View Poll Results: Va este echipa steaua bucuresti simpatica?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Divizia Fantastica - PSP

    5 29.41%
  • Echipa Fantastica - GSP

    12 70.59%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 49

Thread: PENTRU TOTI SUPORTERII ANTI-STEAUA!!

  1. #1
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    PENTRU TOTI SUPORTERII ANTI-STEAUA!!

    aici putem sa discutam stelisti multi ce sunteti
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #2
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Steaua este cea mai mare mandrie a cluburilor de fotbal din Romania si trebuie respectata pentru asta ! N-am fost niciodata stelist si nu voi fii dar impotriva lor nu pot sa fiu. Mai hai odata Steaua si cistiga ceva prin Europa.Ca acasa e rindul Argesului....!!!! Dorin

  3. #3
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    O fi ea cea mai mare mandrie dar suporteriiei nu pot fi cea mai mare mandrie. Nu vezi ce limbaj spurcat au. Se gasi terchea berchea asta de hot sa vina la noi pe forum si sa ne jigneasca
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ady , nu am vazut mesajul in care ne-a jignit Hot ( la el te referi? ) , mie mi s-a parut mai aiurea cel al lui vialli ( mai ales ca nu a fost provocat! ) , dar poate nu stiu eu la ce te referi... In ce priveste Steaua imi este indiferenta , dar cum noi , in fotbal , suntem antibucuresti ma aliniez si eu curentului...

  5. #5
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ma refeream la faptul ca ne ia in ras si vine pe forumul nostru si zice ca steaua e cea mai tare.
    Sa se duca la el acolo sa se laude singur cat vrea.
    Dar problema e ca nu are cu cine purta un dialog.
    Gaseste el niste stelisti pe siteul oficial al stelei.
    Dar vad ca el cauta scandal .
    Ti se pare normal ca a venit la noi pe forum si ne-a facut revista presei cu taote crticile aduse de geambasu care e un nemernic.Mai saptamana trecuta ne lauda ioan viorel in GS ca suntem buni si jucam bine acuma ne critica astia ca in draci , mai vine si hot asta sa puna articolul pe forumul nostru :x :x :x
    Pe vialli l-a cam luat valul, dar mi se pare explicabila reactia lui desi a cam intrecut masura. Nu am mai vazut vreo iesire nevoasa de a lui pana acuma
    EDMOND_ daca simpatizezi bucurestiul nu trebuie sa te aliniezi neaparat curentului. Nu-ti spune nimeni ce sa faci.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #6
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Pe STEAUA ar trebui sa o iubeasca toata Romania nu numai eu. La ce performante a avut si a fost ultima echipa romaneasca care a voluat in grupele CL.

    HAI STEAUA!!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  7. #7
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    pai la ce preformante, cu jucatori adunati din toata tara. ori ce echipa ar fi putut face preformante.



    PS. ati uitat pe dinamo blat

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Asa e violaboy.
    Dinamo si Rapid au furat jucatorii cei mai buni din provincie.
    In bucuresti nu e nici pic de talent. Tot ardealul, banatul si oltenia sa produca jucatori pe banda rulanta
    Cand se va termina mafia din bucuresti atunci vor aparea performantele in provincie. Pana atunci e mult si bine.
    Tot provincia va trebui sa salveze onoarea romaniei.
    Sper ca si la timisoara sa se rezolvele probleme si sa le incurce cat mai mult posibil.
    ANTI buCUResti!!!!!!!!!!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #9
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    In bucuresti nu e nici pic de talent. Tot ardealul, banatul si oltenia sa produca jucatori pe banda rulanta
    Se pare ca ai uitat de Moldova!!!!! Numai de la Ceahlaul au plecat la Rapid 2 jucatori (Brujan, Perja) si aproape era si Goian. Si de la FCM Bacau au plecat multi la echipele bucurestene.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  10. #10
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Bine dragos daca zici tu si moldova.
    Dar jucatorii de valoare provin mai mult din regiunile pe care le-am mentionat
    Oricum jucatorii din moldova imi lasa o parere si mai proasta dupa meciul de aseara
    Sper sa se vindece
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #11
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    ady_azzuro, mai sunt inca doua centre de jucatori in tara care merita atentia: Pitesti si Ploiesti. Iar acestea sunt in Muntenia.

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro ; esti cumva bolnav astazi !? De unde ai scos-o ca simpatizez Bucurestiul ! Am spus ca Steaua imi este indiferenta , la fel si celelalte echipe bucurestene...si ca , in fotbal , sunt ,in general , antibucurestean...Poate am spus-o mai subtil...

  13. #13
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    EU SINT CLAR anti dinamo si steua, pentru ca infiintzarea lor este de inspiratzie rusa, echipele au fost practic impuse de stalin si rusi.Au avut un cu totul al statut si au beneficiat de niste avantaje enorme,anormale care au facut foarte mult rau fotbalului romanesc si care au franat dezvoltarea normala a fotbalului romanesc, asta in ciuda trofeului stelei. SA FIE CLAR, NU ESTE NORMALA PREZENTZA LOR.daca steaua poate nu merita desfiintzata pentru ca s-a rupt totusi de ministerul apararii si si-a justificat intrucatva existentza prin acel trofeu dar dinamo nu merita sa existe.

    dar repet, INSASI STRUCTURA LOR, MODUL LOR DE INFIINTZARE SI EXISTENTZA ESTE MALEXICA PENTRU FOTBALUL ROMANESC SI SINT O CIUMA , DOUA ECHIPE CARE DE FAPT SINT NISTE AVORTONI SOVIETICI.

  14. #14
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Pai fi mai clar EDMOND_.
    Vorbeste direct.
    Ai dat de inteles ca te conformi si tu ca ceilalti care sunt anti bucuresti
    Nu sunt bolnav din cate stiu
    Asa sunt yo de felul meu
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #15
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Hmmm, ce zici ady_azzuro de mesajul lui Blue de pe forumul Otelului? Mi se pare un limbaj foarte civilizat. Mai uitati-va si la voi in curte, dragilor!

  16. #16
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Edgar
    Hmmm, ce zici ady_azzuro de mesajul lui Blue de pe forumul Otelului? Mi se pare un limbaj foarte civilizat. Mai uitati-va si la voi in curte, dragilor!
    este singura mea interventzie vehementa pe sectziunea unei alte echipe si l-am postat "la cald" tocmai atunci aflasem ca ar putea fi ceva foarte grav. Am regretat ca l-am postat, am sa-l modific,am scos afirmatzia cu ciobanii si cu divizia D desi nu cred ca asta insemna un limbaj chiar atat de dur.A fi cioban este o meserie totusi

  17. #17
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    steaua shi dinamo au fost, sunt shi vor fi nocive pentru fotbalul romanesc.

    performantza stelei din 1986 este similara cu performantza... unui sportiv dopat

    asha a fost shi steaua atunci: "DOPATA" DE COMUNISHTI CU TOATE TALENTELE DIN ROMANIA
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1

    100% anti steaua

    eu am crescut antistelist urasc aceasta echipa fiindca e normal sa urasti tot ce are legatura cu vechiul regim de asuprire a neamului romanesc !
    steaua&dinamo trebuiau desfiintate in dec 89 !
    cat despre ura provinciei impotriva Bucurestiului !? complexul de inferioritate ,eu de exemplu simpatizez Timisoara cu toate ca sunt fanatic rapidist !chestia asta cu anti Bucuresti e vrajeala ca toti taranii doresc sa ajunga in Bucuresti ! in rest numai de bine !

  19. #19
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    "steau&dinamo trebuiau desfiintate in 89!".de ce??? :? :? :?
    Every success is build on the ability to do better than good enough.
    Fortza Dinamo!!!

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1

    "SUPORTERI ANTI..."

    De fapt ce inseamna "suporter anti..." ? Adica sustii ceva impotriva ? Te bucuri cand pierd echipele cu care nu simpatizezi, chiar daca echipa ta favorita a pierdut ? Nici eu nu sunt stelist, dar nici nu ma declar "suporter anti steaua".
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  21. #21
    senior Bogdan's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Și eu sunt suporter dinamovist de mic,dar nu pot spune că sunt anti-steaua.Degeaba mă bucur eu dacă Steaua pierde,când si echipa mea pierde.De exemplu maine am să țin cu Steaua in meciul ei cu Neman Grodno,pentru că mai întâi de toate sunt român și nu mai conteaza în cupele europene când jucăm cu echipe străine ce nume are echipa romănească.Important e că sunt români.Este spe binele fotbalului nostru intern ca echipele românești să ajungă în faze cât mai avansate ale cupelor europene,indiferent de numele echipei:Steaua,Dinamo,Rapid,Craiova,Poli,etc.În campionat mai zic să te bucuri când echipa adversă pierde, în cazul când esti în lupta directă cu acea echipă.Vă salut.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •