View Poll Results: Pronostic FC National - Steaua

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    16 41.03%
  • X

    10 25.64%
  • 2

    13 33.33%
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 175

Thread: Etapa 27: FC National - Steaua

  1. #22
    junior
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    Daca va fi un arbitraj ca la meciul cu CFR cand le-a dat penalti degeaba, e clar ca va castiga steaua. Daca baietii nostri se mobilizeaza, avem sanse sa castigam. Putem spune mai multe cand vom vedea ce echipa trimite Landi pe teren. Daca baga tineretul, e clar.

  2. #23
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    1-1 se termina
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  3. #24
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Steaua va castiga , voi a-ti uitat Steaua-National 5-1
    Las' ca veti mai lua tot atatea ca sa nu mai uitati.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  4. #25
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Catalin, stii de cate ori ne-ati batut...lejer in ultima vreme? Despre meciul din tur s-au spus multe, asta nu inseamna ca rezultatul nu a fost cel din teren, mai ales ca jucati altceva decat faceti astazi.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by catalinalexe
    Steaua va castiga , voi a-ti uitat Steaua-National 5-1
    Las' ca veti mai lua tot atatea ca sa nu mai uitati.
    O.K !
    Am sa tin minte asta,si mai vorbim dupa meci !
    Nu uita ca avem o multime de dinamovisti si rapidisti in echipa !Tradatorii au plecat !

  6. #27
    junior
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    Toata lumea stie ca meciul din tur a fost aranjat de cuplul zenga-poli, asa cum a facut tradatorul si la meciul de acum cu argesul. In veci nu ne batea staeaua cu 5-1 daca nu era poli tradatorul ordinar.

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by bancar100%
    Toata lumea stie ca meciul din tur a fost aranjat de cuplul zenga-poli, asa cum a facut tradatorul si la meciul de acum cu argesul. In veci nu ne batea staeaua cu 5-1 daca nu era poli tradatorul ordinar.
    ce faci ma ai mai si la misto ei nau dat 5 goluri in 8 sau 9 meciuri vrei sa dea intrunul singur

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    National - steaua 3-2 Va fi cel mai echilibrat meci pana la terminarea campionatului.

    Restul vor fi victorii pe linie pentru gigi si borcica

  9. #30
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Si pentru Rapid nu ?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    Posibil!

  11. #32
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Si ce numere ies la loto in weekend ca vad ca le stii pe toate?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #33
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    asta e ultimul meci cu adevarat greu al sezonului pt Steaua . DAca bate , e campioana .Daca nu , atunci iar se impute rau treaba .

  13. #34
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Ar mai fi meciul cu Poli Tm. cu conditia sa nu joace iar Olaroiu ca in tur cu, sa zicem, Moldovan fundas, Contra mijlocas stanga, Caramarin portar si mutarile "inteligente" pot continua.
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  14. #35
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Ala cu Poli e cu dus si intors. Iti dai seama sa traga Poli ca sa iasa Dinamo campioana... foarte greu de crezut
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  15. #36
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Pai cam asta am zis si eu aici : http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=227 , dar nu se stie ! Ar fi bomboana pe coliva Stelei
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  16. #37
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Ala cu Poli e cu dus si intors. Iti dai seama sa traga Poli ca sa iasa Dinamo campioana... foarte greu de crezut
    Pe bani nu e nimic greu de crezut. Ce , jucatorii aia sunt suporteri sau mercenari ? Nu-mi zi ca dintr-o data le-au crescut in piept lui Contra Moldovan, si restul achizitiilor din retur o inima alb violeta. Daca ar juca suporterii da.

  17. #38
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    In aproapte toate posturile ati vorbit de blaturi. Fratilor, ati innebunit. V-a tampit porcea. Daca Gigi voia sa faca blaturi, credeti ca nu eram campioni deja? Am pierdut puncte tocamai pentru ca am jucat corect. Prost, ce e drept, dar corect.
    Cum sa facem blat cu National cand netzoiu smardoiu are acolo juma de echipa? Ganditi ba fratilor, nu mai dati cu fleanca aiurea doar ca sa postati.
    In meciul din tur am fost pe stadion, bineinteles, si am vazut o echipa Steaua de vis. Cum puteti spune ca fost blat? Cu Neaga in echipa puteam bate orice echipa din Europa.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  18. #39
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Neamtule, pana aici nenica! Cum orice echipa din Europa? Stai linistit. Cred ca pentru Steaua singura motivatie poate sa fie faptul ca de maine se pot considera campioni daca castiga.
    Nu conteaza cati jucatori are Netoiu. Conteaza ca acolo antrenor e Landi.

  19. #40
    Dinamovist vitalie_killer's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Falesti, R. Moldova
    Posts
    125
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Neamtu
    In aproapte toate posturile ati vorbit de blaturi. Fratilor, ati innebunit. V-a tampit porcea. Daca Gigi voia sa faca blaturi, credeti ca nu eram campioni deja? Am pierdut puncte tocamai pentru ca am jucat corect. Prost, ce e drept, dar corect.
    Cum sa facem blat cu National cand netzoiu smardoiu are acolo juma de echipa? Ganditi ba fratilor, nu mai dati cu fleanca aiurea doar ca sa postati.
    In meciul din tur am fost pe stadion, bineinteles, si am vazut o echipa Steaua de vis. Cum puteti spune ca fost blat? Cu Neaga in echipa puteam bate orice echipa din Europa.
    De aceea National a invins de 2 ori pe Dinamo in campionat, ca a fost blat. Landi deja a recunoscut ca va fi blat , asa ca ciocul mic. La fel si cu :degete: Timisoara. si posibil cu Bacau. Unica sansa este Brasovul.
    [COLOR=Red]Middlesbrough frumos a rupt-o pe Steaua. Dar a avut oare Steaua si antrenor la acel meci?! [/COLOR]

  20. #41
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Neamtu
    Cu Neaga in echipa puteam bate orice echipa din Europa.
    aici cred ca sunt 2 variante :1.ai baut deja vreo 6beri(asta e varianta fericita) si 2. esti dus cu pluta cum pe oricine? Aloooooo Nesta Puyol Ayala Terry si Campbell fugiti vine ricky dopatul si va umileste
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #42
    Dinamovist vitalie_killer's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Falesti, R. Moldova
    Posts
    125
    Reputatie
    1
    Ei au avut in vedere ca ii pot bate in sens direct, nu la fotbal. MuMu tocmai a facut niste lectii de Box si Kung-Fu. Daca nu reuseste de unul singur mai pot veni niste oi sau Tayson, iar in cel mai rau caz Hitler si Neamtu.
    [COLOR=Red]Middlesbrough frumos a rupt-o pe Steaua. Dar a avut oare Steaua si antrenor la acel meci?! [/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •