View Poll Results: Suporterul anului

Voters
178. You may not vote on this poll
  • suporterii Stelei

    42 23.60%
  • spectatorii de la Open Romania

    11 6.18%
  • suporterii Rapidului

    10 5.62%
  • suporterii lui Napoli

    4 2.25%
  • suporterii germani

    3 1.69%
  • Maradona

    3 1.69%
  • galeria HCM Constanta

    11 6.18%
  • suporterii Barcelonei

    1 0.56%
  • Basescu

    8 4.49%
  • Mititelu

    1 0.56%
  • suporterii lui FC National

    6 3.37%
  • Peluza Catalin Haldan

    19 10.67%
  • toti iubitorii de sport

    15 8.43%
  • braziliencele de la CM

    6 3.37%
  • Becali

    4 2.25%
  • suporterii Craiovei

    24 13.48%
  • suporterii Timisoarei

    10 5.62%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 66

Thread: Suporterul anului

  1. #43
    sport legend bianco_azzurro's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    375
    Reputatie
    1
    Toti suporterii HCM-ului Constanta !

  2. #44
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laur_Farul View Post
    Galeria Constantei fara indoiala !
    asta e cea mai buna gluma posibila .. intai faceti toate deplasarile baieti .. ca la Craiova nu v-am vazut in peluza .. ati pierdutu trenu` ?! sau ati fost raciti ?!
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  3. #45
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Pch

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Da bine vadime cu site-ul tau stelist ca ai bagat fanii lu fc national si pe noi care facem coregrafii.. etc sa nu ne bagi. Cand ti-am zis ca ai un forum de tot rahatu nu m-am inselat cu o mentalitate aidoma.... Esti nul la mentalitate.

  5. #47
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Cristi, poll-ul a fost facut pe baza nominalizarilor de pe threadul respectiv. Vadim e de vina ca voi in loc sa va nominalizati echipa il incurajati pe Jar-Gon sa injure, sau ca va certati si il faceati in toate felurile pe starsteel? Nu cred. Nu cred ca ar fi fost trecut Mititelu in poll si tocmai galeria Otelului n-ar fi fost daca era nominalizata.

    La multi ani!

    Si, da, eu am votat suporterii echipei FC National pt. ca sunt cei mai speciali din fotbalul romanesc.

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Una e una si alta e alta, ce fac asa special aia de la fc national ma ? Imi explici si mie ??? Cat despre nominalizari eu nu am vazut unde sunt aceste nominalizari. Iar cel care trebuia cik sa ne nominalizeze ar trebui sa fie ori starsteel ori Doctor Satan. Cum pe Doctor Satan nu l-am mai vazut pe OLS iar pe ss da, de aici rezulta ca SS nu ne apara interesele, il intereseaza doar steaua si este un moderator incompetent. Atat am avut de zis.

  7. #49
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Suporterii lui FC National sunt suporterii cu cel mai mare IQ din Romania. Te poti duce in Cotroceni fara sa auzi tot felul de injuraturi. Tot ei au fost alaturi de echipa si la bine, si sunt si acum la greu, si vor fi si in Liga a 2a, daca vor retrograda.

    Threadul cu nominalizari era aici: http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=67590 .

    Nu stiu daca era treaba lui starsteel sa va nominalizeze, fiecare e liber sa aleaga ce vrea. De cand "incompetentul" starsteel a ales sa nu se mai implice asa mult pe Suporter Otelul eu nu mai vad de ceva vreme niciun post despre Otelul, ca echipa de fotbal. Dar asta e treaba voastra, nu a mea. Voi ati ales.

    Ciao.

  8. #50
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tedybear View Post
    omu... la meciul ci Lyon, la 2-0 tot stadionul huiduia Steaua...
    Ai dreptate si eu eram printre cei care fluierau, huiduiau dar probabil nu mi-am dat seama.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #51
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    ....cel care trebuia cik sa ne nominalizeze ar trebui sa fie ori starsteel ori Doctor Satan. Cum pe Doctor Satan nu l-am mai vazut pe OLS iar pe ss da, de aici rezulta ca SS nu ne apara interesele, il intereseaza doar steaua si este un moderator incompetent. Atat am avut de zis.
    Esti la furat rau de tot pt. voi ar trebui sa nu exist dar sa "va apar interesele"?!.....ti-am spus ca esti naiv dar se pare ca esti si confuz, chiar incepi sa ma plictisesti.
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    ..... Cand ti-am zis ca ai un forum de tot rahatu nu m-am inselat cu o mentalitate aidoma.... Esti nul la mentalitate.
    Ar fi timpul sa te maturizezi suntem in 2007 ai 22 de ani!....fa tu un forum mai bun.
    Last edited by starsteel; 1st January 2007 at 19:05.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  10. #52
    junior Darth Revan's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bayern,Schumi,Button
    Posts
    65
    Reputatie
    1
    suporterii germani.Ce atmosfera a fost la meciul cu Argentina!oricum stiam de mai de mult ca dupa cei englezi,suporterii germani sunt cei mai tari.
    Nascut pe 7 Mai 1986 caine pana la moarte si dincolo de ea !!!!!

  11. #53
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Da bine vadime cu site-ul tau stelist ca ai bagat fanii lu fc national si pe noi care facem coregrafii.. etc sa nu ne bagi. Cand ti-am zis ca ai un forum de tot rahatu nu m-am inselat cu o mentalitate aidoma.... Esti nul la mentalitate.
    am citit o postare de -a ta mai veche cum ca te retragi... ce te-a facut sa revii pe forumul asta stelist???

  12. #54
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Forum de kkt...luativa cu toti de gat si aruncativa in dunare
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  13. #55
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Pollul s-a facut pe baza nominalizarilor facute tot de voi, pe threadul "nominalizari sportivii anului 2006", unde situatia a fost cam asa:

    Suporterul anului:
    publicul Steaua (32)
    suporterii BCR Open, suporterii Rapid, (3)
    suporterii Napoli, suporterii germani, Maradona, galeria HCM, suporterii Barcelona (2)
    Basescu, Mititelu, publicul FC National, Peluza Catalin Haldan, toti iubitorii de sport, braziliencele de la CM, italienii dupa CM, Jimmy Jump, Nuova Guardia, Becali, suporterii U Craiova, suporterii World Cup, suporterii Celtic Glasgow (1)


    in paranteza e numarul de voturi.

  14. #56
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Angel66 View Post
    baiatu',care realitate?aia pe care o fabricati voi?aia care este fabricata ptr voi?nu te amagi...daca tu crezi in realitatea asta..atunci mi-e mila de tine!mai bine va treziti voi...nu va mai amagiti cu performante trucate,cumparate!
    inseamna ca v-am cumparat si pe voi fiindca v-am luat titlul de campioana, supercupa romaniei si semifinala uefa!!!!

  15. #57
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WOLF_ULTRAS View Post
    Forum de kkt...luativa cu toti de gat si aruncativa in dunare
    de ce noi cand esti asa aproape chiar tu?

  16. #58
    Platanu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,921
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Da bine vadime cu site-ul tau stelist ca ai bagat fanii lu fc national si pe noi care facem coregrafii.. etc sa nu ne bagi. Cand ti-am zis ca ai un forum de tot rahatu nu m-am inselat cu o mentalitate aidoma.... Esti nul la mentalitate.
    Ce ai tu cu suporterii bancari?Te-ai suparat ca ti-a sters Bancaru threadul ala cu poze din Bucuresti?

  17. #59
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Locuiesc pe forumuri
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Da bine vadime cu site-ul tau stelist ca ai bagat fanii lu fc national si pe noi care facem coregrafii.. etc sa nu ne bagi. Cand ti-am zis ca ai un forum de tot rahatu nu m-am inselat cu o mentalitate aidoma.... Esti nul la mentalitate.
    Mai domnule draga,te-am vazut mai "recalcitrant aicea" potoleste-te ca eu stiu ca in fond ai un suflet mare...
    Sa nu plangi...
    Ce,n-ai viata pe ols?http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/70.gif
    http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/73.gif
    http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/66.gif

  18. #60
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Da bine vadime cu site-ul tau stelist ca ai bagat fanii lu fc national si pe noi care facem coregrafii.. etc sa nu ne bagi. Cand ti-am zis ca ai un forum de tot rahatu nu m-am inselat cu o mentalitate aidoma.... Esti nul la mentalitate.

    si te cobori tu sa fii prezent pe un forum asa de josnic
    lasa-ne
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  19. #61
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    suporterii Stelei au fost la inaltime in anul care tocmai a trecut.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  20. #62
    sport legend bianco_azzurro's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    375
    Reputatie
    1
    Galeria HCM-ului
    [B][FONT="Comic Sans MS"][CENTER]Timpul este prea lent pentru cei care așteaptă, prea iute pentru cei care se tem, prea lung pentru cei care se plâng, prea scurt pentru cei care sărbătoresc. Dar, pentru cei ce iubesc, timpul este o eternitate.(William Shakespeare)[/CENTER][/FONT][/B]

  21. #63
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Oare cine putea sa castige daca nu " suporterii stelei" :ras-plans:
    am mai vazut polluri aiurea...dar asta e aerian rau )) :ras-plans:

    am votat Braziliencele ca nu am avut ce altceva...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •