View Poll Results: Castigatoarea CL din acest sezon (2004-2005) va fi?

Voters
42. You may not vote on this poll
  • AC Milan

    15 35.71%
  • Liverpool

    27 64.29%
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 211

Thread: Finala Champions League: AC Milan - Liverpool

  1. #22
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dorin
    Si totusi conduce campionatul italian! Si s-a calificat in finala CL !Si tu numesti 4 jucatori buni si eu as mai numi doi-trei. Ce ar trebui sa mai faca sa fie in forma????? Sa-i bata pe toti cu 10-0 ?
    Dorin
    Sa joace si un pic de fotbal, daca se poate? Daca nu cerem prea mult.

  2. #23
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cyber_goool
    Cred ca un pic de avantaj este de partea Milan-ului (din cauza istoriei recenta), insa s-ar putea ca stadionul de la cim-bom-bom sa le scada un pic moralul dupa ultima amintire de acolo (Galatasaray-Milan 2-0, 1 gol dat de Gica Hagi) si sa o pateasca si de data asta
    Daca e sa ne luam dupa "bulan" eu zic ca sunt favorite ambele echipe. Nu mi se pare ca Milan ar avea "bulanul" mai mare , eu zic ca e vorba de o anumita stiinta la italieni: urmaresc golul,victoria mai mult decat orice; la limita dar sa fie victorie. E o arta si asta: pe care insa cred ca o stie si Liverpool. Deci pronostic X.
    Am votat Liverpool pt. ca imi plac surprizele. Scor final 1-0 pt.Liverpool. Gol dat in min. 84 cu capul arbitrului, care se afla pe traiectoria mingii. In urma incidentului arbitrul a fost inlocuit, fara interventia vreunui antrenor, desi ambii antrenori au cerut-o pe durata intregei partide.
    Sunt campioni ai Italiei dar si ai 'bulanului', dar Cl nu vor castiga, sper.
    Meciul nu se va juca stad cim bom bom (al galatei) ci stadionul OLIMPIC din Istambul de cca 70000 de locuri ( pe acest stad nu se joaca fotbal decat rar si doar nationala in general )

  3. #24
    junior Il Fenomeno's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    AC Milan e echipa care sa se fi eliminat in semifinale.Si pana la urma Murinho a facut testul golului pe calculator si a demonstrat ca nu a fost gol in meciul Liverpool-Chelsea.GO LIVERPOOL!!!

  4. #25
    senior totmihnea's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    160
    Reputatie
    1
    Sper sa castige Liverpool!!!

  5. #26
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    milanul are o cota relativ mai buna la castigarea champions league insa cred si sper ca liverpool va castiga trofeul...asta pentru ca ,momentan cel putin, milanul se poate dovedi decisiv de vulnerabila in fata trupei ambitioase a lui rafa benitez...

    asadar,merg pe mana cormoranilor...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  6. #27
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Dc ManU n-a fost in stare macar Liverpool , c'mon
    Victorie pentru cormorani
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  7. #28
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    predictie...

    Am citit recent pe un site o predictie astrologica referitoare la finala AC Milan - Liverpool: cica va castiga AC Milan ... http://www.astrologyweekly.com/weekl...ons-league.php
    Ramane de vazut.

  8. #29
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Milanul a parut epuizata, dar Ancelotti isi va odihni titularii in campionat (nu mai au miza ) si e posibil sa invinga. Daca Liverpool va repeta prestatia de pe Delle Alpi (adica sitemul cu 10 fundasi ) o sa se ajunga la penaltiuri. Parerea mea!
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  9. #30
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpi
    Milanul a parut epuizata, dar Ancelotti isi va odihni titularii in campionat (nu mai au miza ) si e posibil sa invinga...
    pai crezi ca liverpool mai are vreo miza pana la finala...? astia au si terminat meciurile oficiale...adica mai e finala...
    liverpool e in avantaj din punctul asta de vedere,ca-si odihneste si rezervele...

    sunt curios:cu cine o sa tii in finala,cu liverpool,care a stat cu funduleztu' in poarta si a eliminat pe juve ( ) sau cu milan ,adversara traditionala a lui juve...?
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  10. #31
    in free space cyber_goool's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lucia
    Am citit recent pe un site o predictie astrologica referitoare la finala AC Milan - Liverpool: cica va castiga AC Milan ... http://www.astrologyweekly.com/weekl...ons-league.php
    Ramane de vazut.
    Misto, eu zic ca sunt cel mai mare vrajitor si Liverpool va castiga. N-am chef acum sa va dau unghiurile si calculele facute, sunt doar pt. initiati, si oricum nu cred ca le veti intelege. Ramane de vazut cine este cel mai mare vrajitor eu sau Lucia

  11. #32
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Am votat Milan pentru ca au ambitie in finale, ei nu se multumesc doar cu prezenta!
    Si eu nu s-au calificat cu atata "bulan" ca si Liverpool (sa ne amintim dublele cu Juve si cu Chelsea), deci ar merita sa aiba acum in finala!
    FORZA MILAN!!!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  12. #33
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan
    ...Si eu nu s-au calificat cu atata "bulan" ca si Liverpool (sa ne amintim dublele cu Juve si cu Chelsea)...
    milan a avut in semifinale mai mult "bulan" decat liverpool in meciurile cu juve si chelsea la un loc...
    in turul cu psv,milan a jucat mai slab decat adversara (mai stii cate ocazii au ratat sud-coreenii de la eindhoven?),dar a castigat totusi cu 2-0 pe teren propriu...in retur s-au calificat cu "bulan" in minutul 89... iar daca se mai juca 4-5 minute psv le dadea si golul 4...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  13. #34
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucale
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    In pronosticuri nu ma intrec pt ca nu ca nush cine se va impune.O sa vedem maine seara cine o sa fie campioana europei pt 1 an.Totusi Milanul merge cu prima sansa insa Liverpool nu cred ca se va da batuta asa usor.
    Last edited by Catalanul; 24th May 2005 at 19:19.

  14. #35
    senior sickboy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan
    Am votat Milan pentru ca au ambitie in finale, ei nu se multumesc doar cu prezenta!
    Si eu nu s-au calificat cu atata "bulan" ca si Liverpool (sa ne amintim dublele cu Juve si cu Chelsea), deci ar merita sa aiba acum in finala!
    FORZA MILAN!!!

    Liverpool a castigat 4/5 finale,iar Milan 6/9 finale de Cupa Campionilor...iar singura finala pierduta de Liverpool a fost pe Heysel,unde oricum trebuiau sa piarda,deci se vede cine e echipa mai ambitioasa.

    LIVERPOOL castiga !
    "I went to a fight and a hockey game broke out"

  15. #36
    Di Canio irriducibile_01's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    ...intr-o poienitza...
    Posts
    840
    Reputatie
    1
    merg pe mana lui liverpool ...
    you'll never walk alone !!!
    [COLOR="DeepSkyBlue"][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR][SIZE=3][FONT="Comic Sans MS"][B]OSARE , CREDERE , SPAVALDI ... DI ESSERE ![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

  16. #37
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    milanezii sunt montati doar pt meciul asta...englezii la fel...cred ca va fi strans...merg pe mana italienilor.
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  17. #38
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sickboy
    Liverpool a castigat 4/5 finale,iar Milan 6/9 finale de Cupa Campionilor...iar singura finala pierduta de Liverpool a fost pe Heysel,unde oricum trebuiau sa piarda,deci se vede cine e echipa mai ambitioasa.
    Voi va luati dupa statistici.. etc.. superstitii.. cand meciul se joaca pe teren intre doua echipe echilibrate.. cu 2 antrenori maturi, insa zic eu cu un plus de valoare al jucatorilor...in partea milaneza..
    Insa, englezii sunt mai rai, si mai ambitiosi.. (daca ii poti numi "englezi"... la cate nationalitati au in echipa aia.. dar in fine..)
    eu zic ca o sa fie un meci inchis la inceput, insa odata ce se va deschide scorul ambele echipe isi vor arunca'n lupta toate resursele (cum de altfel trebuie sa si faca.. ca doar e finala..duhh )
    Eu personal tin cu A.C. Milan... si sper ca or sa castige.. insa vom vedea daca valoarea isi va spune cuvantul sau nu in finala asta..
    cat despre sickboy si statisticile tale.. ce daca Milan e 6/9 in finale.. si Liverpool 4/5.. ce legatura are una cu alta?... E un meci total diferit...
    Asa si Steaua a castigat odata Liga Campionilor ... acum ce'o sa facem..o sa traim din istorie?
    In fine, FORZA MILAN !!! VINCI PER NOI
    Never Die Easy

  18. #39
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    DC prezinta un asa mare interes aceasta finala???????E defapt un ras!!!!!Fac ceva pe aceasta finala.........
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  19. #40
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    milan este echipa mai puternica si cu mai multa experienta, insa cu liverpool nu se stie niciodata adica intr-o zi pot sa joace prost iar in urmatoarea zi joaca fenomenal. sunt o echipa unita si imprevizibila!!!!-merg pe mana lui liverpool!
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  20. #41
    sport legend dumy84's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,725
    Reputatie
    1
    Milan Forever. Vom Castiga Din Nou

  21. #42
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Liverpool...zic ca va castiga la o diferenta de 1 gol

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •