View Poll Results: Pronostic Poli Iasi - FC Brasov

Voters
33. You may not vote on this poll
  • 1

    27 81.82%
  • X

    1 3.03%
  • 2

    5 15.15%
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 110

Thread: Etapa 28: Poli Iasi - FC Brasov

  1. #22
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    la meciul trecut, cu National, se striga " Corpodean m*** Corpodean ", acum sa vedem daca mai au tupeu

  2. #23
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    Nu-i provoca, Trineo, ca sunt catziva carora nu le-ar trebui prea mult, mai ales daca ar asista si la niste decizii eronate de arbitraj.
    SA FIE CLAR : INVINGEM IAR !!!
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #24
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by radcom
    Nu-i provoca, Trineo, ca sunt catziva carora nu le-ar trebui prea mult, mai ales daca ar asista si la niste decizii eronate de arbitraj.
    SA FIE CLAR : INVINGEM IAR !!!
    nu am cum si pe cine sa provoc, deoarece, cei care striga sunt niste tarani, si taranii inca nu au auzit de net, de unde rezulta ca nu am cum sa-i provoc

  4. #25
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    AI DREPTATE. Sa speram ca va fi o atmosfera de sarbatoare.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #26
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    toata lumea spera...ca la meciul cu National, cu doua randuri in fata mea erau doi parinti impreuna cu copilassul lor, iar in fata lor erau TARANII care strigau.....ce impresie si-au facut....nu stiu

  6. #27
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Asta se intampla pe toate stadioanele, nu ai ce sa-i faci...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #28
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fia
    Asta se intampla pe toate stadioanele, nu ai ce sa-i faci...
    Ba DA, exista ac de cojocul oligofrenilor care se comporta ca primatele.

    Atitudinea celorlalti din jur si in ultima instanta JANDARMII care iau bani degeaba de la cluburi si fac doar act de prezenta la stadion.

    Am inteles ca la Timisoara nu sunt oligofreni pe stadion, iar daca TOTUSI da vreunul semne de DELIRIUM TREMENS e corectat imediat.

    MIT GOTT UND POLI IASI

    HEIL POLI IASI

  8. #29
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Chiar si asa aste se schimba in timp, trebuie schimbata mentalitatea, degeaba amendenzi 10 sau 100 de suporteri pentru ca nu rezolvi nimic... trebuie sa ii convingi/obisnuiesti ca nu e bine asa.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #30
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Daca ati fi venit la Brasov in toamna ati fi vazut ca la noi nu se mai striga mascarii (la degajarea portarului advers) si publicul este mult mai civilizat ca in regat. Voi sunteti noi prin A si inca nu s-au triat apele. Timisoara ise din discutie, acolo e cu totul alta mentalitate. Fara suparare, ardelenii si banatenii au invatat civilizatia de la nemti& austrieci, voi de la turci si rusi (care si-au facut veacul multe secole pe la voi). Cred ca de aici se trag diferentele dintre noi.

  10. #31
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Dark se mai injura si la noi (daca ai fost la meci l-ai fi auzit pe sarmasan cu isi baga ..... intr-un suporter), dar totusi e frumos e ca la teatru; Altfel sper sa ne luam revansa cu obsitii astia de blatisti ai moldovei ( auzi Bacau - iasi 0 - 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Mai lasati vraja

  11. #32
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    ce blat ai vazut wai ametitule?????? tu ai vazut meciul?? tu stii ca intre Bacau si Iasi nu se vor face niciodata blaturi????? trezeste-te neamtule sau austriacule ce ai mai fi, ce va baga-ti in treburile rusilor?????

  12. #33
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Prietene toaaaaata moldova prin definitie e un blat; ametitule e un cuvant fain la voi probabil; Hai da-ti viteza!

  13. #34
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    am fost eu la Brasov ... si ai dreptate ... nu au strigat nici o "mascarie"...
    faza e ca nici la noi nu se prea striga in tur ... in retur a devenit un obicei ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  14. #35
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Apropo "va bagati" intr-un cuvant prietene moldovean

  15. #36
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Nu ca bagati-va mintile in cap; hai succese in A pt voi si in B pt noi; ne vedem la anu alalalt inapoi; nu am nimic cu voi ca 3/4 din Brasov sunt moldoveni daor ma oftica ideea

  16. #37
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by lucirvr
    Dark se mai injura si la noi (daca ai fost la meci l-ai fi auzit pe sarmasan cu isi baga ..... intr-un suporter), dar totusi e frumos e ca la teatru; Altfel sper sa ne luam revansa cu obsitii astia de blatisti ai moldovei ( auzi Bacau - iasi 0 - 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Mai lasati vraja
    relaxaza-te "obositule" ....
    Bacaul nu avea nici un motiv sa piarda meciul ... daca te-ai fi uitat la meci Bacaul a vrut sa-l castige ...de aia au si luat gol in min. 70 ... au inceput sa lase spatii pt. a ataca ...
    poate la un egal s-ar fi facut blat ... dar Bacaul a avut ocazii de gol .... asa ca nu mai vorbi aiurea ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  17. #38
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Parerea mea de rau e ca mai vin si Vasluiul si faceti o gasca exact ca pe vremealui pinalti; hai pa " gramaticule"

  18. #39
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Gekra, lipsa murdariilor de pe stadion e destul de noua si la noi (aici Banatul are un avans i fata de noi), pana acum catva ani iti cam tiuiau urechile la fiecare degajare a portarului. Tatal meu din acest motiv nu mai merge la meciuri (si multi altii).
    Pericolul la voi este ca, dupa ce euforia promovarii si neretrogradarii va trece, ca o astfel de atitudine sa indeparteze oamenii de pe stadion. Nu toti au urechile blindate, cum am eu

  19. #40
    incepator nepotu iasi's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Espana (Barcelona)
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    ce prostii vorbiti ce blat la Bacau- Poli, da ce Poli bani de blaturi are?? ei tre' sa joace fotbal si atat.
    [COLOR=Navy]Romanii fericiti nu traiesc in Romania[/COLOR] (parazitii)

  20. #41
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    Frustrarea ishi face simtzita prezentza in randul brashovenilor...
    FORZA POLI !!!
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  21. #42
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lucirvr
    Parerea mea de rau e ca mai vin si Vasluiul si faceti o gasca exact ca pe vremealui pinalti; hai pa " gramaticule"
    asta e, am gresit, sunt moldovean ce naiba, te invit la un meci la anu Iasi - Vaslui sa vezi tu acolo blat!!! :degete: :degete:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •