View Poll Results: Pronostic Apulum - FC Arges

Voters
27. You may not vote on this poll
  • 1

    14 51.85%
  • X

    2 7.41%
  • 2

    11 40.74%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 43

Thread: Etapa 29: Apulum - FC Arges

  1. #22
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Hai Ardealul si ardelenii. CFR ar trebui sa lupte pentru onoarea Ardealului la Bacau. Sper sa fie asa si sa se salveze Apulum.

  2. #23
    manager HaoTic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Se pot face speculatii si invers. Adica Argesul sa aiba o prestatie ca-n prima repriza la Bistrita, Etc, Alba se salveaza si cineva (poate Netoiu) cumpara locul pentru Craiova.
    Acum cu cele 5 puncte pierdute acasa pe mana arbitrilor(3 cu Nationalul si 2 cu Bistrita) aveam 31 de puncte, adica eram deasupra Bacaului. Ei ce sa faci daca nu avem si noi un senator gen Vacaroiu interesat de fotbal. Si o noua denumire pentru echipa, ceva in genul CS Apulum 2005 (parca Argesul asa se numeste acum CS Arges 2005) ca sa scapam de datorii si sa fim curati ca lacrima.
    OldFan Unirea Alba Iulia

  3. #24
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1

    Cool

    Quote Originally Posted by HaoTic
    Se pot face speculatii si invers. Adica Argesul sa aiba o prestatie ca-n prima repriza la Bistrita, Etc, Alba se salveaza si cineva (poate Netoiu) cumpara locul pentru Craiova.
    Acum cu cele 5 puncte pierdute acasa pe mana arbitrilor(3 cu Nationalul si 2 cu Bistrita) aveam 31 de puncte, adica eram deasupra Bacaului. Ei ce sa faci daca nu avem si noi un senator gen Vacaroiu interesat de fotbal. Si o noua denumire pentru echipa, ceva in genul CS Apulum 2005 (parca Argesul asa se numeste acum CS Arges 2005) ca sa scapam de datorii si sa fim curati ca lacrima.
    dak e sa o luam asa nu ajungem nicaieri ....Shi FC Arges a fost furata de arbitrii shi dak am sta sa adunam toate punctele pierdute pe mana domnilor arbitrii poate nu mai eram in situatzia asta, poate eram in primele 8 echipe. Dar akum nu trebuie sa spargem toate oalele in capul arbitrilor.....

    Esti prost informat ......noua denumire a clubului din sezonul 2005/2006 va fi SC ARGES 2005 SA (cam nashpa, dar asta este.....galeria a protestat la meciul cu rapid cu acel banner: MULTZUMIM D-LUI PREFECT/ PT. ACEL NUME INFECT shi sper k se va schimba ceva).

    In privintza senatorilor shi a datoriilor nu este adevarat nimik.....dak era sa ne ajute senatorul Vacaroiu sau senatorul de Arges, dl. Copos, nu ne mai schimbam statutul in Societate Comerciala pe Actiuni pt a scapa de datorii.
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  4. #25
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Apulum o sa se numeasca dupa meciul de sambata Bpulum. Asa ca nu va faceti sperante degeaba. va mai amintiti ce obiectiv aveati anul trecut cand ati facut 0-0 la noi? Nici unul nu-i asa? Deci se poate juca si cand nu ai obiectiv. Sambata va fi ultimul vostru meci in A acasa. Si la promovare o sa fie greu, ca aveti serie destul de grea

  5. #26
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Bai Isolda, ai vazut si tu faza aia cu Craiova MaximB si deja ai inceput sa copiezi?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #27
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Un meci fara miza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  7. #28
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Bai Isolda, ai vazut si tu faza aia cu Craiova MaximB si deja ai inceput sa copiezi?
    fia ,Tristan vine de la Diego Tristan de la Deportivo LaCoruna si nu am copiat.NU stiam de faza cu Craiova MaximB, eu stiam de ceva cu Craiova Minima da in fine nu mai conteaza.Chiar nu am copiat asta cu Bpulum. Asta asa ca fapt divers. Cand folosesti fara sa stii nu se numeste plagiat.

  8. #29
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Sper ca Apulum sa Piarda ( ca sa se salveze BACAUL )

  9. #30
    senior bill's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Poate ca nu mai avem cum sa ne salvam dar macar acest ultim meci in A o sa-l castigam.
    [B]Intotdeauna Unirea![/B]

  10. #31
    manager HaoTic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tristan
    Apulum o sa se numeasca dupa meciul de sambata Bpulum. Asa ca nu va faceti sperante degeaba. va mai amintiti ce obiectiv aveati anul trecut cand ati facut 0-0 la noi? Nici unul nu-i asa? Deci se poate juca si cand nu ai obiectiv. Sambata va fi ultimul vostru meci in A acasa. Si la promovare o sa fie greu, ca aveti serie destul de grea
    Aveti grija ca si Argesul incepe cu "A". Campionatul trecut un fan din Craiova prorocea falimentul Albei Iulii. Si uite unde a ajuns Craiova. Nu te bucura de necazul altuia, nu se stie niciodata cand ti se va intampla acelasi lucru. In nici un caz nu am sugerat ca ar fi bine sa jucati fara rautate, ca sa citez un "clasic" in viata. La ultimul meci acasa nu vreau decat un meci curat, fiindca meciurile dintre Alba si Dinamo m-au dezgustat. Stiti si voi despre ce-i vorba.
    OldFan Unirea Alba Iulia

  11. #32
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HaoTic
    In nici un caz nu am sugerat ca ar fi bine sa jucati fara rautate, ca sa citez un "clasic" in viata.
    Marfa faza cu "clasic-ul"!!!!!!!!!!!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  12. #33
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HaoTic
    Nu te bucura de necazul altuia, nu se stie niciodata cand ti se va intampla acelasi lucru.
    Nu ma bucur de raul vostru sa stii, pentru ca era mai aproape la anul sa vin de la Cluj la Alba decat sa ma duc pana la Medias sau la Petrosani ca sa vad pe FC Arges. Dar am constatat fara o neaparata implicare emotionala. Oricum eu as vrea sa pice Bacaul (pentru ca au cumparat locul in 2001, iar echipele resusictate asa artificial imi produc o antipatie profunda).

  13. #34
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Sper sa facem o figura frumoasa sambata la Alba si sa ne intoarcem si cu ceva puncte de acolo...

  14. #35
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vulturul
    Sper sa facem o figura frumoasa sambata la Alba si sa ne intoarcem si cu ceva puncte de acolo...
    Shi eu sper sa facem o figura frumoasa la Alba, nu o figuratzie frumoasa... pt ca ma tem mai mult de acest meci decat de cel cu Dinamo (am o presimtire ca ii vom trimite pe caini cu coada intre picioare la Bucuresti) :degete:
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  15. #36
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Echipe probabile:

    FC UNIREA: Mincă - Jercălău, C. Ciobanu, Kiraly, Ad. Po­pescu, Maghici - Hardău, Chivescu, Iurişniţi, Găldean - Giuchici

    FC ARGEŞ: Vintilă - Chiţa, M Radu, Marincău, Crivac - Pre­peliţă, E. Dică, C. Danciu, M. Sava - Bilaşco, C. Tănasă.

    Arbitri Al. Tudor, N. Marodin, Ad. Vidan (Bucureşti), rezervă C. Dansa (Ora­dea)

    Observatori M. Dancu (Sibiu), D. Lăzărescu (Bucureşti)
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  16. #37
    junior incanada2005's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ontario
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Salviazate Apulum de la retrogadare! E necesar sa castigati la orce pret!
    Haide CFR! Haide Ardealul!
    [COLOR=Purple][SIZE=7][SIZE=4][FONT=Arial] Hai CFR!!!!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Apulum are 0.0001 % sanse sa se salveze!
    Nu mai sperati degeaba!

  18. #39
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ca zici tu sau de ce? Nu mai spera tu la locul 3 na. E bine?

  19. #40
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    asta e ... aici ne`a fost sfarsitul in divizia A ...
    poate la anul revenim in A mai bine pregatiti din toate punctele de vedere... ramane de vazut ce schimbari vor fi la echipa in aceasta vara....
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  20. #41
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Pacat k a retrogradat Apulum k ne obisnuisem sa luam puncte la fiecare deplasare la Alba shi sa facem shi golaveraj ...... Urmeaza meciul cu Dinamo in care sper sa luam toate cele 3 puncte sau macar un punct.....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  21. 29th May 2005, 16:57

  22. #42
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ADelPiero
    asta e ... aici ne`a fost sfarsitul in divizia A ...
    poate la anul revenim in A mai bine pregatiti din toate punctele de vedere... ramane de vazut ce schimbari vor fi la echipa in aceasta vara....
    Pacat a ati retrogradat. Asta e. A ramas Bacaul, o echipa resuscitata artificial in 2001.Divizia B3 este una echilibrata, dar nu e imposibil sa promovati. Pacat nu in ultimul rand pentru un oras pe care spre rusinea mea l-am descoperit abia ieri.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •