Results 1 to 16 of 16

Thread: Veniti la volei feminin galateni

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Veniti la volei feminin galateni

    La ultima aparitie pe propriul teren joi 21 dec 2006 ora 18 invit toti galatenii de bine al orasului nostru sa vina la sala si sa sustina echipa CSU.Metal Galati.Va fi un meci greu dar sunt sigur ca meseriasul Terzici prezent la cel mai important meci al turneului si-a format o parere despre echipa bacauana,si va reusi sa mobilizeze echipa si sa le invingem cu un 3-0.Trebuie sa sustinem echipa de volei pt ca anul asta titlul de campioana este tot mai aproape de Galati.Forza Galati.

  2. #2
    senior M1BEST2's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    Mai dar meciul de handbal stiu ca incepe de la 17.00. Acum aflu ca voleiul incepe la 18.00, ar trebui facuta o modificare ora la handbal ori la volei ca sa nu se suprapuna cele doua meciuri!

  3. #3
    senior M1BEST2's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    Ultima etapa a turului este programata joi, 21 decembrie. Sala Siderurgistul va gazdui partida dintre Otelul Galati si Astral Posta Cilnau. Desi initial fusese programat de la ora 17.00, ora de start ar fi putea fi decalata cu o jumatate de ora, o decizie finala urmind sa fie luata in cursul zilei de astazi.


    monitorul de galati - editia de maine

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Meciul de handbal va fi decalat

    Mai mult ca sigur meciul de handbal va fi decalat cu cel putin o jumatate de ora daca nu o ora si astfel galeria sa treaca dintr-o parte in alta ca sa sustina echipa de volei.

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Am vazut un public apatic

    In afara de galeria Sidexplozia si cealalta galerie formata din oameni de peste 50 dar cu oaresce sentimente fata de echipa in rest am vazut un public moale care ori nu simte nimic pentru acest sport ori pleaca de acasa la sala sa spuna ca merge undeva.Oare sa fi disparut acea verva deosebita a publicului galatean?As vrea sa fi gresit ce am spus dar nu cred.

  6. #6
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    toata sala ar trebui sa cante , ca doar nu o face pe lovele,

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Daca ar veni toata galeria Sidexplozia

    Cred ca ar fi o idee buna daca ar veni toata galeria Sidexplozia la meci.Sunt oameni care ocupa bancile degeaba.Ar fi bine daca am reusi sa mobilizam toata galeria de la fotbal astfel incat sala sa fie exact ca la peluza sud a salii Siderurgistul.Ar fi fantastic nu de alta dar mai sunt 4 etape si incepe play-offul.Si cand te gandesti ca totul este moaca nu ca la P.Neamt cu intrare(20.000 lei).

  8. #8
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    20.000 /biletul tot moaca se cheama.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Raport Pret/Calitate

    Eu la sata ma refeream.Daca la P.Neamt platesti 20.000 lei pt a pleca suparat de la meci(cazul meciului cu Galatiul)si sa nu vezi nimic din partea echipei gazda iar sala sa fie un vulcan,la Galati unde avem echipa beton nu platesti nimic iar publicul se crede la teatru sau intr-o sala de concerte adica stau ca mortii si poate asteapta altceva?Poate ma insel dar sincer nu stiu ce sa cred despre public.Repet ar fi bine sa vina numai cei care sustin cu adevarat echipa,iar ideea cu toata galeria Sidexplozia eu cred ca nu este rea.

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    La multi ani tituror galatenilor

    As vrea ca noul an ce bate la usa 2007 sa va aduca multa sanatate cu putere de munca si multi, multi bani care sa va scoate din nevoi.Totodata sper ca la meciurile de volei feminin a echipei noastre de suflet CSU Metal Galati sa fim mai vulcanici sa creem acea atmosfera care confera gazdelor statutul de favorita certa.La multi ani galateni!

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Galatiul are o sansa imensa

    Ultimul turneu de sala al patrulea se va disputa la Galati.Echipa noastra are o sansa imensa ca in fata galatenilor sa aduca titlul de campioana la Galati.Speram sa venim in numar cat mai mare si sa creem o atmosfera de vis in sala.Coregrafia trebuie pusa la punct din toate punctele de vedere.Bafta Galati.

  12. #12
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    anul asta e al nostru
    anti s.d.r.

  13. #13
    junior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    119
    Reputatie
    1

    Va fi greu dar nu imposibil

    Cred ca se poate mai mult in urmatoarele turnee,cu conditia sa nu mai pierdem cel putin cu Dinamo.Se poate.

  14. #14
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    la ultimul turneu garantez ca g. c. v a fi prezenta in numar mare , si sa dea Dumnezeu sa luom campionatul
    anti s.d.r.

  15. #15
    junior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    119
    Reputatie
    1

    Bacau pe 16,17 si 18 aprilie

    Va astept aici la Bacau ca sa dam ce este mai bun din noi si ajutam echipa Metal sa castige in cele trei meciuri.Sunt sigur ca asa va fi altfel nu ar mai avea rost sa cred in aceasta echipa pentru care inima-mi bate de mic copil.

  16. #16
    junior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    119
    Reputatie
    1

    Sa fim cat mai multi

    Avem sansa ca la sfarsitul acestei saptamani sa putem scanda:Metal tu esti campioana tarii la volei.Aceasta echipa insa are nevoie de sprijinul galatenilor care trebuie sa vina la meci in numar cat mai mare.Avem nevoie de public pentru a ajuta echipa in drumul spre titlu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •