Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 45

Thread: Poze din Cluj Napoca

  1. #1
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1

    Poze din Cluj Napoca

    Un thread in care sa postati poze din orasul vostru....astfel il pot cunoaste si cei care nu au ajuns niciodata la voi.
    Last edited by starsteel; 26th December 2006 at 20:20.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #2
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Si ma rog de ce ai pus thread-ul asta la sectiunea lui U??

    On-topic: Daca vrei poze in cluj, iti recomand sa intri pe google.ro si sa scri cluj la imagini si o sa gasesti cateva sute...

  3. #3
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Cred ca nu esti binevenit aici nu vezi ca suntem intr-un mediu universitar....poti sa incerci la gara.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #4
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    http://www.atti.info/CJ/BotanicalGarden_Kolozsvar.jpg
    poza cu gradina botanica
    http://www.sepcile-rosii.com/pozegal...03/mari/22.JPG
    poze cu stadionul si suporterii UNICEI ECHIPE din CLUJ-NAPOCA
    [B]90 de ANI [/B]

  5. #5
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    Aveti galerie tare de tot. Nici nu se compara cu cei din gruia. Am vazut tot aici pe forum o poza cu asa-zisa galerie a lor: erau unii care stateau pe scaune si spargeau seminte.Totusi, mai aveti pana sa ajungeti la rezultatele lor in Liga 1.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  6. #6
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    clar ca nu ne comparam cu aia ... uite galerie intr'o deplasare si mai eram numai k nu ne'o prins pe toti in poza http://www.sepcile-rosii.com/pozegal...i/100_0910.jpg
    on topic sala sporturilor Horea Demian Cluj-Napoca:
    si aici la un meci de baschet http://www.sepcile-rosii.com/pozegal...i/DSC_0132.jpg
    si cand revenim in divizia A o sa fim dublu
    MereU sUperiori !!!
    [B]90 de ANI [/B]

  7. #7
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Parazitu'1919 View Post
    clar ca nu ne comparam cu aia ... uite galerie intr'o deplasare si mai eram numai k nu ne'o prins pe toti in poza http://www.sepcile-rosii.com/pozegal...i/100_0910.jpg
    on topic sala sporturilor Horea Demian Cluj-Napoca:
    si aici la un meci de baschet http://www.sepcile-rosii.com/pozegal...i/DSC_0132.jpg
    si cand revenim in divizia A o sa fim dublu
    MereU sUperiori !!!
    Mda, tari pozele... pacat ca 80% din aia sunt unguri
    Si in al doilea rand noi atatia ne adunam cand jucam la Dej... deci mai bine ascundeai pozele alea si aratai cateva din anii 90, cand U chiar reprezenta ceva in fotbalul romanesc.
    Si in al treilea rand, uitati o galerie adevarata:
    http://img77.imageshack.us/img77/339...grafie1qe9.jpg

  8. #8
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    aia ii galerie omule??? ce intelegi prin termenul de galerie?
    aia care ridica la ineputu meciului un steag care este facut CADOU de club se numeste galerie ???
    ala o fost primul meci cu steaua dupa 28 de aia ii atata lume sa nu se sperie cineva ca sunt atatia cfristi si sincer aia s'au dus acolo sa vada pe steaua nu pe voi defapt publicul vostru stelist care canta la meciurile cu dinamo scoooter ce te poti astepta ??
    [B]90 de ANI [/B]

  9. #9
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Parazitu'1919 View Post
    defapt publicul vostru stelist care canta la meciurile cu dinamo scoooter ce te poti astepta ??
    Dar de "publicul vostru U-ist" care vine la meciul nostru cu Dinamo si se baga in galeria oaspetilor si care intr-o mana au un steag cu dinamo si in cealalta unul cu U, ce poti sa zici?

    Si legat de steaguri eu nu stiu pe cineva care sa fi primit cadou unul... cel putin eu si cu prietenii mei am venit cu steagu de acasa si tinem NUMAI CU O SINGURA ECHIPA, nu ca unii dintre voi... care au 17 echipe favorite de-a lungu sezonului (prietenii stiu de ce)

  10. #10
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    Dar de "publicul vostru U-ist" care vine la meciul nostru cu Dinamo si se baga in galeria oaspetilor si care intr-o mana au un steag cu dinamo si in cealalta unul cu U, ce poti sa zici?

    Si legat de steaguri eu nu stiu pe cineva care sa fi primit cadou unul... cel putin eu si cu prietenii mei am venit cu steagu de acasa si tinem NUMAI CU O SINGURA ECHIPA, nu ca unii dintre voi... care au 17 echipe favorite de-a lungu sezonului (prietenii stiu de ce)
    1. un grup retrans de suporteri s'au dus la dinamo vreo 20
    2. ei la meciurile lui "U" nu canta melodii de la dinamo cum cantati voi melodii de la steaua ( defapt voi copiati orice cantec care rimeaza cu cfr)
    3. daca lumea vine cu steagurile de acasa TE ROG FRUMOS sa mai pui doua poze de la alte meciuri unde ati avut atatea steguri
    4. parca voi nu ne doriti noua raul ...

    ps hai ceahlaul ( cu ei jucati ?)
    [B]90 de ANI [/B]

  11. #11
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    daca nu primesc raspuns voi pune eu un filmulet cu stadionul http://www.youtube.com/watch?v=1h99i...elated&search=
    :X:X:X:X
    [B]90 de ANI [/B]

  12. #12
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Sezonul actual nu am mai avut atatea steaguri pt ca am jucat in Dej, cu o tribuna mica, dar am facut senzatie si acolo. Cat despre faptul ca va dorim noi raul.... te rog sa imi zici un user CFR-ist de pe acest site sau o persoana care o cunosti tu, care va vrea raul voua. Noi chiar vrem sa promovati, ca numai asa putem sa concuram direct contra voastra... ca in divizii diferite e foarte greu... eu mai tin minte ziua cand am promovat noi si unii din galeria voastra au inceput sa planga... probabil de fericire

  13. #13
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    ce frumos te scoti ala era sezonul 2004/2005 toamna de atunci ati mai jucat meciuri acasa '
    franar care ne vrea raul ? era unu pe aici acuma am vazut ca are bann angelica jolie
    [B]90 de ANI [/B]

  14. 27th December 2006, 01:01

  15. #14
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    bagati poze baieti.am inteles ca gradina botanica din cluj e printr-e cele mai tari din europa.e adevarat?
    Da, e adevarat asta. Pentru mai multe informatii te sfatuiesc sa intri AICI

  16. #15
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    postati, mai baieti, poze. lasati polemicile. astea le vedem la toamna la derbyul u-cfr.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  17. #16
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    acest thread avea intentia de a arata poze cu orasul si nu cu galerii, suporteri stadioane
    Dar normal ca voi tre sa va impungeti, nu se poate altfel.

  18. #17
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    stadionul nu face parte dintr'un oras ? :ras-plans:
    [B]90 de ANI [/B]

  19. #18
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Ba stadionul face parte...comentariile tale nu ar trebui sa faca parte din acest thread, decat daca e vorba de poze, nu de galerii and stuff...e ultima rugaminte (sau sa-i zic avertisment?).

  20. #19
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    oricum vad ca postati pozele la altundeva si ziceam ca decat sa sufle vantul aici mai bine scriu si eu ceva ... :d mereu am intentii bune
    Last edited by Parazitu'1919; 27th December 2006 at 01:56.
    [B]90 de ANI [/B]

  21. #20
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    http://www.fototur.com/romania/cluj/...xposure=11.jpg foarte frumos aproape de stadionul Unicii Echipe...:X
    [B]90 de ANI [/B]

  22. #21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •