View Poll Results: Pronostic FC National - Steaua

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    16 41.03%
  • X

    10 25.64%
  • 2

    13 33.33%
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 175

Thread: Etapa 27: FC National - Steaua

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Asha sa vorbeshti cu intelectualii tai din PCH. Sau pe Dinamo-Online.
    Ajung la concluzia ca mort sau viu, dinamovistu e mai mereu acelashi (exceptzile se shtiu ele :p )
    ex-alpopa

  2. #65
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Acum inteleg ce vrea sa spuna prin "mort". Cred ca se refera la lipsa capacitatii cerebrale de a raspunde la impulsuri. Imi pare rau ca am intrat in polemici cu el.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  3. #66
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    bai alpopa, iar incepi sa o dai in vrajeala de oier.
    in afara de 1986, (probabil erai in scutece atunci), ce rahat a mai tot facut steaua?
    zici ca an de an steaua joaca in cupa campionilor....stai cuminte ca in afara de '86, sunteti puscarie in europa ultimii 10 ani; aaa da si in 89 cand vi la pus valentin ceausescu pe hagi pe tava....Aveti o istorie superba (ma apuca lacrimile de emotii cand ma gandesc la istoria voastra) dar la ora actuala aveti esecuri peste esecuri in campionatul intern, ce sa mai zic de europa? bataie intre voi etapa de etapa, si cupa romaniei/ campionate sunt auzite de fanii stelei doar din povesti...
    dinamo e parnaie in europa (mi-e rusine de performantele noastre de afara) dar cel putin facem legea la noi acasa
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Steaua e varza-n Europa Dinamo face legea la noi acasa
    Somn ushor !
    ex-alpopa

  5. #68
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    In mod sigur, aici se va decide campionatul.Ii doresc bafta Stelei shi multa putere de concentrare.Daca va cashtiga meciul acesta va va reushi cred, sa-shi adjudece shi restul punctelor din urmatoarele etape.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #69
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by APercele79
    bai alpopa, iar incepi sa o dai in vrajeala de oier.
    in afara de 1986, (probabil erai in scutece atunci), ce rahat a mai tot facut steaua?
    zici ca an de an steaua joaca in cupa campionilor....stai cuminte ca in afara de '86, sunteti puscarie in europa ultimii 10 ani; aaa da si in 89 cand vi la pus valentin ceausescu pe hagi pe tava....Aveti o istorie superba (ma apuca lacrimile de emotii cand ma gandesc la istoria voastra) dar la ora actuala aveti esecuri peste esecuri in campionatul intern, ce sa mai zic de europa? bataie intre voi etapa de etapa, si cupa romaniei/ campionate sunt auzite de fanii stelei doar din povesti...
    dinamo e parnaie in europa (mi-e rusine de performantele noastre de afara) dar cel putin facem legea la noi acasa
    Pai dc steaua e ' puscarie ' in europa dinamo e...
    in anii '80 STEAUA a jucat 2 finale de CCE una a si castigat-o , a jucat o alta semifinala si a castigat SUPERCUPA ( nu a romaniei ci a EUROPEI ).

    CAM SLABUTZ zic yo
    "ce sa mai zic de europa?" sincer incep sa cred ca nu prea te-ai uitat la TV in ultimii 20 de ani

    PS era sa uit Steaua a jucat in CL ( in anii '90 dc te intrebai cand )

    0-3
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Lasa'l ca-i suparat ca Dinamo ne-a batut doar de 6 ori din '90 incoace, adik in ultimele 30 de intalniri din campionat!
    ex-alpopa

  8. #71
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by alpopa
    Lasa'l ca-i suparat ca Dinamo ne-a batut doar de 6 ori din '90 incoace, adik in ultimele 30 de intalniri din campionat!
    DAR TOTUSI CINE CONDUCE IN INTALNIRILE DIRECTE
    IA ZI TU?

  9. #72
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Shi din asta cat crezi ca vetzi mai "trai"???
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #73
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Cat Traiti Voi Din Titluri

  11. #74
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Cam cat traiti si voi din castigarea CCE acum nshpe ani
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Shi totushi, nu lasatzi mortu sa va pacaleasca !!!
    Prin prisma golaverajului, STEAUA conduce la intalnirile directe :
    ALL TIME Steaua vs Dinamo 133 46-41-46 (192-183)


    Mihai tata, noi in fiecare sezon avem ceva de referintza. Nu ne mai aburi cu cupa aia a campionilor. Vad k te doare, dar dak nu potzi sa uitzi macar ignor-o
    ex-alpopa

  13. #76
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by alpopa
    Shi totushi, nu lasatzi mortu sa va pacaleasca !!!
    Prin prisma golaverajului, STEAUA conduce la intalnirile directe :
    ALL TIME :degete: Steaua vs Dinamo 133 46-41-46 (192-183)


    Mihai tata, noi in fiecare sezon avem ceva de referintza. Nu ne mai aburi cu cupa aia a campionilor. Vad k te doare, dar dak nu potzi sa uitzi macar ignor-o
    ZI SI MIE O ADRESA DE NET SA VAD INTALNIREA MECIURILOR DIRECTE SI GOLAVERAJUL

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...?t=1857&page=2
    sau dak nu crezi intra la GSP Forum->Editzia Online->Palmares shi Statistici shi o sa te convinga responsabilul cu statisticile din GSp Care m-a convins shi pe mine dealtfel.
    ex-alpopa

  15. #78
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Mihai tata, noi in fiecare sezon avem ceva de referintza. Nu ne mai aburi cu cupa aia a campionilor. Vad k te doare, dar dak nu potzi sa uitzi macar ignor-o
    Hai ca nu e chiar asa, nu in fiecare sezon rupeti gura targului cum ati facut-o sezonul asta.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  16. #79
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Ok Mah Atunci O Sa Intrecem In Supercupa Dar Daca Ve-ti Lua Campionatul

  17. #80
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Eu am citit asa pe GSP:

    Steaua vs Dinamo
    TOTAL : 111 33-40-38 150-147
    in "Stefan cel Mare" : 56 14-19-23 (72-79)
    in "Ghencea" : 55 19-21-15 (78-68 )

    al popa tu de unde le-ai scos p-alea?
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  18. #81
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Mihai
    Eu am citit asa pe GSP:

    Steaua vs Dinamo
    TOTAL : 111 33-40-38 150-147
    in "Stefan cel Mare" : 56 14-19-23 (72-79)
    in "Ghencea" : 55 19-21-15 (78-68 )

    al popa tu de unde le-ai scos p-alea?
    ASA E CRED CA MA-M LASAT PROSTIT

  19. #82
    senior
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    constanta
    Posts
    170
    Reputatie
    1
    haide steaua si national,

  20. #83
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Asa Am Zis Si Eu Dar Totusi Mai Bine Bate Nationalul Poate Prind Si Ei Un Podium

  21. #84
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Stie cineva pretul biletelor la national-steaua?
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •