Results 1 to 5 of 5

Thread: sunteti la...furat

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    sunteti la...furat

    bai fratilor...voi astia din neamul lui...SUCA...
    sunteti tacaniti ...nu vedeti ca nu jucati nimic...si mai dati si pariuri ca-i bateati pe bacau...
    noroc de portar ca va lingeati de tot ranile acum...
    lasati-o mai moale din gura ca numai de vorba sunteti buni...
    deci: ciocul mic si joc de glezne...

    HAI BACAUL!!!!!!!

  2. #2
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    da danutzu, dar nu uita ca ai tai au luat-o 3-0 acasa de la o echipa care a pierdut pe propriul teren in fatza unei nou promovate. Asa ca nu stiu care ar trebui sa faca jocul de glezne.

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Danutu , daca esti bacauan , felicitari pentru punctul castigat! Dupa jocul pe care il practicati insa vreau sa-ti spun ca veti avea viata grea in divizia nationala.. Nu am vazut pana acum echipa care sa fac antijoc in felul in care ati facut-o voi! 6 cartonase galbene si unul rosu , daca asta va fi pretul pe care il veti plati pentru orice punct in scurta vreme nu veti avea pe cine sa introduceti pe teren ( ati mai avut o eliminare in meciul cu Bistrita , nu stiu daca si galbene... ) !!
    Nu mai vorbesc de permanentele simulari ( la un moment dat erau trei jucatori bacauani care se tavaleau pe jos , dintre care unul se trantise singur , fara nici un contact ) , dar cum se relua jocul se ridicau imediat si cereau sa reintre... Asta este ! Scopul scuza mijloacele...
    Totusi nu uita ca de bine de rau , noi avem 4 puncte deja , iar voi unul....
    Vom vedea ce urmeaza...

  4. #4
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    danut sanse nu o sa aveti de supravietuire in A la cum ati jucat la craiova.
    Sunteti o echipa de ras '
    A apus timpul pt bacau sa mai fie reprezentata in divizia nationala
    RELEGATION scrie pe voi
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #5
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    auzi bacauane, eu am recunoscut la sectziunea noastra defectele jocului nostru dar scuza-ma ca tz-i spun , am prieteni care au derulat meciul si au cronometrat timpul efectiv de joc din repriza a doua.S-a jucat efectiv 12 minute in repriza a doua.Ati intrerupt jocul cum nici nu-mi imaginam ca se poate cadeatzi la fiecare faza cate doi trei si va tavaleatzi .Eu intzeleg ca scopul scuza mijloacele dar scuza-ma ca tzi-o spun.Asta nu e fotbal sub nici o forma, nu cred ca va incalzeste prea mult acest punct si va spun CA NU VETZI SCAPA DE RETROGRADARE JUCAND ASA. Cred ca stii si tu
    Eu nu sint suparat atat pe rezultat cat pentru jocul de pase care nu a mers cum vroiam eu.Dar scuza-ma , la alte sporturi, echipa voastra ar fi fost penalizata pentru joc pasiv sau conduita nesportiva, sau descalificata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •