View Poll Results: ce sanse are dinamo sa retrogradeze?

Voters
22. You may not vote on this poll
  • Michael Schumacher

    2 9.09%
  • Juan Pablo Montoya

    2 9.09%
  • Kimi Raikkonen

    3 13.64%
  • Rubens Barrichello

    0 0%
  • altul

    1 4.55%
  • va retrograda sigur, merita asta

    5 22.73%
  • peste 50%

    0 0%
  • sub 50%

    9 40.91%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 35 of 35

Thread: este acesta ultimul an in divizia A pentru dinamo?

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    Purple,aveam pretentii de la tine la o replica mai inteligenta.In lipsa de ceva interesant ma iei pe mine cu "Radautzi,Prut,Siret&co".Las-o balta,incep sa cred ca ai un intelect modest...probabil pe acolo prin Canada esti la sapat canale.
    DINAMO E NR 1!

  2. #23
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Detroit este in SUA nu in Canada crezi ca daca sapa canale mai statea atat de net? /nope/
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  3. #24
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Era la modul general exemplul cu Radauti-Prut nu era vorba de tine. Stii ca se foloseste si persoana a doua in astfel de cazuri? Asteptam mai mult de la tine mai Grigorie ... mai ales ca Detroit e doar aproape de Canada nu e in...

  4. #25
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    iar umbli cu minciuni deep? am citit mai pe sarite si eu am crezut ca omul chiar este din Radauti
    De unde esti grigorie, hai spune tu
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  5. #26
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    gata stiu acum ,esti din Focsani. Era mai frumos daca erai din Radauti, in nordul Moldovei ,prin bucovina sint cele mai frumoase manastiri
    daca erai bucovinean cresteai in ochii mei dar asa
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    Stiu si eu ca Detroit e in USA,am si o matusa acolo(e cea mai mare comunitate de romani din USA),nu m-am uitat de unde esti,doar aveam cumva senzatia ca esti din Canada.
    DINAMO E NR 1!

  7. #28
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Poate te-a derutat faptul ca am pomenit de drapelul "dinamovist" al Canadei.
    Nu stiu daca e cea mai mare comunitate aici. Ne apropiem de 100 de mii de romani, din care cam jumatate sunt "penticostal-intercostal" dar am inteles ca la Chicago ar fi mai multi. E oricum si metropola de 2 ori mai mare ca Detroit. Deci daca ar fi sa luam pe procent de romani raportat la numarul de locuitori ai unei metropole sunt sigur ca am fi numarul unu intre orasele Americii.

  8. #29
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Grigorie,eu stau mah in Canada, dar unde stau eu, in Quebec, astia au steagul alb-albastru, am fost cu el si la Craiova, l-am lasat acolo la niste prieteni SIC SIC
    despre galerii nu prea am ce discuta in plus fatza de ce-am zis Poate cand vetzi avea si voi o galerie adevarata(adica jamais) mai vorbim


    P.S.: Apropo unione, poza aia e facuta de un suporter al Craiovei la meciul din tur anul trecut sdin groapa.Uitasi sa spui frumoasa si elecventa poza

  9. #30
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    Blue, pozele sunt facute de un suporter rapidist, RAPIDULET, care a fost la voi in galerie la acel meci, era din ultima etapa a turului... Si poza este misto pentru ca arata realitatea: oricat s-ar chinui, dinamovistii nu pot sa stranga niste oameni ca sa incropeasca si ei o galerie...
    [b]UNIONE RAPID - Un ocean de iubire alb-visiniu ![/b]

  10. #31
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    unione (sau the_big sau tira la bomba sau cine stie cate alte nick-name-uri ai) ai pus si tu o poza facuta cu vreo ora inainte de startul unui meci disputat la - 15 grade, cu o echipa slabuta de provincie, in ultima etapa, si pe deasupra si trunchiata (adica e taiata in partea in care se ajunge la peluza Catalin Haldan unde statea galeria dinamovista la acel meci) si normal ca te iau in serios numai antidinamovistii din Timisoara sau Craiova...
    Ce mai muriti voi de grija noastra... Doamne-doamne cat va mai obsedeaza Dinamo... si cand ma gandesc ca o sa suferiti de umilinta si neputinta toata viata asa de mult ma bucur...

  11. #32
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Ayrton ai revenit , si vad ca ai reusit sa treci peste "dezamagirea " din meciul cu steaua , dar oare nu e prea riscant sa pui 1 la dinamo-national (invingatoarea lui milan)??
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  12. #33
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Pe astia de la National ii batem la orice ora... Anul trecut i-au batut pe Valencia chiar pe Mestalla si ne-am dus peste ei in Cotroceni si le-am dat 2-0 fara drept de apel; apoi in primavara, dupa seria aia de infrangeri abia la meciul cu ei ne-am revenit si pana la final am fost cu o exceptie invincibili; mai e si finala cupei, cand tot asa, erau ei cu gura mare, ca fac si dreg, si i-am batut tot fara discutii...
    Deci e echipa care ne ajuta sa intram in forma pentru restul sezonului... si chiar e necesar, ca urmeaza meciurile din turile 1, 2 si 3 din cupa UEFA, nu?

  13. #34
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    ca urmeaza meciurile din turile 1, 2 si 3 din cupa UEFA, nu?



    [/quote]
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  14. #35
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    Stii ayrtoane cati oameni ati avut in galerie la acel meci??? 1.000 de oameni si chiar daca afara erau -15grade in aceeasi seara Rapidul a jucat cu Farul si in tribune au fost (statistica luata dupa ziare) 8.000 de oameni. Si iti zic eu ca seara a fost mult mai frig. Dar cum la voi suporterii depind de alinierea planetelor, de El-Nino, etc. nu stiu de ce te mai ambalezi asa.
    [b]UNIONE RAPID - Un ocean de iubire alb-visiniu ![/b]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •