Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 79

Thread: Moare Ion Iliescu?

  1. #22
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    mai ce sar oamenii in sus acum sil fac pe iliescu un mare ticalos si un comunist incomensurabil dupa ce lau aplaudat ani buni pe cand basescu repara drumuri la primarie sau il batea vantul pe vapor...cu siguranta in romania nu e exista respect si de asta ne aflam aici...intradevar avem tara pe care o meritam.
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Marquise, Ion Iliescu are mare noroc ca nu a fost bagat la zdup pentru tot restul vietzii. Daca nu pentru altceva, macar pentru mineriade. Omul asta nu merita nici cel mai mic respect din partea mea.
    ANIMALULE !
    ex-alpopa

  3. #24
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    nu o sa incerc o polemica pe forum...dar o sa spun cu incredere ca esti un pic cam dur cu iliescu...sai doresti moartea sau puscaria vesnica pentru faptul ca tia dat posibilitatea sal faci "animal" si sati spui parerea asa cum crezi de cuviinta,e un pic cam mult.
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  4. #25
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Chiar crezi ca Iliescu mi-a dat posibilitatea sa il fac animal?????Sa fim seriosi.Trebuiau alti oameni in 90 sa prinda puterea romaniei nu Domn Iliescu scolit pe bancile din C.S.I. Pare el un batranel simpatic da cu politica eu ziic ca e cam depasit.
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  5. #26
    incepator Mio's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    48
    Reputatie
    1
    Si atunci cine se pricepe din PSD? Geoana, Nastase, care sint niste looseri? Nu au nici o victorie pe cont propriu. Tot ce au facut au facut pe spatele lui Iliescu. Comunisit, necomunist Iliescu are o experienta imensa si o priza la mase imensa. Nu se compara cu nimeni.

  6. #27
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    @pashpa

    cu cuvinte ca "animal" vreti voi sa ma convingeti ca sunteti cumva superiori in gandire lui iliescu mai baieti?...vroiai oameni care nu au fost comunisti in 90 ? ... pai lu aia le tremurau vinele de frica...nu iliescu tia dat posibilitatea sati spui parerea? atunci cine? ... basescu?
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  7. #28
    ANTI MANELE Cainele's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,163
    Reputatie
    1
    il ia ALdracu si pe asta
    [B][COLOR="Red"]"DINAMO SUNTEM NOI!"[/COLOR][/B]

  8. #29
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Vadime, alt titlu nu gasisi, ca asta cam seamana cu cel din ziarele de scandal...? Sau asta e scopul?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  9. #30
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    moare Iliescu? lasa ca ramane Mihailescu si tot un drak e.
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  10. #31
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    @sergio - cum sa fie ca-n ziarele de scandal? E o simpla intrebare, nicidecum o afirmatie, sa zici ca jeneaza prin exagerare
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #32
    Daddy's little girl nancy_callahan's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,737
    Reputatie
    1
    probabil ca sanatatea lui e oarecum precara, deh varsa isi spune cuvantul, dar sincer nu cred ca e atat de grav totul. incerc sa ma raportez la stirile de mare senzatia care imi spuneau acu vreo 4 zile ca domnul ion iliescu se simte mai bine, a mancat, s-a uitat la televizor si a invatat melodia celor de la divertis... halal stire...
    [FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=2][COLOR=Red][B]Worth dying for. Worth killing for. Worth going to hell for. Amen.[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]

  12. #33
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    desde, e o intrebare tendentioasa...
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  13. #34
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marquise MGP
    @pashpa

    nu iliescu tia dat posibilitatea sati spui parerea? atunci cine? ... basescu?
    Cum mah sa-mi dea Iliescu posibilitatea sa imi exprim parerea???????? Tu iti dai seama ce afirmatii faci? Adik Iliescu e eliberatorul Romaniei de sub dominatie comunista?????? Te rog sa incetezi!!!! S-a lipit si el de evenimente si a ajuns un revolutionar, s-a bagat prin televiziune p'acolo si uite asa a ajuns si presedinte. M-ai dezamagit sincer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  14. #35
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    ce bine imi pare ca team dezamagit...daca vreau sal fac sa para un erou sa stii ca nu e foarte greu...dar nu am incercat asta...team intrebat simplu...cine?...se pare ca nu stii sau nu ai curajul sa afirmi...tu crezi ca revolutiile sau loviturile de stat se fac cu inima impacata?...ca este cineva curat ca lacrima?...ca nu a facut nimeni compromisuri?...crezi ca stefan cel mare a fost un sfant?...este important cina isi asuma responsabilitati...cine reuseste sa iasa in fata...sa se impuna...sa fie sustinut de ceilalti...este important cel caruia i se acorda incredere...dupa 90 increderea ia fost acordata lui iliescu...si pentru asta am zis ca nu aveti dreptul,voi cei mici si care cu siguranta nu ati facut mai multe decat el,sai cereti moartea...il va judeca istoria,nu voi.
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Vadime , toti murim.
    Fie ca suntem calcati de o masina la 28 de ani , fie la 86 de ani` cand ne suna ceasul.
    Iliescu are 75 , deci mai traiesti 11 ani , right ?

  16. #37
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Vadim sa ma ierti da mi se pare un titlu foarte idiot pentru threadul asta... Puteai sa gasesti altceva... Mi se pare un titlu demn de un tabloid si care cauta doar senzationalul sa atraga cat mai multi sa scrie/citeasca aici.

    ca sa fiu "pe" topic eu zic ca nu moare... dar probabil o sa moara candva ca dehhh doar nu l-o chema Duncan McCloud of The Clan McCloud
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  17. #38
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    titlul sugereaza parca un topic de pariuri la finalul unei telenovele...moare Leoncio? se marita Isaura cu Don Velasquez?
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  18. #39
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Titlul mi se pare chiar bland Mihai. Eu am fost o tzara ocupat, dar ma batea gandul sa fac un thread cu titlul: "Crapa Ilici". Oricum nu cred ca avem noi norocul asta prea curand. Buruienile traiesc mult.

  19. #40
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Dark, vei avea vreo satisfactie daca se intampla treaba asta?
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  20. #41
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Uti, stiu ca nu-i tocmai in regula si nici nu ma mandresc cu asta, dar prea am acumulat sentimente negative la adresa lui ilici. De data asta voi face o exceptie de la regula si ma voi bucura.

  21. #42
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Daca e dupa cum vrem, eu nu mi-as dori sa moara. Asa ne mai amuzam si noi amar sau mai spunem una de dulce, mai avem ce scrie cu toate speculatiile in plan politic, stiti voi.. una-alta...
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •