View Poll Results: Pronostic FC National - FC Arges

Voters
23. You may not vote on this poll
  • 1

    11 47.83%
  • X

    5 21.74%
  • 2

    7 30.43%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 40

Thread: Etapa 23: FC National - FC Arges

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 23: FC National - FC Arges

    Sambata, 30 aprilie 2005: FC National - FC Arges, ora 19:15, Telesport
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  2. #2
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Meci foarte greu....... Fc National a dovedit k este o echipa puternica, cu exceptzia jocului cu Craiova care mi s-a parut kam dubios dar nu mai conteaza! Sper ca defensiva isi va face datoria pt k dak National nu marcheaza repede ii va fi greu sa ne mai dea gol! Suntem multzumitzi shi cu un punct luat din Cotroceni!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  3. #3
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Este un meci deosebit de greu, pentru ca National a demonstrat ca joaca fotbal chiar si fara cei ce au plecat la Timisoara(s-a vazut duminica in meciul cu Dinamo). Cu siguranta Olah si compania ne vor crea probleme la mijloc iar Savu si Sg.Radu vor incerca sa speculeze orice gresala a noastra. sa speram ca nu vor avea ce specula. Pe de alta parte in meciul cu CFR am demonstrat ca suntem pe un drum bun si nici in Ghencea nu ne-am descurcat rau (in prima repriza). Sper sa ne intoarcem cu un punct de acolo

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Dupa surpriza neplacuta din seara asta,ce pot sa mai zic?
    Sper ca se trezeasca si jucatorii , ca e clar ca s-au culcat pe-o ureche in meciul cu prazarii !
    N-o sa avem un meci usor deloc!

  5. #5
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    poate un x

  6. #6
    junior E_C_D's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    nationalul nu joaca rau . sa nu ne lasam pacaliti de rezultatul de la craiova . de cand a venit cartu nu ne mai ducem gata batuti prin deplasari si parca mai imi vine si mie sa mai merg pe stadion . poate o sa aiba efect banner-ul ala cu veniti pe stadion .

  7. #7
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Daca Arges vrea punctele National le da...
    Daca a dat Craiovei de ce sa nu dea si lui Arges?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #8
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    in mod normal Nationalul ar trebui sa castige cele 3 puncte puse-n joc daca isi vor apara corect sansele nu se va pune problema castigatoarei, insa cine stie totusi, eu merg pe un 1
    Last edited by Catalanul; 28th April 2005 at 14:08.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  9. #9
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Merg cu ai mei. Pronostic 1.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  10. #10
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Cam foarte dubioasa repriza a doua cu Craiova dar nu cred ca un antrenor italian venit de curind in RO se tine de asa ceva.
    2-0 National
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  11. #11
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by esku
    Meci foarte greu....... Fc National a dovedit k este o echipa puternica, cu exceptzia jocului cu Craiova care mi s-a parut kam dubios dar nu mai conteaza! Sper ca defensiva isi va face datoria pt k dak National nu marcheaza repede ii va fi greu sa ne mai dea gol! Suntem multzumitzi shi cu un punct luat din Cotroceni!
    Cu Rapid nu a marcat repede, ba chiar tarziu si uite ca a iesit unul dintre cele mai frumoase meciuri din campionat, editia actuala. Daca Argesul nu are nevoie neaparat de puncte e posibil orice. Fara sa fiu rau zic: bine ca nu mai e Vintila la noi pentru meciul asta. Acum 3 sezoane cand a dat Mircea Radu (sau cum il cheama; poate asa e ala de la Antena 1, ma rog...) un gol de toata jena pentru portar.... Traditia ultimilor 5 ani nu ne este favorabila deloc. Anu trecut un egal.... poate anul asta va usuram de toate cele 6 puncte.
    Eu iarasi spun: cel mai bun sa castige. DAR CEL MAI BUN!

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Meci greu dar nu imposibil de castigat. Tot ceea ce imi doresc este ca e echipa sa joace bine pentru ca oricum in proportzie de 90% suntem scapatzi de retrogradare asa ca cel mai important este ca antrenorul Cartu sa isi formeze o echipa pentru sezonul viitor.
    CEL MAI BUN sa castige pentru ca o victorie doar pentru palmares nu ajuta la nimik.

    Ultras-Viola va fi in Cotroceni si isi va sustine echipa neconditionat!

    FORZA VIOLA

  13. #13
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau_Man
    Ultras-Viola va fi in Cotroceni si isi va sustine echipa neconditionat!
    S-a intamplat si altfel decat asa...?

  14. #14
    junior Floryn007's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    50
    Reputatie
    1
    Meci destul de greu...dar nu se stie ce se poate intampla...sper ca F.C.Arges sa castige...dak nu e bun si un punct.

    Ultras - Viola nu va lipsi din Cotroceni....cu toate ca ne prinde Invierea pe drum

  15. #15
    junior
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    Mici sanse pentru bancari. Dar nu se stie. O sa ii streseze rau sa vada din nou violet in terenul advers.

  16. #16
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Grija mare, sa nu vedem rosu/ alb de atat stres... gexge. Sa-ti mai zic ceva, ce poate te prinde acum, o fi prost Andone ala, dar a zis ceva interesant la un moment dat: TREBUIE SA INVETI SA FII SI UMIL. Pe ce post ai jucat in meciul cu Rapid?

  17. #17
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1

    Cool

    Quote Originally Posted by Bancaru
    Cu Rapid nu a marcat repede, ba chiar tarziu si uite ca a iesit unul dintre cele mai frumoase meciuri din campionat, editia actuala. Daca Argesul nu are nevoie neaparat de puncte e posibil orice. Fara sa fiu rau zic: bine ca nu mai e Vintila la noi pentru meciul asta. Acum 3 sezoane cand a dat Mircea Radu (sau cum il cheama; poate asa e ala de la Antena 1, ma rog...) un gol de toata jena pentru portar.... Traditia ultimilor 5 ani nu ne este favorabila deloc. Anu trecut un egal.... poate anul asta va usuram de toate cele 6 puncte.
    Eu iarasi spun: cel mai bun sa castige. DAR CEL MAI BUN!
    la ce defensiva are Rapid nu ma mira ca nu v-atzi panicat ... Aia sunt atat de buni in aparare k dak va chinuiatzi un pik le dadeatzi gol inca de la incalzire
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  18. #18
    REPUBLIKA cokko20's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Meciul de maine este destul de greu ca Nationalul a aratat ca stie sa intoarca un rezultat in 20 min ..... eu sper ca F.C.Arges sa castige si Cartu sa ii formeze un 11 de start bun pt inceputul campionatului 2005-2006.
    Cel mai bun sa castige si sper sa fie F.C.Arges.
    Forza Viola si pt toti suporteri din tara sa aveti un Paste Fericit.

  19. #19
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Cokko, nu merge sa ne urezi Paste fericit si, in acelasi timp..., stii tu ce. Paste fericit si sa castige cel mai bun, adica Progresul!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #20
    REPUBLIKA cokko20's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    ti-am urat tie ca om ca oricum nu conteaza cu cine tii....
    Forza Viola si 0-2 ca sa fim mai fericiti decat voi



    Viola E Basta ......

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Sa vedem ...
    Personal cred ca e posibila surpriza (x2)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •