View Poll Results: Pronostic FC Arges - Rapid

Voters
24. You may not vote on this poll
  • 1

    4 16.67%
  • X

    5 20.83%
  • 2

    15 62.50%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 64

Thread: Etapa 28: FC Arges - Rapid

  1. #22
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Margarina Topway?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #23
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ronaldinho
    am si eu o intrebare pt cunoscatori, nu de alta dar poate sunt prost-informat. Ilinca, presedintele de la Pitesti e acelasi cu fostul presedinte de la Craiova din era Netoiu?
    Da, e acelasi mirlan!
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  3. #24
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1

    Cool

    Quote Originally Posted by ronaldinho
    am si eu o intrebare pt cunoscatori, nu de alta dar poate sunt prost-informat. Ilinca, presedintele de la Pitesti e acelasi cu fostul presedinte de la Craiova din era Netoiu?
    Acelasi :degete: Ilinca=Blatist 4 Ever
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  4. #25
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Pacat de Pitesti...
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #26
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    da, daca e acelasi om, mi-e frica sa nu ajungeti ca si Universitatea in catvea sezoane. Craiova si Argesul au reprezentat 2 dintre cele mai bune scoli de fotbal din tara. E mare pacat ca au ajuns sa fie conduse de un vasal a lui netoiu si giovanni. Au distrus o Craiova intreaga iar faptul ca Dobrin a fost dat la o parte, la fel cum a facut la Craiova cu Sandoi, spune tot. Merg pe o victorie a Rapidului, dar cred ca argesenii vor opune o rezistenta darza. Nu degeaba a ramas Cartu antrenor pt acest meci..... se stie marea amicitie dintre Cartu si Netoiu. Ofofofof.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    bate Rapidu , blat rusine

  7. #28
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    da tie nu ti-e rusine sa zici asa dupa Steaua - Cfr Cluj...
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #29
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    eu zic ca bate Argesu' ... asa ... SEC.
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  9. #30
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Sec de Murfatlar???
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #31
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    probabil ... Costica si Ileana stiu mai bine
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  11. #32
    incepator berzecus2003's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    cineva a zis bine: hai sa-i bateti si pe dinamo o data...sa se termine cu reciprocitatile astea odata...sa vedem...fc arges are sansa de a juca corect si de a nu da puncte nici uneia dintre formatii(r+d)...aceleasi lucruri se poate spune despre otelu si poli timisoara...
    acum o sa vedem care dintre aceste trei formatii sunt mai departe de sfera de influenta a lui dinamo..

  12. #33
    OLTEAN spinU's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    nu cred sa mai dea rapidul cu piciorul la inca o sansa (ultima) la titlu... 2 solist
    [FONT="Comic Sans MS"][B][COLOR="Blue"]UNIVERSITATEA[/COLOR] doar in [COLOR="Blue"]CRAIOVA[/COLOR][/B][/FONT]

  13. #34
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    bate Rapidu , blat rusine
    ce faci mah, iar o dai in balarii? te-ai trezit cu fata la perna sau cum? ai mai zis tu cateva de rapid, dar ....s-a intamplat exact pe dos. la 0-3 cu national erai cel mai umflat pe aici....ca vezi domle rada a dat pase de gol, etc. ehhhhhh.....s-a facut 3-3 .
    Daca vrei sa vezi teatru, iti propun in seara asta la ora 20.30 pe Antena1, cred....si etapa viitoare in Stefan cel Mare. Lasa-ne tu pe noi sa murim frumos...ok?
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Atunci mi-am recunoscut greseala la National - Rapid cu blatul :hadbang:

    Insa acum sunt sigur pe ce zic. bate Rapidul , dupa un meci in care Argesul nu se va omori cu firea (eventual eliminat) , Rapid bate 1-0 sau 2-0 , goluri marcate singur cu portarul ...

    Sa vezi daca nu ...

    PS. Daca se joaca pe bune si iese un scor normal , ma autosuspend 3 zile de pe forum , incepand cu astazi ora 19:00.

  15. #36
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Ce ziceti baieti bate RAPID la Arges.
    Eu zic ca DA. HAi RAPID, poate ca d-zeu e cu noi si castigam campionatu.

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Felicitari FC Arges !

  17. #38
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Auziti copii, la toti care ati zis ca va fii blat de la mine cu galeata multa multa :degete: :degete: :degete: :degete: :degete: :degete:. Cu dedicatie speciala pentru Paul, baiatul de la Bistritza care stia el sigur ca e blat

    Felicitari FC Arges pt rezultat... Pacat ca nu jucati cu toti asa... NU bine, ci cu vointa... Foarte dezamagit de meci...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  18. #39
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    UIte asa am pierdut orice sansa sa speram la titlu...
    Argesu s-a aparat bine! Maftei e un prost... si sper ca argesul o sa joace la fel cu Dinamo!
    Pentru toti cei care au zis ca o sa fie blat am un si doua :degete::degete:
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  19. #40
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Felicitari Arges ? Atat ai de spus ?
    Baiatule tu ne-ai face un favor daca te-ai autosuspenda de tot de pe forum , nu doar 3 zile . Asteapta sa faci 18 ani si apoi incearca din nou.
    Cine credea ca Argesul ar fi dat meciul Rapidului cand se stie foarte bine de relatia de prietenie dintre Netoiu si Arges? Doar cei care nu se pricep la fotbal..
    Ramanem campiona Bucurestiului unde am demonstrat in confruntarile directe cine este echipa mai buna.
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  20. #41
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Rapid a iesit practic din cursa pentru titlu, iar daca National castiga la Cluj are sanse sa faca schimb de locuri cu giulestenii si poate merge in UEFA, cu conditia, iarasi un daca, ca Steaua sa ia titlul.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #42
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rasheedkpenny
    Nici eu... ma mir cum de am batut cu Craiova, ca parca eram blestemati sa copiem rezultatele Stelei!

    Pronostic X chiar daca Argesul n-are nimic de demonstrat!
    Rasheede iar ai nimerito
    Pleease pentru binele Rapidului , lasa-te

    Repet, Paulica tata, baga capul in pamant, coada intre picioare si du-te... dispari...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  22. 21st May 2005, 19:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •