View Poll Results: Campioana 2003/2004

Voters
489. You may not vote on this poll
  • Rapid

    79 16.16%
  • Steaua

    126 25.77%
  • Brasov

    3 0.61%
  • Gloria

    3 0.61%
  • Ceahlaul

    6 1.23%
  • Dinamo

    87 17.79%
  • Craiova

    46 9.41%
  • FC National

    2 0.41%
  • FC Arges

    3 0.61%
  • Otelul

    8 1.64%
  • FC Oradea

    3 0.61%
  • Poli AEK

    67 13.70%
  • FC Brasov

    14 2.86%
  • Farul

    8 1.64%
  • Apulum

    20 4.09%
  • FCM Bacau

    14 2.86%
Page 2 of 47 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 967

Thread: Campioana 2003/2004

  1. #22
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Da vialli, greseala mea, am corectat. Vroiam sa spun "tur".

  2. #23
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Imi pare rau ca m-am bagat, nu credeam ca veti sari asa.In fond era o simpla observatie, nu o acuza.

    Hai ca va las in pace sa votati cum doriti.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  3. #24
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Inima si mintea trebuie sa spuna acelasi lucru cand e vorba de sport.
    Adica voi ce vreti yo sa tin cu stiinta dar sa votez cu dinamo :x :x :x
    Suporterii lui poli care iubesc aceasta echipa ar fi normal sa voteze cu timisoara. Orice suporter are voia sa spere ca echipa lui favorita va castiga titlul
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #25
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    Craiova 8)

  5. #26
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    pai cine alta vialli sa castige, ti se pare ca joaca alta mai bine ca stiinta
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Deep , in cele din urma nu a fost asa greu! 3 - 0 cu Bistrita si 2 goluri Njock..... daca era 7 -0 nu era de mirare dupa cum a decurs meciul...
    Bundea a scos 11 m , pe care tot el l-a ratat trimitand in bara....
    ir Bengondo ( intrat dupa pauza in locul lui Njock ) a ratat 3 ocazii singur cu portarul ..Una peste alta 7 puncte golaveraj 4-0 si un posibil ggolgeter Njock 3 goluri in 3 etape.... Daca Bacaul juca fotbal castigam fara probleme..
    Bistrita , spre lauda ei a incercat sa joace fotbal si nu a facut deloc antijoc...

  7. #28
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    Stiinta va fi campioana , eu asa sper .Sa vedem

  8. #29
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Deep , in cele din urma nu a fost asa greu! 3 - 0 cu Bistrita si 2 goluri Njock..... daca era 7 -0 nu era de mirare dupa cum a decurs meciul...
    Bundea a scos 11 m , pe care tot el l-a ratat trimitand in bara....
    ir Bengondo ( intrat dupa pauza in locul lui Njock ) a ratat 3 ocazii singur cu portarul ..Una peste alta 7 puncte golaveraj 4-0 si un posibil ggolgeter Njock 3 goluri in 3 etape.... Daca Bacaul juca fotbal castigam fara probleme..
    Bistrita , spre lauda ei a incercat sa joace fotbal si nu a facut deloc antijoc...
    Bine ar fi sa jucati asa toate meciuriile. Nu am reusit sa vand nici acest meci nici cel cu Bacul (cu exceptia rezumatului) dar sper sa fie nu numai o victorie dar si o schimbare in jocul echipei. Tot asa, si titlul nu va mai fi o problema!

  9. #30
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Eu mergeam tot pe mana echipelor din Bucuresti. Stiinta a jucat excelent, la sfarsit Cartu era multumit, a zis ca au trait o saptamana grea dupa meciul cu Bacaul. A fost intrebat daca sunt candidati la titlu, el a zis ca trebuie sa mai astepte. Vom vedea etapele urmatoare!

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Tudose , dincolo de rezultat echipa a castigat mult mai mult...incredere in puterile ei... acum are si un moral excelent!
    Eu in acest an nu-mi doresc decat sa construim o echipa care sa joace fotbal si sa nu aiba complexe in fata nimanui...
    Mi-au placut foarte mult Bundea si Plesan... se pare ,ca , in sfarsit linia de mijloc incepe sa iasa la rampa!... Si mie imi place si Borbely , creste de la meci la meci.. tehnic , ambitios , viteza buna , sta foarte bine pe picioare...Am spus ca peste Craiova trebuie sa treaca cel putin un tur pentru a se consolida relatiile de joc ....
    Culmea este ca acest Dinel care pare ciudat si uneori putin idiot s-ar putea sa fie cartea castigatoare pentru noi!

  11. #32
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sa te auda DUMNEZEU EDMOND_
    Tolomacu asta chiar ar putea face performanta la craiova.
    Diferenta este ca el nu este hot ca paunescu ilinca netoiu si ailalti mafioti.
    Poate ca a sosit si norocul peste noi.
    Cine stie poate....TITLUL, se va adauga in vitrina noasra dupa o asteptare de peste 10 ani
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , viseaza cat de frumos vrei si poti! Eu visez mult mai departe decat tine..... Rugamintea mea este sa fii ceva mai ponderat ... adica sa astepti sa treaca vreo opt etape ( intre timp vom juca cu Rapid si Dinamo ) si apoi poti sa faci spectacol pe aici ! Am sa particip si eu.....

  13. #34
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Am sa incep imediat dupa terminarea turului, vezi yo sunt mai rabdator
    Toti o sa facem spectacol, oricum suntem cei mai multi suporteri de pe acest forum, peste tot numai albalbastrii vor fi
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #35
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    ady sa ne trimiti niste artificii din Kuweit
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  15. #36
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Va trimit la sfarsitul campionatului cand vom primi titilul de campioni si castigatori ai cupei. 8) 8) 8)
    Dar sa mai asteptam cateva etape, mai ales meciurile ci dinamo steaua si rapid, daca vom iesi neinvinshi, creca putem spera la titlu
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #37
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Se pare ca si acest topic s-a transformat tot intr-unul ALB-ALBASTRU.
    Suntem peste tot nu aveti cum sa scapati de noi
    Chiar si sondajul o arata suntem in frunte detasat
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , de luni voi plecat o perioada intr-o insula in Grecia ( Zakinthos ) , dar daca vrei pot sa-ti las pronosticul meu pentru meciul cu Farul ! Ce zici , mergi pe mana mea ?!

  18. #39
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    doar Craiova

  19. #40
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Unighersitachea Cruaiova taica
    Ardealu-i baza

  20. #41
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    so be it
    Craiova campioana

  21. #42
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Am ajuns la un incredibil 43% ...tinand cont de numarul mare de suporteri ai Universitatii , ma asteptam la un procent bun , dar nici chiar asa...
    Mi se pare insa de necrezut procentul din sondajul Prosport ( peste 34 % , inaintea Stelei , Dinamo si Rapid in aceasta ordine) .. Asta inseamna
    ca cei care simpatizeaza Stiinta sunt inca in numar foarte mare , ca echipa si-a " conservat " suporterii ... Sau ca suporterii altor echipe ne vad ca fiind singurii care in acest an am avea sanse sa intrerupem sirul victoriilor bucurestene.... Nu-mi dau inca seama , dar este un sondaj interesant!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •