View Poll Results: Pronostic Steaua - FCM Bacau

Voters
43. You may not vote on this poll
  • 1

    25 58.14%
  • X

    9 20.93%
  • 2

    9 20.93%
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 113

Thread: Etapa 28: Steaua - FCM Bacau

  1. #64
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Cred ca voiai sa zici arctg de 1
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  2. #65
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    grade !
    nu ajuta !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  3. #66
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    n-am vazut meciul asta,pentru ca am ales sa vad un concert live al formatiei cargo decat sa vad (re)debutul lui titi dumitiu...din cate se pare,a fost o alegere buna...

    remarc totusi faptul ca nicolita a inscris primele goluri pentru steaua...in rest, totul este la fel...acelasi becali,aceleasi gorile trimise intre suporteri, acelasi joc care a dezamagit...aceeasi prietenie cu seche...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  4. #67
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    aceeasi echipa care va pierde campionatul
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  5. #68
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Vorbesti de DINAMO ????
    Last edited by IlMILAN; 23rd May 2005 at 00:11.
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  6. #69
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    normal ca vb de fc sTana !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  7. #70
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Indiferent cum vrei sa ne denumesti echipa si ce impresie ai despre "Afacerea lui Becali"
    ai oftica ca suntem pe primul loc

    Te cam roade
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  8. #71
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    eu stiam ca oile "roade" si sa vezi ce o sa mai roada dupa ultima etapa!
    iarasi Cupa o **** iarasi Campionatu o **** !
    "SA ROADETZI BINE "!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  9. #72
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Ce crunta e soarta. Pana acum, rapidistii au motivat financiar adversarele Stelei, iar acum se roaga sa ia Steaua campionatul pentru ca e singura sansa ca sa joace in preliminariile cupei UEFA.
    Ii asteptam sa ne sustina la meciul cu Poli din ultima etapa. Eventual sa-l aplaude pe oier, ca tot si-a luat :degete: (a se citi cina) de la un stadion intreg
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  10. #73
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Lasa ca o sa radem astazi de voi cu Otelu , doar nu credeti ca o sa castigati - cred ca nu ai priceput "ordinu"l lui Dragomir

    Dragomir: "Steaua e campioană"
    Şeful Ligii spune că roş-albaştrii nu mai pot pierde puncte în ultimele 3 etape şi e sigur de corectitudinea finalului de campionat. "Ce luptă, domnule? Vă spun eu ceva, Steaua e campioană, gata, s-a terminat. Nu mai sînt etape suficiente pentru ca urmăritoarele să mai aibă timp să recupereze.Nu se poate împiedica de o echipă retrogradată. Apoi, în ultima etapă, cu Poli Timişoara. Acolo ar putea fi ceva probleme, însă Poli în deplasare nu prea se descurcă"

    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  11. #74
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    dc a zis infectu....tre sa puneti botu nu?
    om trai si om vedea
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #75
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    S-a deschis sezonul de blaturi !!! Crezand poate ca stelishtii vor aprecia "spectacolul", asha cum fac meci de meci fanii din "Groapa", Cavalerul Luminii shi-a bagat picioarele de tot in stema shi simbolul Stelei, apeland, cu 3 etape inainte de final, la tacticile borciste : o delicatesa de blat, cu multa frishca shi.....gorile umflate cu rahat.
    Dar sa o luam pe rand, cu inceputul.....
    ..........................................
    BLABLA....
    Popica mah tu trebuia sa te faci scriitor mah, ce vreti acuma sa luati medalie ca ati plecat acasa....io cred ca ati plecat de frica corectiilor.

    De dupa revolutie nu ati facut nici un blat nici un jucator cu japca? cu CFR ati jucat ping-pong dar atunci ati ramas ...deh erati in vana .

    Oricum stati linistiti Dinamu conduce la blaturi, deci nu o sa aiba lumea treaba cu voi, iar Rapizii trecura intr-o noua era : De la alergatul jucatorilor pe sine....la operatiunea "Alergatul autobuzului fotbalistilor pe autostrada... "

    ca la nebuni, mereti la padure cu titlul vostru cu tot, indiferent care din cele trei clone il va lua....patetic romanii au ajuns sa aiba suspans la blaturi
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Milane, legat de meciul cu CFRu' itzi zic acelashi lucru pe care i l-am zis shi lui Mihai : fara suparare, dar dak nu shtii cu ce se mananca nu te baga ! Pun pariu ca n-ai vazut meciul !
    Cand o sa ajungi sa vezi pe viu, la Timishoara, aproape an de an, meciuri cu echipe mai mult sau mai putzin titrate din Europa, o sa-tzi dai seama care e blat shi care nu. Putetzi sa spunetzi voi ce vretzi, dar cand vine vorba de jocul de fotbal publicul din Ghencea este suficient de bine instruit...Nu poate fi pacalit cu una cu doua...
    La fel, cand o sa apara pe la Timishoara un specimen ca Becali, care-tzi aduce aminte de romanele lui Orwell, abia atunci sa arunci cu etichete gen "patetic". Poate ca am fost patetic in ce am scris, dar cu toate astea tzin sa-tzi transmit ca nu pot exprima in cuvinte cokteilul de sentimente pe care l-am simtzit aseara. Ca Romania e tzara tuturor posbilitatzilor shtie toata lumea, dar in ultimul timp mi-am dat seama ca anumite personaje shi evenimente pot intrece orice limita a imaginatziei....
    ex-alpopa

  14. #77
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Ba Popica, las-o drac..mah ca macane.
    Trebe sa fii orb sa nu vezi ca Sunda face schimbarile in prelungiri, si la 1-0 pt voi sta cu fundu in poarta.
    Cat despre instruirea publicului vostru ...mai bine ai tacea , ca e jale mare...daca nu era episodul pumnul taceati din gura bine merci pana la sfarsit. Dar unora dintre voi le e teama sau cel mai plauzibil sunt in cautarea pumnilor patronilor.

    Daca o sa vina la TM un specimen ca si Becali??? a fost bah unu mai rau ca al vostru...Dinel,Becali sunt autohtoni ...pe noi ne-a calcat in picioare Zambon. Mai mult decat ne-a facut nu se poate..... din cauza lui inghitim treburi de gen hibrid, fulger si alte alea. Dar stai calm ca o sa vina si vremea celorlati, mai devreme sau mai tarziu. Aunci as vrea sa va vad...in fine prefer o fuziunea si alte alea decat blaturi infecte, cum fac S & D pe acest final de campionat si nimeni nu se sesizeaza.
    Daca Poli va face blat cu Steaua in ultima etapa eu personal voi renunta sa ma mai uit la Div A.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  15. #78
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    Trebe sa fii orb sa nu vezi ca Sunda face schimbarile in prelungiri, si la 1-0 pt voi sta cu fundu in poarta.
    A facut schimbari in prelungiri pt ca era unu' cu capul spart. Si a facut 2 in acelasi timp ca sa nu mai piarda alte secunde cu a doua schimbare. Probabil nu ai vazut meciul.
    In rest ai dreptate.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  16. #79
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    A nu se confunda incompetenta cu blatul.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  17. #80
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Intrarea oprita!

    Patronul Stelei crede ca cei care au strigat impotriva sa sunt "niste vagabonzi" si ca nu va mai permite intrarea acestora pe stadion la meciurile echipei din Ghencea.
    "Motivele lor nu ma intereseaza, pentru mine suporterii Stelei sunt cei 5 milioane care ma iubesc. Nu o sa mai strige si nu o sa mai aiba ocazia pentru ca nu o sa mai intre pe stadion. De unde sa plec? De unde dau eu bani. Ei stau pe scanunele pe care le platesc eu, ei primesc abonamente gratuite si mii de euro pentru deplasari. As fi simtit frustrare daca era vorba de suporterii Stelei. Astia nu sunt suporterii Stelei, sunt niste betivi si niste vagabonzi. Ei sunt ca oile, sunt manevre pentru a instiga, iar ceilalti se iau dupa ei. Seful galeriei mi-a spus sa le transmit luptatorilor mei sa nu mai stea in peluza, ca raspund ei. Am zis: «Eu raspund de echipa, voi trebuie sa faceti curatenie in curtea voastra, adica ce face galeria pe stadion. Daca nu faceti voi curat, o sa vedeti ca eu prost nu sunt». Cat timp platesc tot, cat timp este inchiriat, acest stadion este ca si casa clubului. Cine nu se comporta civilizat nu o sa mai intre, nu dau nici un pas inapoi cu astia", a tipat Becali.
    Se pare ca fostul oier crede ca suporterii pot fi adunati in turma cu ajutorul batei si al "cainilor" ce asculta ordinul stapanului.


    Duminica 22.05.2005

    http://www.realitatearomaneasca.ro/c...rticol_id=5357

    Chiar asa sa va faca oi?!!!

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    pentru mine suporterii Stelei sunt cei 5 milioane care ma iubesc
    *******ul asta are impresia ca cineva il iubeshte! Doamne ce idiot !!!
    ex-alpopa

  19. #82
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    dî...dî...dî.... dă, bah, golanule, cine... dîdîdîdîdădă te p..pp.lăteşte dîdădîdă pe tine? t.t..t..t.u vrei... dî.dî.dî.. sa te bat?
    scuze, e greu de transcris ce vrea sa zica ursul ca asta e, urs! e sigura treaba pentru ca i-au gasit astia urme de laba in baie

  20. #83
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Ce vrei sa spui mestere BAEZ????????????
    Intradevar vb lui Gigi sunt cam asa cum spui tu da' tine minte ca nea Jiji da banii acestei echipe si ea va lua campionatul ,mai naspa ce-i drept da asta e.Bacaul nu a emis pretentii in Ghencea ,pt ca nu isi doreau pct in deplasare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  21. #84
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    sa cada bacaul ca nu a vrut sa marcheze cu steaua

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •