu, Maxim si Stancu au fost titulari, dar nu mai ar prinde loc in prima echipa. Mai ales primii doi care dupa meciul din Ghencea nu au mai prins nici lotul pentru meci. Trebuie remarcata miscarea lui Petrescu care dupa accidentarea lui Ciupe, l-a reprofilat pe Radoi in fundas dreapta, Sorin inlocuindu-l pe Raul si la echipa de tineret a Romaniei.

    Alt fapt care trebuie remarcat este ca dupa seria de accidentari si carpirea echipei aceasta are rezultate mai bune, in ultimele 4 meciuri necunoscand infrangerea. Cred ca si in conditiile in care vor pleca mai multi jucatori in vara, singurul caruia i se va simti lipsa este Gigel... poate si lui Lazar. Oricum pe ultimul il suplineste cu destul succes Cruceru...

  8. #29
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ddpurple
    imi cer scuze fanilor sportului ca i-am acuzat de blat,dar s-a ajuns in situatia in care primul lucru care iti vine sa-l faci cand joaca bistria e sa strigi in gura mare BLAAAT,e BLAAAAT uneori chiar si la 0-10...Oricum voi ziceti ca nu vreti sa-l dati pe Bucur la Timisoara,dati-l fratilor la Steaua si Dinamo ca aia nu sunt increzuti,chiar deloc....Ca de vandut oricum il vinde siman vara asta...va este clar,nu?
    Asa mai vii d-acasa. Nu te mai ambala frate ca faci congestie si nu e bine. Oricum Timisoara nu alege, ca e departe de casa. Daca va accepta sa plece din Bucuresti cred ca va pleca doar afara. Chiar si in China de unde are oferta. Iar in tara va fi "bataia pestelui". Dinamo, Steaua, Rapid, Timisoara si Otelul si-l doresc, chiar daca unii infirma acest lucru (probabil pentru a nu-i creste pretul). Oriunde ar pleca sunt sigur ca gigel va continua sa faca ce stie el mai bine: sa bage goluri!

  9. #30
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by himi
    Gloria si CFR se pare!
    Eu am o propunere! Sa trimita direct retrogradatele. Macar sa stim o chetie! Au mai cerut si 2 locuri nu era destul sa ne facem de ris doar odata...
    Ce tot o o dati incolo si incoace cu Intertoto asta? In Intertoto merg cele mai bune 2 clasate dintre cele care isi anunta prezenta in iarna. Adica intentia. Anul asta s-au anuntat Farul CFR si Bistrita. Farul nu putea merge pt ca mai avea sanse de UEFA asa ca am ramas noi si Bta. Care o problema? Nu va convine ceva? Vb cu conducatorii cluburilor voastre favorite sa se inscrie si ei la anul.
    HAi CFR!!!

  10. #31
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Niciodata pana acum, din '90 incoace de cand joaca in A, Gloria nu a primit 5 goluri acasa...

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Ce`am ratat.
    Am fost la Brasov , n`am vazut meciul ...
    Doar ce am venit ... /yeah/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •