View Poll Results: Campioana 2003/2004

Voters
489. You may not vote on this poll
  • Rapid

    79 16.16%
  • Steaua

    126 25.77%
  • Brasov

    3 0.61%
  • Gloria

    3 0.61%
  • Ceahlaul

    6 1.23%
  • Dinamo

    87 17.79%
  • Craiova

    46 9.41%
  • FC National

    2 0.41%
  • FC Arges

    3 0.61%
  • Otelul

    8 1.64%
  • FC Oradea

    3 0.61%
  • Poli AEK

    67 13.70%
  • FC Brasov

    14 2.86%
  • Farul

    8 1.64%
  • Apulum

    20 4.09%
  • FCM Bacau

    14 2.86%
Page 11 of 47 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 967

Thread: Campioana 2003/2004

  1. #211
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    Steaua

    Steaua
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  2. #212
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1

    Ce se intampla?!

    Am dat sa votez Apulum si.... surpriza... Unirea nu se afla pe lista... in schimb, Petrolul se afla de 2 ori...

    "Eu cu cine votez?"

    Forza Unirea!

  3. #213
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Alege si tu ceva din ce este pe lista! Felicitari Rapidului...

  4. #214
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    Nu mi-as dori nimic mai mult decat POLI sa fie campioana...cel putin asa am votat.

    Tare mi-e teama insa ca tot o echipa din Miticesti (a se citi Bucale)... va lua titlul. Daca va fii asa, sper sa fie Rapid.

    Fara echipele trecutului...
    [color=fuchsia][b]== Forza VIOLA ==[/b][/color]

  5. #215
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    sheesh, prefer sa nu votez in conditiile in care s-a facut o greseala grava, prin netrecerea echipei din Alba Iulia in chestionar...

    sper sa citeasca cine trebuie si sa ia masurile de cuviinta... multumesc...

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Alege si tu ceva din ce este pe lista! Felicitari Rapidului...

  6. #216
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    mariusic chiar crezi ca apullum are sansa sa castige titlu' ?? tot o echipa din buCUResti o sa castige si anu asta ... tot respectu ptr echipa voastra !!Forza Stiinta !
    Amor de lejos, felices los quatro....

  7. #217
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    bai,voi,polistii,m-ati mancat cu Rapidul asta.Sincer nu-mi dau seama de unde atata iubire dupa ce v-au bagat in B :? :o
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  8. #218
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,066
    Reputatie
    1
    Sincer nu-mi dau seama de unde atata iubire dupa ce v-au bagat in B
    pai lion tu ce crezi? ei nu merg cu trenul ?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #219
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    poate cu trenul de marfa.Sincer,nu-i inteleg.De unde si pana unde rapid si poli?poate imi explica cineva?
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  10. #220
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Iti spun eu in principiu , foarte multi gandesc ca din trei echipe bucurestene varianta cea mai acceptabila este Rapid ...si probabil de asta!
    Probabil in momentul in care o echipa din provincie va avea sanse certe , optiunile se vor schimba in proportie destul de mare!

  11. #221
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Lion King, galeria lui Poli este infratita cu cea rapidista, precum si cu cea a Craiovei, galerii care de altfel se respecta reciproc si care sint cele mai frumoase din tara.
    Sint citiva din galerie timisoreana care simpatizeaza cele doua galerii, cu precadere cea rapidista, insa pentru majoritatea timisorenilor (85-90%), ca si mine de altfel, exista o singura iubire: POLI TIMISOARA!
    [COLOR=Indigo][B]In Banat si-n toata tara
    Una-i Poli Timisoara[/B][/COLOR]

  12. #222
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    eu am propus la un moment dat o mega aliantza rapid-craiova-poli la nivel de galerii... antisteaua shi antidinamo (care sa limiteze efectele "militarizarii" shi "dinamovizarii" suporterilor, in sensul ca ar trebui sa readuca oamenii la sentimente profunde fatza de echipele locale shi sa nu mai viseze la "luceferi" din buc.)
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  13. #223
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    asta tot nu rezolva problema... s-a facut o nedreptate si nu se ia nici o masura!!!

    oare sunt adminii orbi?!

    mie imi pare ca a fost facuta cu intentie... cum se poate sa uiti o echipa din divizia a si sa o treci pe alta de 2 ori?!!! si cum dupa atata timp nu s-a luat nici o masura?!!!

    va rog, nu va stricati imaginea si reparati-va greseala...
    mai bine mai tarziu decat niciodata...

    numai bine

    Forza Unirea!

    Quote Originally Posted by MATRIX98
    mariusic chiar crezi ca apullum are sansa sa castige titlu' ?? tot o echipa din buCUResti o sa castige si anu asta ... tot respectu ptr echipa voastra !!Forza Stiinta !

  14. #224
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    Ce ,ma , rapid nu e tot din bucuresti?Ma, e pacat de voi,baieti finuti sa va incurcati cu 'aia' de v-au bagat in B POLI si CRAIOVA pot opune rezistenta ca au multi suporteri Ganditi-va ca v-au bagat in B NU SUNTEM DE ACORD CU VOI /nope/
    Vreau sa fie POLI,POLI ccea pe care o stiam eu
    Si totusi v-au bagat in B.....
    TREZESTE-TE TIMISOARA!!!!!

    FORZA STIINTA
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  15. #225
    junior Rapidulet's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Timisoreanul
    Lion King, galeria lui Poli este infratita cu cea rapidista, precum si cu cea a Craiovei, galerii care de altfel se respecta reciproc si care sint cele mai frumoase din tara.
    Sint citiva din galerie timisoreana care simpatizeaza cele doua galerii, cu precadere cea rapidista, insa pentru majoritatea timisorenilor (85-90%), ca si mine de altfel, exista o singura iubire: POLI TIMISOARA!
    Nu se cere dragoste cu forta, nici ca suporterii timisoreni sa fie inflacarati suporteri rapidisti, este vorba de o prietenie ce tine de mai bine de zece ani , in care suporterii celor doua galerii s-au ajutat reciproc si au intretinut relatii de prietenie. Scopul comun a fost inca dinainte de revolutie , cand ambele echipe erau supuse la multe nedreptati si in care suporterii celor doua echipe formau front comun impotriva lui Steaua si Dinamo , acelasi lucru intamplandu-se si in cazul Universitatii Craiova .
    S-a demonstrat astfel ca armele sportivitatii erau mai puternice decat orice comunicat de partid si ca aceste echipe chiar daca au fost injosite de foarte multe ori n-au cedat niciodata , chiar si regresul inregistrat de acestea prin retrogradari in divizii inferioare fiind considerate un NU hotarat in a accepta regulile deloc sportive impuse de acel campionat intern creeat de Steaua si Dinamo si ai sa-i sateliti ce le aducea cupe si trofee in continuu si fara intrerupere.

  16. #226
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Timisoreanul
    Lion King, galeria lui Poli este infratita cu cea rapidista, precum si cu cea a Craiovei, galerii care de altfel se respecta reciproc si care sint cele mai frumoase din tara.
    noi sintem doar prieteni cu voi, frati nu.
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  17. #227
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mariusc
    asta tot nu rezolva problema... s-a facut o nedreptate si nu se ia nici o masura!!!

    oare sunt adminii orbi?!

    mie imi pare ca a fost facuta cu intentie... cum se poate sa uiti o echipa din divizia a si sa o treci pe alta de 2 ori?!!! si cum dupa atata timp nu s-a luat nici o masura?!!!

    va rog, nu va stricati imaginea si reparati-va greseala...
    mai bine mai tarziu decat niciodata...

    numai bine

    Forza Unirea!
    S-a rezolvat. Nu a fost nimic intentionat. E un bug al forumului.

  18. #228
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    SI CRAIOVA DE CE N-A RETROGRADAT??????

    NOI N-AM FOST HULITI,CATE ECHIPE NE-AU LUAT? SI TOT N-AM CAZUT IN B.ATI RETROGRADAT PE POLI RUSINEEE!
    FORZA POLI

    FORZA STIINTA
    rapid echipa din bucuresti!!!
    MA CONTRAZICE CINEVA ? :x
    SILENCE
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  19. #229
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Pt Sorin: infratiti este un termen, o metafora prin care se arata o legatura intre cele doua galerii.
    Eu am spus si mai repet daca nu ai inteles: eu sint suporterul unei singure echipe: Poli Timisoara, in rest nu ma intereseaza nici Craiova, nici Rapidul, nici Bistrita, nici Realul, nici MU.
    Bineinteles ca ma bucur cind intr-un meci dinamo-Rapid, daca cea de-a doua cistiga, dar ma si intristez cind U Craiova pierde acasa cu dinamo.
    In rest sa auzim numai de bine!
    [COLOR=Indigo][B]In Banat si-n toata tara
    Una-i Poli Timisoara[/B][/COLOR]

  20. #230
    junior Rapidulet's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Dinamo scoate un egal in minutul 90. Aranjament sau nu pare prea in graba inregimentat scenariul acestei partide . Dinamo , echipa ce-si incepe declinul dupa infrangerea suferita in Groapa in dauna Rapidului ma face sa cred ca si anul acesta va apela la strategii pe cale politica sau metodele practicate de ei an de an pentru a termina in top . Pentru ca echipa s-a vazut clar ca n-au .
    FARA BLATURI pentru campioana blaturilor Dinamo blat !!


  21. #231
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Gura, rapidistule. Voi ce ati facut mah la Bistrita? Nu vati facut mai de kk decat noi. Si poate vrei sa spui Gloria scoate un egal in min.90 pentru ca ei au egalat nu noi. Dar raspunde-mi Rapid in ce Cupa europeana joaca ca de Dinamo si Steaua stiu. Lasa ca mai apeleaza George Copos la niste banii de la loteria nationala si ministerul transporturilor ca sa va mai faca stadionul ala si poate mai cumpara si un meci doua cu restul. Sunt de parere ca la WC la stadion sa se puna si dusuri pentru suporterii nevoiasi ai Rapidului. /fu/ RAPID /fu/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •