shadow te credeam baiat serios dar ai dat cu batul in balta...

am citit doar pana la jumatate ca am obosit ...

.. un singur lucru vreau sa iti amintesc: am vorbit acolo destul de mult de discernamat si cei peste 18 ani. Teoretic cei sub 18 ani nu au voie sa parieze la casele de pariuri. Practic nu se intampla asta dar nu sunt de vina pariurile. Copii din ziua de azi fumeaza de la gradinita, beau din scutece, manuiesc calculatorul la 5 ani mai bine decat persoane peste 20 ani, varsta de incepere a vietii sexuale e mult prea mica.. s-au facut copii si la 14 ani, asa ca nu blama pariurile sau pe cei care stiu cat sa intinda plapuma ca sa le mearga in castig.

Eu ma plictisesc repede si nu am timpul pe care il vreau ca altfel sa fii convins ca as fi putut face ce face orice moderator de pe pariuri. Nu am facut asta pentru ca am fost obligat de cadrul dezbaterii, in speta Arena. Cred cu tarie ca daca esti de o inteligenta putin peste medie si daca te informezi cum trebuie si o faci de placere poti sa obtii un castig din asta. Nu sunt aia de la casele de pariuri mai destepti.

ps: o sa ii dau si eu votul meu lu' sergiu ca am vazut ca se voteaza ca sa fie mai echilibrat duelul