View Poll Results: Cat de des ati accesat onlinesport.ro anul acesta in raport cu forumul?

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Practic niciodata, intru direct pe forum

    9 21.43%
  • Rareori mai dau o tura si pe la stiri inainte de a intra pe forum

    15 35.71%
  • Trec destul de des si pe la stiri

    7 16.67%
  • Practic de cate ori accesez forumul citesc si stirile aparute, uneori chiar mai des

    5 11.90%
  • Intru pe onlinesport.ro in primul rand pentru stiri si mai putin pentru forum

    6 14.29%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 87

Thread: "Imaginea" onlinesport.ro in ochii forumistilor

  1. #43
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    cititorule.

  2. #44
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Unde sunt lacrimile in ochi si inima batand puternic?

  3. #45
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    sunt fanul nr 1 a lui ols. nu pot spune exact unde sunt dar va spun ca sunt niste munti in afghanistan. cand nu ma urmareste ala rau care gandeste greu accesez olinesport.ro pentru cele mai bune stiri de sport din lume.

    semnat:
    OBL(zis si aviatorul)

  4. #46
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    Mai vedetzi ce facetzi cu actualizarea rezultatelor de prin div.C, shi cred ca va fi totul OK.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #47
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    sunt fanul nr 1 a lui ols. nu pot spune exact unde sunt dar va spun ca sunt niste munti in afghanistan. cand nu ma urmareste ala rau care gandeste greu accesez olinesport.ro pentru cele mai bune stiri de sport din lume.

    semnat:
    OBL(zis si aviatorul)
    M-ai induiosat pana la lacrimi, o sa scriu la Surprize surprize sa-ti faca Andreea Marin o mare surpriza si sa-ti organizeze o intalnire cu idolii tai de la OLS.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #48
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    multumesc fia. (lacrima) in special as vrea sa il cunosc pe acest om minunat care este el Vadim si acre a facut aceasta bijuterie de site si forum. (plans in hohote) sa vad cum scap de omul ala care ma urmareste dar si daca mor as vrea sa il cunosc pe Vadim, e visul vietii mele(plans in genunchi). sau daca nu poate el atunci macar king rat, ben, born2speed sau elgreco. (sterg lacrimile)

  7. #49
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Daca vorbesc cu Cove te opresti din plans?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  8. #50
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Ieppy, ai respiratia taiata pentru ca esti departe si stiu ca este greu sa suporti despartirile de persoana pe care o adori. Eu zic sa nu mai fii asa negativist si sa te alini cu gandul ca va veni si vremea cand vei fi fericit, poate la vara cand mai treci prin tara
    @sergio, e caz delicat, cred ca trebuie anuntat si Mircea Radu. Sincer.

  9. #51
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Iarta-ma neaparat ca am suparat boierul de prea multe ori. (nu ma pot abtine din plans). dar las ca vine vara odata si cineva tot o sa mai planga.

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by King Rat
    Intru demult pe site si pe forum, iar aceste mesaje ma fac si pe mine sa ma inregistrez ca sa scriu. Imi place sa aduc argumente in discutie mai ales ca vad ca multi arunca numai cu noroi. Poate Paul isi poate sustine afirmatia de mai sus? Prefer de 10 ori Onlinesport ca sursa de informatii sportive in fata "siteului de hartie ignienica roz" - adica gsp.ro sau prea stridentului si slabului prosport.

    Paul, te conrazic: Onlinesport este peste gsp si prosport cu cate un cap. De la grafica, la conceput si valoare a informatiei. Subscriu ca femeile gen divizia Sexi nu au ce cauta pe un site de sport.

    Sunt vechi aici, am cred ca 3 ani pe Onlinesport si chiar si acum in cadrul unei concurente mai mari imi place sa gasesc aici cele mai proaspete informatii din sport si cele mai bune si consistente transmisii live. Tineti-o tot asa baieti, e clar ca unii va invidiaza pentru ca aveti cea mai mare valoare! Sper sa nu va supere mesajele mele si sa ma primiti pe forum.
    Hai sa nu ne prostim.
    E opinia ta ca OLS.ro e super informat insa eu nu pot fi de acord cu asa ceva.

    In primul rand sunt unele stiri de-a dreptul senzationale :

    "Cel mai aproape de a sosi in curtea Stelei este golgeterul Sportului si al Diviziei A, Gigel Bucur. Negocierile pentru "student" s-au purtat chiar in casa unuia dintre sefii Stelei si la tratative a participat inclusiv tatal fotbalistului, care si-ar fi dat acordul pentru transfer..

    De asemenea, vedeta juvetilor, Mihaita Plesan, va sosi "la pachet" cu portarul Adnan Guso, goalkeeper considerat cea mai viabila solutie pentru inlocuirea lui Hamutovski .

    In fine, acontat e si tanarul international de tineret pitestean Andrei Prepelita, jucator pentru care Steaua tatoneaza inca din "era Piturca".

    In contextul in care se vorbeste de o rupere a relatiilor grupului Balkan Petroleum cu Poli AEK Timisoara din sezonul urmator, tot mai aproape de Steaua se afla si africanul Gueye Mansour.

    Un scenariu mai indraznet ar putea propulsa, alaturi de achizitiile amintite, un nou tehnician pe banca Stelei, in persona lui Cosmin Olaroiu, care i-ar aduce in Ghencea pe "polistii" Caramarin, Gigel Coman si portarul Popa."
    Asa ceva numai pe OLS putea aparea !

    Sunt date 8 nume.
    Fac in orice moment pariu ca in Ghencea vor sosii pana la 01.08.2005 maxim 3.

    Daca vin mai mult de 3 , eu plec de forum ...
    Asta e stire serioasa... sunt date 8 nume a celor mai buni fotbalisti din provincie ... cica pe lista Stelei.

  11. #53
    incepator King Rat's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    Zau? Dar de asta ce zici: http://www.onlinesport.ro/sport/fotb...&viewItem=2420

    Poate imi spui unde o mai gasesti la ora asta pe net.

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by King Rat
    Zau? Dar de asta ce zici: http://www.onlinesport.ro/sport/fotb...&viewItem=2420

    Poate imi spui unde o mai gasesti la ora asta pe net.
    Mare lae cu stirea asta !

    Apare pe pro sport de la 17.21 si s-a dat la prima tv la 18.43

  13. #55
    incepator King Rat's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    O fi fost la tv. Da-mi te rog link acolo unde zici ca e pe net.

  14. #56
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    da ce te intereseaza asa de mult?

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by King Rat
    O fi fost la tv. Da-mi te rog link acolo unde zici ca e pe net.
    Domne ` problema nu e ca OLS a dat la 17.03 , Pro Sport la 17.21 si Prima TV la 18.43...

    Sunt 2 mari probleme

    1) Stirea sa fie corecta si verificata (mai rar corecta )
    2) Sa nu se dea stiri cu Jiji , ca pot fi banuri foarete bune ...

  16. #58
    incepator King Rat's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    te rog sa spui exact: unde vezi informatia de mai sus din stirea Onlinesport ca Landi a promis trei puncte Stelei in alta parte pe net. Asa ai spus, arata unde te rog, vad ca deja o dai la intors ca la Vrancea.

  17. 9th May 2005, 19:27
    Reason
    off topic

  18. 9th May 2005, 19:30
    Reason
    offtopic avertisment

  19. #59
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Ok , hai sa ne uitam peste alta stire OLS :

    In conferinta de presa de astazi, Gigi Becali a declarat ca antrenorul lui FC National, Roberto Landi, ar spus ca va da trei puncte in meciul direct cu Steaua din campionat dupa ce a pierdut in Cupa cu Dinamo.

    "Landi este suparat pe Dinamo dupa ce a pierdut acel meci in Cupa cu 5-1. Imediat dupa partida le-a promis celor de la Dinamo ca va oferi partida din campionat Stelei", a spus Becali.

    "Landi a indicat si scorul: 3-0 pentru Steaua cu FC National", a mai spus Becali.
    -----
    Totul a fost de fapt o amenintare a lui Landi catre Borcea , acum am vazut declaratia lui IF-58-BKL la Pro Tv`u...
    dezinformare ieftina !

  20. #60
    incepator King Rat's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    In ce sens dezinformare? Tocmai ai confirmat tu informatia cu Pro tv-ul.

    Te mai rog o data, pentru ultima oara, sa imi zici unde mai gasesti pe net informatia asta in afara de ols.

  21. #61
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Da nu e cine stie ce informatie omule`...

    E o banala declaratie din seria interminabila a lui Jiji...

    Practic Jiji a dat o "duma" ...
    Vai de mine , Landi i-ar fi zis lu Borcea ca `i da meciu lu Zenga numa sa se oftice.

    Ce stire de senzatie , mai ales ca vine la 2 luni dupa acel meci.
    E de asteptat ca , daca batem la National , sa ne sara in carca ca a fost blat ...

    Deh , sa nu dam in off-topic.

    Am inteles , tie iti plac stirile de pe ols.ro , mie nu si cu asta basta!

  22. #62
    incepator King Rat's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    Spune ca nu iti plac si ca vrei sa il citeste pe Tantalan, nu ca nu sunt la zi sau bine scrise. Nu de alta, dar sunt cele mai actuale. Parerea mea.

  23. #63
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by King Rat
    Spune ca nu iti plac si ca vrei sa il citeste pe Tantalan, nu ca nu sunt la zi sau bine scrise. Nu de alta, dar sunt cele mai actuale. Parerea mea.
    Tantalan , tantalan , nu el e cu stirile ...
    El scrie articole ... despre asa ceva nu cred ca poate fi vorba pe OLS

    Ma rog , nu ma intelegi problema ta ...
    EU nu am nimic cu nimeni ... era o parere ...
    Site-ul OLS e in aer punct.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •