Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 199

Thread: De ce nu e respectata galeria lui CFR pe plan national?

  1. #64
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    defapt fideis nu au fost niciodata in CG ...
    [B]90 de ANI [/B]

  2. #65
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by forza_CFR View Post
    Stiai ca Fidelis si Camorra au primit interdictie in galerie? bossi CG-ului au aranjat cu conducerea(nu conducerea e de vina pt ca cei din CG mint cu nerusinare la club despre anumiti oameni si cei de la club ii cred pe cuvant )
    Din cate stiu eu Camorra e un grup format din fosti fani ai lui U, care s-au "reprofilat"
    Fidelis, pe de alta parte, se organizeaza putin mai bine, dar eu nu cred ca era cazul sa se mai formeze grupul asta. Una peste alta pe mine nu ma intereseaza deloc ce fac sefii CG, ca eu nu merg in CG pentru ei, ci pentru ca vreau sa sustin CFR-ul si consider ca asta trebuie facut organizat.

    PS. Ce minciuni le-au zis sefilor clubului mai exact?

  3. #66
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    Din cate stiu eu Camorra e un grup format din fosti fani ai lui U, care s-au "reprofilat"
    mai mult de 80% din fanii actuali ai cfrului au fost fani "U" !!! inainte sa auda de cfr in 2001 cfr era o echipa ANONIMA ca si sanatatea nu cred ca atunci
    erau cfristi nici 80% din fanii actuali
    [B]90 de ANI [/B]

  4. #67
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Hei CFR1907!!!Sunt d acord ca noi fanii cfr-ului ar trebui sa fim uniti si sa nu ne mai divizam si certam intre noi.U oricum are mai multi suporteri ca noi iar noi ar trebui asa putini cum suntem sa fim uniti.Si inca cv : is d acord cu tine ca aia d la U is manelisti dar numi place ca ai cv impotriva rockerilor.Rockul nu inseamna numa satanisti si psihopati.Eu sunt rocker si sunt cfr-ist nu U-ist.Ce ai d zis d asta?

  5. #68
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Am de zis atat : AFARA CU PANTOFII DE PE STADIOANE! sper ca am fost inteles

  6. #69
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ce tare va iubiti voi
    uniti-va pt o echipa si un oras tare
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #70
    manager gica's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR 4EVER View Post
    Hei CFR1907!!!Sunt d acord ca noi fanii cfr-ului ar trebui sa fim uniti si sa nu ne mai divizam si certam intre noi.U oricum are mai multi suporteri ca noi iar noi ar trebui asa putini cum suntem sa fim uniti.Si inca cv : is d acord cu tine ca aia d la U is manelisti dar numi place ca ai cv impotriva rockerilor.Rockul nu inseamna numa satanisti si psihopati.Eu sunt rocker si sunt cfr-ist nu U-ist.Ce ai d zis d asta?


    Nu -mi place sa intru in polemici in general.Dar la tine nu stiu care-i cauza care te-mpinge in afirmatii false!Spui ca u are mai multi suporteri?Pe ce te bazezi?Pe flerul tau....Personal nu merg la meciurile de pe Municipal,dar mai citesc...iar la asistenta nu am vazut mai mult de 2mii ...Ai tu alta sursa?Lumineaza-ne si pe noi.Nu face afirmatii fara acoperire,ca risti sa fi fara credibilitate.
    Si la Dej mai putini de 4 mii nu au fost...in conditii de deplasare!

  8. #71
    manager gica's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by King of Hell View Post
    Penibil esti tu, stimate samantzar

    Am spus ca stau in galerie,dar ca nu cunosc pe nimeni dintre conducatori...nu am nevoie sa merg pe stadion si sa fiu alaturi de alti cativa zeci de prieteni la care sa le arat cat sunt eu de tare(cum sunt cateva exemplare de aici).
    Se implinesc 17 ani de la revolutia din decembrie.Daca era sa-mi demonstrez mie ceva personal am facut-o.Atunci cred ca aveai alte preocupari....Iar acum dupa relativ putin timp sunt uni care cred ca sunt tari daca merg pe sate cu echipa si fac legea.....

  9. #72
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR 4EVER View Post
    Hei CFR1907!!!Sunt d acord ca noi fanii cfr-ului ar trebui sa fim uniti si sa nu ne mai divizam si certam intre noi.U oricum are mai multi suporteri ca noi iar noi ar trebui asa putini cum suntem sa fim uniti.Si inca cv : is d acord cu tine ca aia d la U is manelisti dar numi place ca ai cv impotriva rockerilor.Rockul nu inseamna numa satanisti si psihopati.Eu sunt rocker si sunt cfr-ist nu U-ist.Ce ai d zis d asta?
    un cfrist cu capul pe umeri
    [B]90 de ANI [/B]

  10. #73
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by gica View Post
    ...nu am nevoie sa merg pe stadion si sa fiu alaturi de alti cativa zeci de prieteni la care sa le arat cat sunt eu de tare(cum sunt cateva exemplare de aici)......
    nu intelegi nimic, nici nu o sa intelegi vreodata...de ce? pentru ca esti un samantar

  11. #74
    clujean\roman forza_CFR's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    Din cate stiu eu Camorra e un grup format din fosti fani ai lui U, care s-au "reprofilat"
    Fidelis, pe de alta parte, se organizeaza putin mai bine, dar eu nu cred ca era cazul sa se mai formeze grupul asta. Una peste alta pe mine nu ma intereseaza deloc ce fac sefii CG, ca eu nu merg in CG pentru ei, ci pentru ca vreau sa sustin CFR-ul si consider ca asta trebuie facut organizat.

    PS. Ce minciuni le-au zis sefilor clubului mai exact?
    ti-o spun sigur , camorra nu au fost la U

  12. #75
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    galerie europeana
    Attached Images Attached Images
    Frontul de Est-Galati

  13. #76
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    ma mir cum de nici un cfrist nu a zis nimik cand a vazut asta ...
    si cica commando gruia ii din 2002
    [B]90 de ANI [/B]

  14. #77
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Parazitu'1919 View Post
    ma mir cum de nici un cfrist nu a zis nimik cand a vazut asta ...
    si cica commando gruia ii din 2002
    CG este din 2002, numai ca pana in 2003-2004 nu aveam decat 100 de suporteri, care sustineam echipa si in C si in B. Si odata cu promovarea am inceput sa facem si noi reclama. Nu vad nimic rau in asta. Macar noi ne facem reclama in mod pasnic, si nu facand scandal pe oriunde mergem, cum fac alte galerii
    __________________
    http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png http://img220.imageshack.us/img220/9...afiecfrcp5.gif http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png

  15. #78
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    galerie facuta printr'un afis
    la tv cand faceti reclama
    [B]90 de ANI [/B]

  16. #79
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    si mai vreti ca panarama asta de galerie sa fie respectata...de ce? ca are cantece in ungureste?
    Asa echipa asa galerie...de mana a 2-a.
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  17. #80
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31 View Post
    si mai vreti ca panarama asta de galerie sa fie respectata...de ce? ca are cantece in ungureste?
    Asa echipa asa galerie...de mana a 2-a.
    CG nu are nici un cantec in ungureste. Oricum eu sunt mandru de echipa si galeria asta de "mana a 2-a" si nu as inlocui-o cu nimic in lume.
    __________________
    http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png http://img220.imageshack.us/img220/9...afiecfrcp5.gif http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png

  18. #81
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    cand vezi performantza la "U" vei reveni pe moina exact asa v'ati dus toti in gruia tradatorilor !!!
    [B]90 de ANI [/B]

  19. #82
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Parazitu'1919 View Post
    cand vezi performantza la "U" vei reveni pe moina exact asa v'ati dus toti in gruia tradatorilor !!!
    Nici un suporter de la U nu a venit in gruia. Astia care au venit in gruia erau mai demult simpatizanti ai SDR-ului, sau pur si simplu nu le pasa de fotbal inainte sa vada liga 1. Ce e drept au venit in gruia si cativa dintre fosti simpatizanti ai lui U (trebuie sa faci diferenta aici intre simpatizant si suporteri). Oricum, faptul ca noi tinem cu CFR nu ne face tradatori, ca tot cu Clujul tinem. Tradatori sunt aia care tin cu echipe din afara orasului, cum ar fi 80% din galeria lui U care tin cu Dinamo
    Serios acum. Nu imi dau seama cum unii au putut veni la meciul CFR - Dinamo si sa aibe la gat fularele lui U si a lui Dimano. Lor chiar nu le e rusine deloc? Daca aveau fularul lui U si lui Sanatatea ii mai intelegeam, dar sa poarte fularul unei echipe aflate la 500 km distanta mi se pare dea dreptul penibil, si de asemenea reprezinta o tradare tradare fata de orasul Cluj. Voi ar trebui sa ii excludeti din galerie pe persoanele care fac astfel de lucruri. Sa sti ca si de la noi ar fi exclusi imediat suporteri care ar merge la voi la meciuri sa sustina adversarele voastre.

    Un an nou fericit si mult noroc. (mai ales pe plan fotbalistic )
    __________________
    http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png http://img220.imageshack.us/img220/9...afiecfrcp5.gif http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png

  20. #83
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    exagerezi cu cifere deastea.... 80%....pate ai vrut sa zici 8% ... decat ca voi sa cantati scooter-maria la meciuri si nu uita echipa ta de suflet pina in 1990 se numea STEAUA cfr !
    [B]90 de ANI [/B]

  21. #84
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Nu exagerez deloc. Mai mult de 50 de suporteri adevarati nu are U. Care sa dea totul pentru echipa. Restul fie tin cu mai multe echipe, fie tin cu U doar ca sa faca parte "din gasca" (stiu n-spe cazuri de acest gen). Si banuiesc ca si tu ti cu U pt ca prietenii tai tin cu aceasta echipa. Te invit odata sa vi in galerie la CFR, dupa care sa mergi la U sa vezi diferenta de mentalitate atat in tribune, cat si in teren.

    Eu am fost la un meci de-al vostru in acest sezon in care ati facut 1-1. Si pana in minutul 80, singurele scandari erau "M*ie CFR", "Sa ma s*gi CFR" sau "Cantati cu totii, pt el, ce m*ie v-a dat Dorinel". Asta pana prin minutul 80 cand ati fost egalati, dupa care ati inceput sa va injurati proprii jucatori si galeria adversarilor, si inainte sa plecati de pe Moina ati mai tras o tura de injuraturi la adresa CFR-ului.
    Pe cand noi cand am facut egalul cu Vaslui, am mai stat jumatate de ora pe stadion, timp in care ne-am incurajat echipa in continu, dupa care ai iesit sa sarbatorim faptul ca am mai castigat un punct in clasament... cu toate ca defapt am pierdut 2 la ce ocazii au fost.
    __________________
    http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png http://img220.imageshack.us/img220/9...afiecfrcp5.gif http://img220.imageshack.us/img220/3037/cggifft2.png

  22. 31st December 2006, 16:59
    Reason
    dai pace mi rusine

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •