View Poll Results: Pronostic FCM Bacau - Poli Iasi

Voters
26. You may not vote on this poll
  • 1

    6 23.08%
  • X

    4 15.38%
  • 2

    16 61.54%
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 120

Thread: Etapa 27: FCM Bacau - Poli Iasi

  1. #64
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    pt totzi contestatari ia sa va zic eu ceva SUNT MANDRU CA SUNT IESEAN! SUNT MANDRU DE POLI IASI! SUNT MANDRU DE MINE! asa ca nu avetzi decat sa va zgariatzi si pt fraieri care tot comenteaza sa stie ca ma amuz f bine cu ei...o ziceam asa la general
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  2. #65
    manager
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    ma nu stiu ce sa zic

    parerea mea sincera e ca studentii va ridica f f mult.
    si faza e ca e adevarat ca vara iasul e gol ,o stie toata lumea numai ca le este greu la toti sa o recunoasca.

    probabil este gol deoarece toti oamenii sunt plecati in concedii in creta si ibitza

  3. #66
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Hai, mai, nu va mai intreceti cu prostii dintr-astea... E normal ca fiecare sa fie subiectiv in caracterizarea orasului sau, da' sa nu uitam c-ar trebui sa vorbiti despre un meci care are un invingator cert... BACAUL!!! Nu va mai imbatati cu apa rece, iasiul n-are nici-o sansa in meciul asta, decat daca echipele se-nteleg sa-mparta cate un punct.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #67
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Avand in vedere ca avem 9 indisponibili in lot, paretzi a avea prima shansa.Dar Poli joaca totushi fotbal.
    IASU'-VICTORIE !!!
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #68
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by simpson
    Hai, mai, nu va mai intreceti cu prostii dintr-astea... E normal ca fiecare sa fie subiectiv in caracterizarea orasului sau, da' sa nu uitam c-ar trebui sa vorbiti despre un meci care are un invingator cert... BACAUL!!! Nu va mai imbatati cu apa rece, iasiul n-are nici-o sansa in meciul asta, decat daca echipele se-nteleg sa-mparta cate un punct.

    Si ce spui : O DAM LA PACE ??

    MIT GOTT UND POLI IASI


    HEIL POLI IASI

  6. #69
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by radcom
    Avand in vedere ca avem 9 indisponibili in lot, paretzi a avea prima shansa.Dar Poli joaca totushi fotbal.
    IASU'-VICTORIE !!!
    Am o rugaminte... sa nu exageram cu "fotbalul" pe care-l practica echipele din Romania... Oricum, asta se practica la noi: cum sunt mai multi indisponibili, gata, "aoleu, ne lipsesc x jucatori titulari!!!", cand, de fapt, multi din cei absenti sunt de multe ori rezerve... Nu stiu ce jucatori lipsesc iasiului ( si nici nu ma pasioneaza aspectul , eu doar cred ca vom castiga meciul), dar stiu ca asta nu-i decat o scuza pentru eventuala infrangere; de ce lotul e format din peste 20 de jucatori??? ca sa fie multi??? nu trebuie sa-si justifice salariile??
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #70
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Vom vedea ce va fi pe teren.
    N-am vrut sa para a scuza pt. o eventuala infrangere, dar itzi dai seama shi tu ca la nivelul acestor 2 echipe, shi o singura absentza din lot, poate fi fatala.
    FORZA POLI !!!
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #71
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    cred ca va fi un X sau 2 , dar parca un 2 ar fi mai pe bune ....si pe plac
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  9. #72
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    Totdeauna mi-au placut oamenii de la Constantza. Bafta, shi lor!
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #73
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx clar

  11. #74
    junior
    Join Date
    May 2005
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    treaba cu abonamentele speciale-i tare de tot;unica-n tara

  12. #75
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    Doar il avem pe M. Stan preshedinte.
    @mortu
    Eshti SIGUR ???
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #76
    junior
    Join Date
    May 2005
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    inteleg supararea celor de la Constanta,dar trebuie sa admita ca am fost mai buni ca ei

  14. #77
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Pai Daca Am Zis Clar Ce Inseamna?
    Sa Nu Mai Fim Asa De Optimisti Sun O Gramada De Indiponibili
    Cred Ca Ia Bataie

  15. #78
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Iar te-ai sucit...Ori e X, ori e 1???
    Eu zic un 2.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #79
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0

    Talking

    Pai 111111111111 O Sa Fie Clar

  17. #80
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Sa mai ashteptam, mai bine cateva ore shi ne vom edifica.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #81
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Da Ma Andrei Ai Dreptate Ce Sa Ne Mai Certam Pe Forum Ne Intalnim Maine La Scoala
    Oricum Forza Poli Iasi
    :degete: FCM BACAU

  19. #82
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cioc
    inteleg supararea celor de la Constanta,dar trebuie sa admita ca am fost mai buni ca ei
    nu are nici o legatura cu ceea ce crezi tu....spre exemplu ...in campionatul `88-`89 am vazut meciul(fiind pe stadion printr-o conjunctura fericita) dintre bacau - dinamo (1-2 dupa o tranta rusinoasa a militienilor) si am incurajat pe fcm atunci ( in ureche tinea un aparat RIC ...CINE STIE ...CUNOASTE !!! si ascultam meciul farului de la constanta cu ASA TG. Mures 3-0 )
    ...deci intr-un cuvant nu am nimic cu bacaul dar anul asta iasul este peste voi , asta este parerea mea ...

    iar despre bacau ...ca ati fost mai buni anul asta in meciul cu Farul , ai dreptate , ati fost mai buni la POLO ca la fotbal nu se "pune"
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  20. #83
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Tinere "decedat", e o diferenta intre a-ti incuraja echipa favorita (care, fie vorba intre noi, nu prea-mi dau seama cu exactitate care e) si a fi badaran... incearca sa pastrezi o minima decenta, da?
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  21. #84
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by simpson
    Tinere "decedat", e o diferenta intre a-ti incuraja echipa favorita (care, fie vorba intre noi, nu prea-mi dau seama cu exactitate care e) si a fi badaran... incearca sa pastrezi o minima decenta, da?
    OK DAR DE EXISTA ACESTE :degete: PE FORUMUL ASTA SUNT TRECUTE PENTRU A SE MANIFESTA URA PE UNA DIN ECHIPE,ORASE,OAMENI ETC

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •